داستان اجازه گرفتن جکی چان از ۳,۰۰۰ زن ژاپنی برای ازدواج و خودکشی دو هوادار افراطی

داستان اجازه گرفتن جکی چان از ۳,۰۰۰ زن ژاپنی برای ازدواج و خودکشی دو هوادار افراطی

بیش از نیم دهه است که جهان شاهد عظمتی است که جکی چان (Jackie Chan)، ستاره هالیوود و اسطوره اکشن، به نمایش گذاشته است. این ستاره از صداگذاری برای انیمیشن‌ها گرفته تا فیلم‌ های اکشن و کمدی که مشخصه خاص خودش را در آنها به نمایش می‌گذارد، همه علاقه‌مندی‌های طرفدارانش را برآورده کرده و در این راه عشق و تحسین آن‌ها را جلب کرده است. در این میان داستان تصمیم او به ازدواج و چالش‌های پیش‌رو برای اعلام این موضوع به طرفداران افراطی‌اش جالب توجه است.

ماجرای ازدواج جکی چان و خودکشی طرفدارانش

۱۰ فیلم برتر کارنامه هنری جکی چان؛ از Drunken Master تا Police Story

در فرآیند سرگرم کردن مردم سراسر جهان، جای تعجب نیست که ستاره فیلم بچه کاراته‌کار (The Karate Kid) محبوب بسیاری از زن‌ها باشد. اما چیزی که ممکن است خیلی‌‌ها ندانند، جنون مطلقی است که این ستاره توانست در هواداران خود ایجاد کند، به خصوص در قلب زنان ژاپنی، که باید برای دوست شدن یا ازدواج کردن با یک زن از آنها اجازه می‌گرفت.

جکی چان مجبور شد زنان ژاپنی را متقاعد کند که اجازه دهند او ازدواج کند!

ماجرای ازدواج جکی چان و خودکشی طرفدارانش

بروس لی در مقابل جکی چان؛ چه کسی پیروز این مبارزه تاریخی می شد؟

جکی چان که در سراسر جهان به عنوان یکی از سرگرم‌کننده‌ترین و بامزه‌ترین بازیگران شناخته می‌شود، چنان تأثیری بر نسل‌های مختلف گذاشته که می‌توان آن را به وضوح از میزان عشقی که دریافت می‌کند متوجه شد.

ماجرای ازدواج جکی چان و خودکشی طرفدارانش

جکی چان در کتاب جدید خود اعتراف کرده که در گذشته یک عوضی بوده

این ستاره که به عنوان قهرمان دوران کودکی بسیاری از افراد شناخته می‌شود، زمانی متوجه محبوبیت خود شد که می‌دید برخی از طرفدارانش برای یک لحظه دیدار مستقیم با او دست به چه کارهایی می‌زنند. و زمانی که اعلام کرد در فکر خواندن وعده‌های مراسم ازدواجش است، همه‌چیز به هم ریخت.

ماجرای ازدواج جکی چان و خودکشی طرفدارانش

زمانی که فیلم ساعت شلوغی ۲ (Rush Hour 2) در آستانه اکران بود، این ستاره در مصاحبه ای با Blackfilm در مورد اینکه چگونه توانسته طرفداران وفادار خود را از غرب تا شرق راضی کند صحبت کرد. او همچنین فاش کرد که پس از تبدیل شدن به ستاره سینما، چقدر مورد توجه زنان قرار گرفته است.

ماجرای ازدواج جکی چان و خودکشی طرفدارانش

چان گفت وقتی در سال ۱۹۸۲ تصمیم به ازدواج با همسرش جوآن لین (Joan Lin) گرفت، می‌دانست که زنان از کشورهای مختلف آسیایی دست به خودکشی می‌زنند. اتفاقی که برای دو تن از هوادارانش افتاد. او برای اینکه بتواند جلوی صدمه زدن زنان به خودشان را بگیرد، مجبور شد با ۳۰۰۰ طرفدار ژاپنی خود ملاقاتی ترتیب بدهد تا بتواند برای ازدواج از آنها اجازه بگیرد. او گفت:

به ژاپن رفتم و با ۳,۰۰۰ طرفدار ملاقاتی ترتیب دادم. از آنها پرسیدم «می‌توانم ازدواج کنم؟» گفتند «نه!»، پرسیدم «می‌توانم با یک زن دوست شوم؟» گفتند «نه!»، پرسیدم «می‌توانم موهایم را کوتاه کنم؟» و آنها باز هم گفتند «نه!». دیوانه ترین طرفداران، هواداران ژاپنی هستند. در هنگ کنگ با من مانند «پسر همسایه» رفتار می‌کنند اما در کره و برخی کشورهای دیگر بسیار دیوانه‌وار است. اما این ماجراها گذشت و حالا و همه آن هواداران بزرگ شده و ازدواج کرده‌اند. خوبی ماجرا اینجاست که این هواداران بسیار وفادار هستند. ازدواج می‌کنند و به بچه‌هایشان می‌گویند فیلم‌هایم را ببینند.

ماجرای ازدواج جکی چان و خودکشی طرفدارانش

ماجرای ازدواج جکی چان و خودکشی طرفدارانش

در حالی که در سال‌های اخیر میزان شور و شوق برای این ستاره کم شده است، تأثیر چان هنوز توسط بسیاری تا به امروز به یادگار مانده است، همه اینها به لطف کمک‌های او به سینما است.

مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود