همه روابط عاشقانه بردلی کوپر؛ از ایرینا شایک تا هما عابدین

همه روابط عاشقانه بردلی کوپر؛ از ایرینا شایک تا هما عابدین

بردلی کوپر گفته است که خود را مردی که به دنبال روابط متعدد با زنان باشد نمی بیند. اما نگاهی به تاریخچه روابط عاشقانه اش، ممکن است چیز دیگری به شما بگوید. این مرد ۴۸ ساله در سال ۱۹۹۹ با بازی در سریال تلویزیونی Sex and the City به شهرت رسید. او در کمدی‌هایی مانند Wet Hot American Summer، Wedding Crashers و سریال The Hangover بازی کرد که تحسین منتقدان را برانگیخت.

روابط عاشقانه بردلی کوپر
در سال ۲۰۱۱، او به عنوان جذاب ترین مرد زنده شناخته شد. او در آن زمان به مجله People گفت: «اگر شما یک مرد مجرد باشید و در این حرفه فعالیت کنید، فرصت های زیادی خواهید داشت؛ اما من خودم را به عنوان مردی که به دنبال زنان است نمی بینیم.»

بردلی در حالی که برای مدت کوتاهی با جنیفر اسپوزیتو ازدواج کرده بود، از رابطه اش با ایرینا شایک، دختری به نام لیا دی سین شایک کوپر نیز دارد. بردلی همچنین با برخی از مشهورترین چهره های هنر و سیاست رابطه داشته است.

رنی زلوگر

روابط عاشقانه بردلی کوپر

رنی و بردلی در سال ۲۰۰۶ در فیلم ترسناک ماوراء طبیعی به نام Case 39 با هم کار کردند و بعداً در سال ۲۰۰۹، با هم دیده شدند. رابطه آن دو به سرعت جدی شد و رنی در همان سال کریسمس را با بردلی در خانه والدینش در لس آنجلس گذراند. رنی و بردلی با وجود رابطه خوبی که با هم داشتند، در مارس ۲۰۱۱ در توافقی دوستانه از هم جدا شدند.

جنیفر لوپز

روابط عاشقانه بردلی کوپر

بردلی در سپتامبر ۲۰۱۱ در حال صرف غذا با جنیفر لوپز دیده شد، اما جنیفر و برلی هر دو اصرار داشتند که قرارشان صرفا کاری بوده است. ماه بعد آنها دوباره با هم دیده شدند و به شایعات دامن زدند. بردلی و جنیفر پس از قرار ملاقاتشان در نیویورک، با هم در تماس بودند. جنیفر از توجهی که بردلی به او داشت خوشش می‌آید و به او احساس خوبی می‌داد. جی لو اوقات خوشی را با بردلی می‌گذراند.

سال‌ها بعد، جنیفر فاش کرد که پیش از اجرای آهنگ فیلم Shallow در مراسم اسکار ۲۰۱۹، بردلی به شدت مضطرب بود و جنیفر به او کمک کرده بود تا آرامش خود را بازیابد.

سوکی واترهاوس

روابط عاشقانه بردلی کوپر
سوکی و بردلی برای اولین بار در فوریه ۲۰۱۳ با هم دیده شدند. این زوج رابطه خود را دور از مرکز توجه نگه داشتند، اما مرتباً با هم دیده می شدند. آنها پس از تقریبا ۱ سال رابطه در سال ۲۰۱۴ سرانجام به طور رسمی به مراسم جوایز SAG رفتند. این زوج در نهایت در سال ۲۰۱۵ از هم جدا شدند.
هما عابدین

روابط عاشقانه بردلی کوپر
از ماه مه ۲۰۲۲، بردلی با هما عابدین، کارمند سیاسی آمریکایی، یکی از دستیاران قدیمی هیلاری کلینتون، وارد رابطه شده است. این زوج در Met Gala با هم آشنا شدند و توسط آنا وینتور، رئیس VOGUE به هم معرفی شدند.

در حال حاضر ظاهرا بردلی مجذوب هما شده است. نه بردلی و نه هما به وضعیت رابطه خود اشاره خاصی نکرده اند.

منبع: mirror
مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود