«آمیگو» برنده استارکاپ اینوتکس۲۰۲۳

«آمیگو» برنده استارکاپ اینوتکس۲۰۲۳

مسابقات استارکاپ (فیفا ۲۳) با حضور بیش از ۱۳۰ مجموعه فناور در دوازدهمین نمایشگاه اینوتکس در محل پارک فناوری پردیس با معرفی برندگان به عنوان “حال خوب استارتاپی” به کار خود پایان داد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳، سومین دوره مسابقات استارکاپ در رشته FIFA 2023 با حضور ۱۳۰  تیم حاضر عصر چهارمین روز برپایی نمایشگاه اینوتکس به‌کار خود پایان داد.

«آمیگو» برنده استارکاپ اینوتکس ۲۰۲۳

مجتبی چکنی، مدیرعامل شرکت میم ایونت، حضور در این مسابقات را زنگ تفریحی آمیخته به فناوری و تکنولوژی های نوین دانست که فرصتی برای حال خوب در نمایشگاه اینوتکس ایجاد می کند.

او با بیان اینکه مسابقات استارکاپ از سه سال گذشته هر سال در حاشیه نمایشگاه اینوتکس برگزار می شود اظهار داشت: پیشنهاد برگزاری مسابقات استارکاپ در پارک فناوری پردیس با هدف چالش و نوآوری و حال خوب، ارائه شد و خوشبختانه از استقبال خوبی نیز همراه بود به نحوی که امسال در فرصت کوتاهی سقف متقاضیان حضور در نمایشگاه پر شد و مسابقات با کیفیتی متقاوت از سالهای گذشته برگزار شد.

چکنی خاطرنشان کرد: امیدواریم مسابقات در سال‌های آتی از ابتدا در  فضای سرپوشیده و امکانات بصری و تصویری بهتری برگزار شود . هر چند اهدای جایزه نقدی و به کارگیری تجهیزات بهتر از جمله؛ مانیتورهای بزرگتر و سیستم صوتی قوی‌تر از جمله مزیت های این دوره نسبت به دوره های قبل است.

وی از جمله برنامه های این شرکت در آینده گفت: برگزاری مسابقات استارکاپ‌پلاس در تابستان امسال با حضور ۵۱۲ تیم در رشته فیفا ۲۰۲۳ برگزار خواهد شد که اطلاع رسانی لازم از طریق فضای مجازی اعلام خواهد شد.

«آمیگو» برنده استارکاپ اینوتکس ۲۰۲۳

لازم به ذکر است در مسابقات استارکاپ این دوره با قهرمانی تیم آمیگو متشکل از امین لطفی آباد و معین فرمانیان گروسی (برنده ۵۰ میلیون ریال وجه نقد) و نایب قهرمانی تیم ترمیناتور متشکل از رضا بختیاری و حامد مطیعی نژاد پایان یافت.

استفاده از عبارات سوالی یا اعداد وهمچنین بهره‌برداری از روندهای روز وخبرربایی در عنوان می‌تواند باعث افزایش بازدید و خوانده شدن خبرتان ‌شود.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود