نگاهی به روابط عاشقانه‌ی نه چندان موفق کیم کارداشیان 

نگاهی به روابط عاشقانه‌ی نه چندان موفق کیم کارداشیان 

کیم کارداشیان ۴۲ ساله با اینکه خود را فرد رمانتیکی می داند، اما تاریخچه روابط عاشقانه اش، آنچنان موفقیت آمیز به نظر نمی رسد. او که پس از ۷ سال زندگی مشترک از کانیه وست جدا شد. ۸ ماهی می شود که رابطه اش با پیت دیویدسون را هم تمام کرده و حالا به دنبال رابطه ای جدید است. در ادامه نگاهی به روابط عاشقانه کیم کارداشیان می اندازیم.

دیمون توماس (از ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۴)

روابط عاشقانه کیم کارداشیان
کیم کارداشیان و دیمون توماس از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۴ به عنوان زن و شوهر با هم زندگی کردند. توماس یک تهیه کننده موسیقی است و کارداشیان در زمان ازدواجشان نسبتا ناشناخته بود. جزئیات ازدواج آنها تا حد زیادی خصوصی است، اما طلاق آنها در فوریه ۲۰۰۴ نهایی شد.

کیم فقط ۱۸ سال داشت که با دیمون که ۱۰ سال از او بزرگتر بود آشنا شد.  در یکی از قسمت‌های سریال کارداشیان‌ها، او گفت که شبی که با دیمون توماس ازدواج کرده بود، بسیار هیجان‌زده بود.

ری جی (از ۲۰۰۳-۲۰۰۷)

روابط عاشقانه کیم کارداشیان
حرفه بسیار موفق کیم کارداشیان، اندکی پس از افشای ویدیو جنسی او با ری جی خواننده در سال ۲۰۰۷ آغاز شد. کیم مدت کوتاهی پس از انتشار این ویدیو، شروع به بازی در کنار خانواده اش در نمایش «همراه با کارداشیان ها» کرد.

شرکت Vivid Entertainment که این نوار را منتشر کرد، در یک بیانیه مطبوعاتی در آن زمان ادعا کرد که نوار را از فردی به قیمت ۱ میلیون دلار خریداری کرده است. درمورد اینکه این ویدیو را چه کسی پخش کرده است، صحبت‌های زیادی شده است. با این‌که ایان هالپرین، روزنامه‌نگار کانادایی ادعا می‌کند که منبعی در کتاب خود در سال ۲۰۱۶ به او گفته است: «این کریس بود که قرارداد را در پشت صحنه مهندسی کرد و مسئول پخش نوار بود» خانواده کارداشیان این اتهامات را رد کرده اند.

نیک لاچی (سال ۲۰۰۶)

روابط عاشقانه کیم کارداشیان
در سال ۲۰۰۶، لاچی در یک موزیک ویدیو بازی کرد که در آن زنی شبیه کارداشیان حضور داشت. این امر شایعاتی مبنی بر رابطه عاشقانه این دو را برانگیخت، اما هر دو طرف چنین رابطه ای را رد کردند.

در مصاحبه‌ای در سال ۲۰۱۳، لاچی تأیید کرد که در اوایل دهه ۲۰۰۰، قبل از معروف شدن کارداشیان، برای مدت کوتاهی با او ملاقات داشته ولی رابطه آنها جدی نبوده است.

نیک کانن (۲۰۰۶-۲۰۰۷)

روابط عاشقانه کیم کارداشیان
این کمدین و بازیگر بین سال های ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۷ با ستاره کیم کارداشیان رابطه داشت. رابطه نیک و کیم پس از رابطه او با ری جی اما قبل از افشای ویدیوی جنسی آنها اتفاق افتاد.

نیک اعتراف کرد که به خاطر ویدیوی جنسی ری جی در سال ۲۰۰۷ که به صورت آنلاین منتشر شد، دلش شکسته شد. او گفته است: «یادم می آید که من واقعاً عاشق او بودم… ما درگیر مشکلات جدی بودیم!»

رجی بوش (تاریخ ۲۰۰۷-۲۰۱۰)

روابط عاشقانه کیم کارداشیان
کیم دو سال و نیم با این بازیکن NFL رابطه داشت، اما به گفته خودش به خاطر سختی های رابطه دور از هم، نتوانستند به این رابطه ادامه دهند. این زوج برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ از هم جدا شدند و کیم در آن زمان گفت: «وقتی او در طول فصل در حال بازی در نیواورلئان است و من در حال فیلمبرداری در لس آنجلس، سخت است.»

با این حال، آنها قبل از پایان دادن به این رابطه در سال ۲۰۱۰، برای مدت کوتاهی دوباره عشق خود را احیا کردند. اما دوامی نداشت. اگرچه، رجی در کنار کیم بود و پس از طلاقش از کریس هامفریز، او را دلداری می داد.

مایلز آستین (۲۰۱۰)

روابط عاشقانه کیم کارداشیان
کیم کارداشیان در سال ۲۰۱۰ برای مدت کوتاهی با مایلز آستین، بازیکن سابق NFL، رابطه برقرار کرد. طبق گزارش ها، این زوج از طریق یک دوست مشترک با هم آشنا شدند. رابطه آنها نسبتاً ضعیف بود و آنها فقط چند بار در ملاء عام با هم دیده شدند.

این رابطه چندان دوام نیاورد و طبق گزارش ها، این زوج در سپتامبر ۲۰۱۰، پس از چند ماه آشنایی، از هم جدا شدند.

کریس هامفریز (۲۰۱۱)

روابط عاشقانه کیم کارداشیان
کیم کارداشیان و کریس هامفریز در ۲۰ آگوست ۲۰۱۱ در مراسمی باشکوه که به عنوان بخشی از برنامه تلویزیونی «همراه با کارداشیان ها» از تلویزیون پخش شد، ازدواج کردند و تنها ۷۲ روز پس از ازدواجشان، کارداشیان در ۳۱ اکتبر ۲۰۱۱ درخواست طلاق داد.

کیم کارداشیان اختلافات آشتی ناپذیر را دلیل جدایی عنوان کرد و گزارش هایی مبنی بر اختلاف نظر بر سر مشغله ها، ترتیبات زندگی و پویایی خانواده آنها وجود داشت.

کانیه وست (از ۲۰۱۴ تا ۲۰۲۱)

روابط عاشقانه کیم کارداشیان
کیم بلافاصله توجه کانیه را به خود جلب کرد. در سال ۲۰۰۷، کانیه به کیم گفت که روزی با او ازدواج خواهد کرد. پیش‌بینی او هفت سال بعد در سال ۲۰۱۴ در مراسمی مجلل به حقیقت پیوست.

این زوج تقریباً ۷ سال بود که ازدواج کرده بودند که کیم تصمیم گرفت درخواست طلاق بدهد. در زمان تشکیل پرونده، دلیل جدایی آنها اختلافات آشتی ناپذیر گزارش شده بود.

پیت دیویدسون (۲۰۲۲)

روابط عاشقانه کیم کارداشیان
کیم کارداشیان وقتی آنها در صحنه فیلمبرداری «پخش زنده شنبه شب» روی طرحی که کیم کارداشیان در آن نقش یاسمین از علاءالدین را بازی می کرد کار می کردند، انرژی ای را احساس کرد و پس از آن برای دریافت شماره دیویدسون با عوامل نمایش تماس گرفت. آنها چند ماه با هم رابطه داشتند و ظاهراً به دلیل مشغله هایشان این رابطه را دوستانه به پایان رساندند.

منبع: mirror
۷ نظر

ورود

 • زرتشت اردیبهشت ۱۵, ۱۴۰۲

  تحمل بالایی داره

  • احسان اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۲

   فقط باهاش نبوده سعدی و حافظ خودمون، ک اونا هم متاسفانه زنده نیستن وگرنه….

 • خاویرزانتی اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۲

  هرزه ای باخودش بوده وهست

 • پریسا اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۲

  ماشالا با همه بوده! الان شک کردم نکنه با رفتگر سره کوچه ما هم رابطه داشته.

 • حسن‌زاده اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۲

  کلا این خانم کیم کارداشیان با نه مشکل داره با همه بوده

  • مرتضی اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۲

   دنیا جهانبخش خارجکیا😁

 • Alireza اردیبهشت ۱۷, ۱۴۰۲

  تازه به منم درخواست داد بیا وارد رابطه بشیم ولی من سیگما بودم🗿🗿