تست خطای دیدی که می تواند بخش هایی از شخصیت شما را آشکار کند

تست خطای دیدی که می تواند بخش هایی از شخصیت شما را آشکار کند

میا یلین یک عکس پاییزی را در تیک تاک خود به اشتراک گذاشت که می توان آن را به دو شکل متفاوت دید و تفسیر کرد؛ به عنوان یک پرنده یا چند برگ. تصویری که در نگاه اول می بینید، می تواند چیزهای زیادی در مورد شخصیت شما آشکار کند. در این ویدیو، میا توضیح می‌دهد که این خطای دید می‌تواند در مورد شخصیت شما چه چیزی را آشکار کند.

خطای دید و شخصیت

او می گوید: «اگر در نگاه اول برگ ها را می بینید، به این معنی است که شما زمان زیادی را صرف تردیدهایتان می کنید. افرادی که برای اولین بار برگ ها را می بینند، ممکن است مستعد به تعویق انداختن کارهایشان باشند. از آنجایی که از انجام کار اشتباه می ترسید، دائماً تصمیم گیری های مهم را به تعویق می اندازید. در واقعیت، هیچ مسیر درستی وجود ندارد و تا زمانی که برای بهبود مستمر خود تلاش کنید، همه چیز سر جای خود قرار خواهد گرفت.»

اما وضعیت برای کسانی که در نگاه اول پرنده می بینند کاملاً متفاوت است. میا می گوید: «اگر در نگاه اول یک پرنده دیدید به این معنی است که به زودی از این دوره دشوار زندگی خود عبور خواهید کرد».

خطای دید و شخصیت

او افزور: «خبرهای خوبی که منتظر شنیدنشان بودید، به زودی اتفاق می افتند. شما به اندازه کافی شجاع هستید که خود را از منطقه امن خود خارج کنید و چیزهای جدید را امتحان کنید. هوش، پشتکار و فداکاری شما مسیر آینده بسیار درخشان شما را رقم زده است».

این ستاره تیک تاک تصاویر خطای دید متعددی را در حساب کاربری خود به اشتراک می گذارد. در یک نمونه دیگر در تصویر زیر او می پرسد آیا در نگاه اول یک پروانه می بینید یا یک صدف.

خطای دید و شخصیت

او می گوید: «اگر در نگاه اول پروانه ای دیدید، پس کسی هستی که به راحتی اعتماد می کنید. شما همیشه بهترین ها را در دیگران می بینید و بسیار دوست داشتنی و اجتماعی هستید. از آنجایی که گارد دفاعی ضعیفی دارید، دوست دارید افکار و اسرار خصوصی خود را با اطرافیان خود در میان بگذارید. با این حال، این تصمیمی است که اغلب به شما صدمه می زند».

او در ادامه توضیح می دهد: «اگر برای اولین بار یک صدف دیدید، پس فردی بدبین و محتاط هستید. زمان زیادی طول می کشد تا با مردم گرم بگیرید و صمیمی شوید و تا آن زمان ممکن است سرد و غیر دوستانه رفتار کنید.»

منبع: dailymail
بدون نظر

ورود