تصاویر ازدواج لائوتارو مارتینز با حضور ستارگان تیم ملی آرژانتین و باشگاه اینترمیلان

تصاویر ازدواج لائوتارو مارتینز با حضور ستارگان تیم ملی آرژانتین و باشگاه اینترمیلان

مراسم عروسی ایتالیایی لائوتارو مارتینز شاهد حضور چندین چهره مشهور در مراسم زیبای دریاچه برگزار شد. قهرمانان آرژانتینی جام جهانی و ستاره های اینترمیلان برای جشن ازدواج لائوتارو مارتینز و آگوستینا گاندولفو، دور هم جمع شدند.

عروسی لائوتارو مارتینز

اگرچه ستاره اینترمیلان ادعا کرد که جشن های بیشتری در کشور زادگاهش برگزار خواهد شد، با این وجود تعدادی از هم تیمی های خود در تیم ملی آرژانتین را برای مراسم عروسی خود در ایتالیا دعوت کرد. مثلث لیگ برتر انزو فرناندز (چلسی)، امیلیانو مارتینز (استون ویلا) و الکسیس مک آلیستر (برایتون) همگی به ایتالیا سفر کردند تا در روز مهم زندگی دوست خود در کنار او باشند. همچنین ستاره های آرژانتینی نیکو گونزالس، خواکین کوریا و نیکلاس تاگلیافیکو به آنها پیوستند. شاید بزرگ ترین غایب این مهمانی، لیونل مسی بود که همزمان با مراسم عروسی لائوتارو مارتینز، با سسک فابرگاسدر به کنسرت کلدپلی در بارسلونا رفته بود.

عروسی لائوتارو مارتینز

روملو لوکاکو نیز به همراه مگان تی استالیون، موزیسین آمریکایی در این عروسی حضور داشت.

عروسی لائوتارو مارتینز

مارتینز چند عکس را در حساب اینستاگرام خود منتشر کرد و در شرح آن نوشت: «عروسی رویایی ما. با تشکر از همه کسانی که ما را همراهی کردند، کیلومترها راه را طی کردند و تلاش کردند تا در این روز خاص در کنار ما باشند. به زودی جشن عروسی بزرگی  در کشور ما برگزار می شود. آگوستینا گاندولفو من تو را انتخاب می کنم و برای همیشه دوستت دارم».

عروسی لائوتارو مارتینز

این زوج از دوستان و خانواده خود در مراسمی باشکوه در شمال ایتالیا پذیرایی کردند و مهمانان را با منظره خیره کننده‌ی دریاچه کومو در پس زمینه مراسم ازدواجشان، به وجد آرودند.

عروسی لائوتارو مارتینز

مارتینز ۲۵ ساله که برای مرسم رسمی ازدواج و در مقابل محرابی زیبا، کت و شلوار پوشیده شده بود، در ادامه جشن، پیراهن و کراوات خود را با یک تی شرت سفید عوض کرد.

عروسی لائوتارو مارتینز

مارتینز فصل خیره کننده ای را سپری کرده است. او با به ثمر رساندن ۲۱ گل، نقشی خیره کننده در کسب مقام دوم لیگ پس از ناپولی، که مدت ها قهرمان سری آ شده بود، داشت.

منبع: dailymail
دیجیاتو
بدون نظر

ورود