تمرین قدرتی عجیب آنتونی جاشوا قهرمان سنگین وزن بوکس با تبر و تنه درخت + ویدیو

تمرین قدرتی عجیب آنتونی جاشوا قهرمان سنگین وزن بوکس با تبر و تنه درخت + ویدیو

آنتونی جاشوا، ستاره سنگین وزن بوکس به تگزاس بازگشته است و برای مبارزه بعدی خود زیر نظر مربی اش دریک جیمز در سالن بدنسازی اش در دالاس تمرین می کند؛ او اخیرا ویدیویی به اشتراک گذاشته است که در حال تمرین قدرتی با تکنیک های قدیمی با استفاده از تبر و تنه درخت است.

تمرین قدرتی آنتونی جاشوا

این ویدیو آنتونی را نشان می دهد که با تمام قدرت، تبر را بر تنه‌ی درختی بزرگ فرود می آورد و پس از چند ضربه تیغه‌ی تبر روی تنه می ماند و دسته آن جدا شده و در دست جاشوا باقی می ماند. تماشاچیان از این اتفاق حیرت زده شده اند و برای او دست می زنند. 

اما طرفداران جاشوا پس از دیدن این ویدیو از او خواستند که عینک ایمنی به چشمانش بزند تا خرده چوب ها به چشمش نرود.

جاشوا ۳۳ ساله، در آوریل پس از دو شکست پیاپی از اولکساندر اوسیک که منجر به از دست رفتن سه کمربند قهرمانی جهان (دبلیو‌بی‌ای، دبیلو‌بی‌او و آی‌بی‌اف) شد، مقابل جرمین فرانکلین به رینگ رفت و اولین پیروزی خود در دو سال اخیر را جشن گرفت.

تمرین قدرتی آنتونی جاشوا

جاشوا بعد از پیروزی در آن مسابقه از علاقه خود به مبارزه با تایسون فیوری، دیگر بوکسور نامدار بریتانیایی و قهرمان سنگین‌وزن جهان از منظر سازمان دبلیو‌بی‌سی خبر داد و گفت: «من تلاش می‌کنم و خواسته هواداران را برآورده می‌کنم. می‌دانم چه می‌خواهند، آن‌ها گفتند فیوری. پس توپ حالا در زمین اوست.»

تمرین قدرتی آنتونی جاشوا

مدیر روابط عمومی جاشون امیدوار بود که این اولین مسابقه از سه مسابقه در سال ۲۰۲۳ باشد برای او باشد و مذاکراتی برای رویارویی آنتونی جاشوا با دیانتی وایلدر ۳۷ ساله در یک مسابقه فوق العاده در ماه دسامبر در عربستان سعودی انجام شده است. اگر قرار باشد که جاشوا با وایلدر مبارزه کند، احتمالاً در ۱۲ آگوست این مبارزه رخ خواهد داد.

گزینه بعدی برای مبارزه با آنتونی جاشوا در سال ۲۰۲۳، دیلیان وایت ۳۵ ساله است. او پس از سال ۲۰۱۵، برای مسابقه مجدد با جاشوا در رقابت بود و ممکن است از طرف مدیر برنامه های جاشوا، پیشنهادی برای او ارسال شود.

منبع: the sun
دیجیاتو
بدون نظر

ورود