ثروت ۳۰۰ میلیون دلاری شکیرا از کجا می‌آید؟

ثروت ۳۰۰ میلیون دلاری شکیرا از کجا می‌آید؟

شکیرا یکی از شناخته شده ترین و موفق ترین هنرمندان جهان است که بیش از ۳۰ سال است که در عرصه موسیقی سابقه فعالیت دارد. بر اساس گزارش ها، شکیرا از ثروت زیادی برخوردار است؛ اما این مقدار ثروت تنها به لطف استعدادش در موسیقی به دست نیامده، بلکه بخش عمده ای از آن حاصل سرمایه گذاری هایی است که این خواننده در زمینه های مختلف خارج از موسیقی انجام داده است.

پورتال Celebrity Net که متخصص محاسبه ثروت افراد مشهور است، ثروت شکیرا را ۳۰۰ میلیون دلار اعلام کرده است. نکته شگفت‌انگیز این است که او ثروت عظیم خود را بر مشاغل دیگر خارج از موسیقی، مانند لباس زیر زنانه، اسباب‌ بازی و حتی املاک و مستغلات پایه گذاری کرده است.

شکیرا در The Voice

۱۰ سال پیش شکیرا در تلویزیون آمریکا بیشتر دیده می‌شد. به‌ویژه در برنامه استعدادیابی The Voice. او به همراه آشر (Usher)، آدام لوین (Adam Levine) و بلیک شلتون (Blake Shelton)، از داوران این مسابقه بود که هر قسمت آن بیش از ۱۰ میلیون بیننده داشت.

برنامه دیگری که شکیرا در آن به عنوان داور حضور داشت Dancing With Myself با نیک جوناس (Nick Jonas) و لیزا کوشی (Liza Koshy) بود.

مشاغل مختلف: عطرسازی، لباس زیر زنانه و …

علاوه بر این، شکیرا کسب و کارهایی در زمینه تولید عطر، لباس زیر زنانه، اسباب بازی، املاک و مستغلات داشته و یک بنیاد راه اندازی کرده است. در ادامه، سرمایه گذاری های این سلبریتی کلمبیایی در این بخش ها را به تفصیل شرح خواهیم داد.

در مورد عطرها، شکیرا بیش از ۱۰ عطر روانه بازار کرده است و ۱۲ مورد از آنها در حال حاضر برای خرید در وب سایت او موجود است.

در مورد اسباب‌بازی‌، در سال ۲۰۱۵ شکیرا با کمپانی فیشر پرایس (Fisher Price) برای تولید یک مجموعه اسباب ‌بازی همکاری کرد.

او همچنین وارد دنیای مد شد و مجموعه‌ای از لباس‌های زیر زنانه را با نام تجاری Parade Underwear راه‌اندازی کرد، شرکتی که می‌توانید لباس‌های قدیمی تان را به آن بدهید تا برای یک بار دیگر استفاده شوند.

در زمینه املاک و مستغلات، شکیرا در بسیاری از کشورها عمارت هایی خریده است، به عنوان مثال، در جزیره زیبای Bonds Cay در باهاما.

شکیرا در سال ۲۰۰۷ بنیادی به نام پیس دکالزوس (Pies Descalzos)، (در فارسی به معنای بنیاد پابرهنه ها) در کلمبیا راه اندازی کرد که در آن به کودکان و جوانانی که در دسترسی به آموزش مشکل دارند کمک می‌کند. او تمام عواید حاصل از همکاری اش با کمپانی اسباب بازی سازی فیشر پرایس را به این بنیاد اهدا کرد.

مطالب مرتبط
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • a خرداد ۱۸, ۱۴۰۲

    ممنون از نظرتون