گریه‌ی دلخراش مایک تایسون پس از مرگ دختر ۴ ساله‌اش + ویدیو

گریه‌ی دلخراش مایک تایسون پس از مرگ دختر ۴ ساله‌اش + ویدیو

مایک تایسون یک اسطوره زنده‌ی دنیای بوکس است. او در ۲۰ سالگی، جوانترین قهرمان بوکس جهان شد. پس از این موفقیت باورنکردنی، تایسون عناوین WBA، ABC و IBF را به دست آورد و تا به امروز تنها مبارزی در تاریخ این ورزش است که همه آنها را با هم به دست آورده است. اما زندگی مایک تایسون فراز و نشیب های بسیاری داشته است و یکی از دردناک ترین حوادث زندگی او؛ مرگ دختر ۴ ساله اش بوده است.

ماجرای مرگ دختر مایک تایسون

افتخارات ورزشی او اغلب تحت الشعاع جنجال های زندگی شخصی اش قرار گرفته است. زمانی که او پس از شرکت در بازی‌های المپیک نوجوانان در ۱۸ سالگی حرفه‌ای شد، تنها یک سال بعد بود که اولین عنوان خود را به دست آورد.

ماجرای مرگ دختر مایک تایسون

پس از پیروزی او، برخی از بزرگ‌ترین شرکت‌های روی کره زمین می‌خواستند با او قرارداد ببندند. ازدوج او با رابین گیونز بازیگر، پس از یک سال رو به فروپاشی رفت. در یک مصاحبه معروف، گیونز زندگی خود را با این بوکسور به عنوان «شکنجه، جهنم محض و بدتر از هر چیزی که می توان تصور کرد»، توصیف کرد.

سه سال بعد، تایسون به اتهام تجاوز به عنف دستگیر شد. او در سال ۱۹۹۲ محکوم به ۶ سال زندان شد، اما در سال ۱۹۹۵ با کاهش نیمی از محکومیت خود آزاد شد.

ماجرای مرگ دختر مایک تایسون

به طور باورنکردنی، تایسون بازگشت خود را آغاز کرد و به زودی بار دیگر در صدر جدول بوکس قرار گرفت. یکی از بحث برانگیزترین مبارزه های او دو سال پس از آزادی از زندان، زمانی که تایسون در رینگ با ایواندر هالیفیلد مبارزه کرد، بود. مبارزه در پایان راند سوم متوقف شد، چرا که تایسون هر دو گوش حریف خود را گاز گرفت.

ماجرای مرگ دختر مایک تایسون

سپس، در سال ۲۰۰۵، تایسون بازنشستگی خود را اعلام کرد و دنیای بوکس را حیرت زده کرد. چهار سال بعد از آن بود که تایسون بزرگترین تراژدی زندگی خود را تجربه کرد؛ مرگ دختر ۴ ساله اش اگزودوس.

ماجرای مرگ دختر مایک تایسون

بدن بی جان این کودک ۴ ساله، روی تردمیل در سالن بدنسازی خانه پیدا شد. به نظر می رسید که او توسط طناب متصل به دستگاه خفه شده است. گروهبان اندی هیل از اداره پلیس فونیکس در آن زمان گفت: «ما فکر می کنیم که کودک روی تردمیل بود اما در آن لحظه نمی دوید. او احتمالا در حال بازی بوده است.»

اگزودوس کوچولو به سرعت به بیمارستان نزدیک خانه اش در آریزونا منتقل شد و پدرش به سرعت به بالین او شتافت. متأسفانه، هیچ کاری برای نجات اگزودوس نمی شد کرد و او در ۲۵ می ۲۰۰۹ درگذشت.

ماجرای مرگ دختر مایک تایسون

تایسون احساساتی، مدتی پس از مرگ دخترش مصاحبه ای دردناک انجام داد و گفت: «اولین واکنش او این بود که اسلحه اش را بردارد و کار خودش را تمام کند. او در زمان نتوانست با مرگ دخترش کنار بیاید و شرایط بدی پیدا کرد. او در مصاحبه ای در حین صحبت درباره مرگ دخترش، بغض کرده و اشک می ریزد و به حدی آشفته می شود که به مصاحبه پایان می دهد.

از آن زمان، تایسون زندگی خود را تغییر داده است و اکنون مرتباً در حال ورزش کردن است. حتی شایعاتی مبنی بر بازگشت او به گوش می رسد.

منبع: mirror
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود