انتشار ویدیو پشت صحنه «داریل دیکسون» در اسپین آف جدید «مردگان متحرک» + ویدیو

انتشار ویدیو پشت صحنه «داریل دیکسون» در اسپین آف جدید «مردگان متحرک» + ویدیو

ویدیویی جدیدی از پشت صحنه سریال مردگان متحرک: داریل دیکسون (The Walking Dead: Daryl Dixon) منتشر شده است که داریل را در فرانسه نشان می دهد. در قسمت آخر سریال مردگان متحرک، داریل در جستجوی ریک گرایمز و میشون، الکساندریا را با موتورسیکلت ترک کرد. جدایی او ترتیبی بود برای اسپین آف بعدی این سریال به نام مردگان متحرک: داریل دیکسون، که او را در فرانسه نشان می دهد که معلوم نیست چگونه به آنجا رسیده است یا چگونه می تواند به خانه بازگردد.

پشت صحنه «مردگان متحرک: داریل دیکسون»

اکنون، تیزری از این اسپین آف جدید منتشر شده است که در آن تصاویری از پشت صحنه این سریال را به نمایش می گذارد. این کلیپ کالسکه ای را نشان می دهد که در خیابان های فرانسه در حال حرکت است و همچنین واکرهایی که در نزدیکی یک پل پرسهمی زنند. داریل نیز با یک پانچوی سیاه در حالی که یک کیف قهوه ای روی دوش و عصایی به دست دارد، ظاهر می شود.

همه چیز درباره مردگان متحرک: داریل دیکسون
اسپین آف مردگان متحرک داریل، بازمانده باتجربه آخرالزمان زامبی ها را نشان می دهد که در حال تماس با مردم در فرانسه برای یافتن راه بازگشت به خانه است. در مردگان متحرک: داریل دیکسون بازیگرانی مانند کلِمانس پوئِزی در نقش ایزابل، یکی از اعضای یک گروه مذهبی و آدام ناگایتیس در نقش کوین، صاحب یک کلوپ شبانه در پاریس به ایفای نقش می پردازند.

پشت صحنه «مردگان متحرک: داریل دیکسون»

این ویدیو مکان های بزرگ فیلمبرداری در فرانسه را نشان می دهد و انبوهی از ساختمان‌ها را در تضاد با یک پل تنها به نمایش می گذارد. به نظر می رسد داریل به تنهایی سفر می کند و در نتیجه با وجود شخصیت های جدیدی که قرار است معرفی شوند، بخشی از سفر او تنها خواهد بود. ممکن است تصاویر استفاده شده برای این تیزر از داریل در اوایل سفرش باشد.

پشت صحنه «مردگان متحرک: داریل دیکسون»
در حالی که مشخص نیست چه کسی داریل را گرفته و او به پاریس رسانده است، تنها گروه شناخته شده ای که در حال حاضر قادر به چنین سفری است CRM است. با این حال، هنوز مشخص نیست که چرا یک گروه بزرگ و مستقر در آمریکا مانند CRM، داریل را به فرانسه می برد. تماشاگران باید منتظر پاسخ در سریال مردگان متحرک: داریل دیکسون باشند که اواخر امسال منتشر می شود.

منبع: screenrant
مطالب مرتبط
۶ نظر

ورود

 • هادی اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۲

  به جرائت میتونم بگم بهتر سریالی که تا امروز دیدم….

  • حمید اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۲

   ازنظرمن سریالی بینظیرهست وهیچ وقت دوست ندارم که تمام بشه ودوست دارم که ادامه داشته باشه

 • وحید اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۲

  عالیه ۵بار از فصل یک تا فصل ۱۱دیدم هرچندبار نگاه میکنم بیشتر عاشق فیلمش میشم

 • وحید اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۲

  عاییییییلیییی

 • دقیقا" اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۲

  واقعا” ارزش دیدن داشت اون مدتی که نگاه کردم خیلی حال کردم از واکینگ دد

 • Asghar Aminkhah اردیبهشت ۳۱, ۱۴۰۲

  لحظه شماری میکنم برای دیدن این سریال جذاب و دیدنی واقعا بهترین فیلم آمریکایی هست که پر از مخاطب شده