کلکسیونی از ۱۷ ابرخودروی تمام مشکی فلوید می‌ودر را ببینید + ویدیو

کلکسیونی از ۱۷ ابرخودروی تمام مشکی فلوید می‌ودر را ببینید + ویدیو

فلوید می ودر ۴۵ ساله، پس از اینکه کانر مک گرگور، اسطوره UFC را در آخرین مبارزه حرفه ای خود شکست داد، با رکورد بی عیب و نقص ۵۰-۰ از بوکس بازنشسته شد. قهرمان سابق پنج وزن جهان در طول دوران حرفه‌ای خود بیش از ۸۰۰ میلیون دلار درآمد کسب کرد و در ۴ مسابقه از ۵ مسابقه پرفروش تاریخ بوکس شرکت داشت. فلوید می ودر با انتشار ویدیویی در اینستاگرام خود که در آن کلکسیون ماشین های لوکس تمام مشکی خود را به نمایش می گذارد، گفت: «نمی‌دانم امشب با کدام مشین بیرون بروم. ما انتخاب‌های زیادی داریم، اما همیشه باید مشکی باشد. همانطور که می بینید همیشه روی مشکی سرمایه گذاری کنید.»

اسطوره بوکس در ابتدای ویدیو ۳ فراری را به نمایش می گذارد و سپس منتخبی از لامبورگینی هایش را نشان می دهد که یکی از آن ها آونتادور به قیمت حدود ۳۳۵,۰۰۰ دلار است. می‌ودر همچنین ادعا می‌کند که یک مک‌لارن F1 اورجینال دارد که سه دهه پیش زمانی که عرضه شد، حدود ۶۲۰,۰۰۰ پوند قیمت داشت، اما اکنون تقریباً ۳۰ برابر شده است.

کلکسیون ماشین های فلوید می ودر

در ادامه این ویدیو، می‌ودر مجموعه شگفت‌انگیز خود از رولز رویس را نشان می‌دهد. او با رولز رویس داون ۳۴۷,۰۰۰ دلاری شروع می‌کند، سپس حرکت می‌کند تا تزئینات سقف یکی از خودروها را نشان دهد. این تزئینات که از پلاتین و الماس ساخته شده است، حدود ۱۹۸,۰۰۰ دلار ارزش دارد.

کلکسیون ماشین های فلوید می ودر

این مجموعه به همین جا ختم نمی‌شود زیرا می‌ودر گران‌ترین رولز رویس خود را در قالب یک فانتوم به نمایش می‌گذارد که ارزشی در حدود ۵۰۰,۰۰۰ دلار دارد. آخرین ماشین‌هایی که می‌ودر به نمایش می‌گذارد، بنتلی و مرسدس میباخ S580 است. امپراتوری پول ساز می‌ودر هنوز به پایان نرسیده است، چراکه او از زمان بازنشستگی از رقابت‌های حرفه‌ای در یک تور مبارزات نمایشی حضور داشته است.

کلکسیون ماشین های فلوید می ودر
نظر شما در مورد کلکسیون سوپراسپرت های تمام مشکی فلوید می ودر چیست؟

منبع: mirror
مطالب مرتبط
۲ نظر

ورود

  • میثم خرداد ۳, ۱۴۰۲

    خجالت آوره، نرخ بیکاری، فقر و بی‌خانمانی تو آمریکا بیداد میکنه، انوقت این عوضی با ماشین‌هاش خودنمایی میکنه؟ یه بیشعور تمام عیار، تمام.

    • حامد خرداد ۴, ۱۴۰۲

      همین مونده توی ….. از نرخ فقر و بیکاری تو امریکا اظهار فضل کنی!!