برج بوگاتی دبی؛ طراحی باورنکردنی برای بالا بردن خودروهای لوکس تا داخل پنت هاوس + ویدیو

برج بوگاتی دبی؛ طراحی باورنکردنی برای بالا بردن خودروهای لوکس تا داخل پنت هاوس + ویدیو

در برج بوگاتی با ۱۱ پنت هاوس، علاوه بر ساحل و استخرهای روی پشت بام الهام گرفته از ریویرای فرانسه، ساکنان این برج می توانند خودروهای سفارشی خود را به لطف دو بالابر مخصوص تا درب ورودی پنت هاوس خود ببرند. این آسمانخراش با همکاری شرکت مطرح بن‌غاطی در منطقه خلیج تجاری (Business Bay) دبی ساخته شده است.

این آسمانخراش مجلل همچنین شامل یک استخر بزرگ به سبک اقیانوس، استخر خصوصی،جکوزی اسپا، باشگاه بدنسازی، میز سرآشپز، خدمتکار خصوصی، باشگاه اعضای خصوصی، راننده و خدمات دربان است.

برج بوگاتی

به گفته طراحان، این برج با الهام از میراث بوگاتی، شرکتی که در سال ۱۹۰۹ تأسیس شده، طراحی شده است. این آسمان‌خراش ۴۲ طبقه، از ۱۷۱ واحد با نام Riviera Mansions و ۱۱ پنت‌هاوس با نام Sky Mansion Penthouses تشکیل می‌شود.

برج بوگاتی

برج بوگاتی با طراحی منحصر به فرد، اولین ساختمان مسکونی بوگاتی در پرجمعیت ترین شهر امارات خواهد بود. هدف این برند با جاه‌طلبی‌های معماری محمد بن غاتی، که علاقه زیادی به گنجاندن طرح‌های خودرو در پروژه‌های خود دارد، به ثمر نشسته است.

برج بوگاتی

محمد بن غاتی گفت: «از دوران کودکی من از زیبایی شناسی صنایع خودروسازی و هوانوردی الهام گرفتم و رویای ایجاد برندی را داشتم که صنعت املاک و مستغلات را بازتعریف کند. من می‌خواستم برج‌های من برج‌های فوق‌العاده‌ای باشند که احساساتی را که یک علاقه‌مندان به اتومبیل با دیدن سوپراسپرت مورد علاقه‌شان تجربه می‌کند، برانگیزد.»

برج بوگاتی

گفته می‌شود که این آسمان‌خراش، پنجره‌هایی از کف تا سقف دارد تا مناظر اطراف بدون هیچ مانعی قابل مشاهده باشد. پنجره‌های بزرگ همچنین برای به حداکثر رساندن نور طبیعی طراحی شده‌اند، با سقف‌های بلند و فضاهای نشیمن با پلان باز، تا هر واحد بزرگ‌تر به نظر برسد.

تصاویر مفهومی منتشر شده، این ساختمان را در شب به همراه استخرهای متعدد روی پشت بام و مناظر خیره کننده ای که می توان از آن لذت برد، نشان می دهد.

برج بوگاتی

بن غاطی در بیانیه مشترکی با بوگاتی اعلام کرد: «هدف همکاری بین این دو برند معتبر نشان دادن همکاری هایی است که به برتری بی نظیری دست می یابد. پروژه همکاری بوگاتی و بن غاطی با تکیه بر میراث خلاقانه غنی و متنوع هر دو برند، در هسته خود ساختاری با طراحی دقیق دارد که نمای متمایز را با طراحی های داخلی پیچیده تکمیل می کند».

برج بوگاتی

در ادامه این بیانیه آمده است: «ساخت بی‌نظیر و پرداخت‌های نفیس که استاندارد جدیدی را خلق می‌کند، در قلب فضاهای زندگی که برای اقامتگاه‌های بوگاتی طراحی شده است، تضمین می‌کند که هنر زندگی در عصر معاصر، دوباره تعریف می شود».

منبع: the sun
دیجیاتو
یک نظر

ورود