تغییر ژست و صدای مردانه مازیار لرستانی در جدیدترین ویدیوی منتشر شده از او + ویدیو

تغییر ژست و صدای مردانه مازیار لرستانی در جدیدترین ویدیوی منتشر شده از او + ویدیو

مازیار لرستانی، پیش از تطبیق یا تغییر جنسیت با نام شهره لرستانی در سینما و تلویزیون فعالیت می کرد. از زمانی که وی تحت درمان های تغییر جنسیت قرار گرفته است، روند تغییرات او برای بسیاری مورد توجه قرار گرفته و هر بار که فیلم یا عکس جدیدی از او منتشر می شود، این تغییرات بیش از پیش خود را نشان می دهند. در جدیدترین ویدیویی که در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفت، مازیار لرستانی از نوستالژی و خاطرات خود با یک آپاراتچی صحبت می کند، اما تغییرات ظاهری او بیشتر توجه ها را به خود جلب کرده است.

جدیدترین تغییرات مازیار لرستانی

قبل از فراگیری سینمای دیجیتال، فیلم های سینمایی بر روی حلقه های فیلم ضبط می شد و طی پروسه ای، حلقه فیلم ها، پس از تدوین و انجام سایر کارهای پس از تولید، در اختیار سینماها قرار می گرفت. آپاراتچی یا پروژکشنیست (Projectionist) وظیفه تنظیم و راه اندازی حلقه فیلم را برعهده داشت. شاید علاقه مندان سینما، آلفردو، آپاراتچی فیلم خاطره انگیز فیلم سینما پارادیزو را به خاطر داشته باشند. 

جدیدترین تغییرات مازیار لرستانی

در ویدیویی که مازیار لرستانی در صفحه شخصی اش منتشر کرده است، از خاطرات خود با لطیف پروانه، آپاراتچی قدیمی سینما عصر جدید صحبت کرده و تعریف می کند که وی در دروان دانشجویی لرستانی اجازه می داد که در اتاق آپارات، فیلم های سینمایی خارجی را ببیند. ولی تغییرات ظاهری مازیار لرستانی و ژست مردانه لرستانی بیشتر به چشم می آید.

چهره مازیار لرستانی در تاک شوی اینترنتی «طناز» با مجری گری کمال تبریزی که در آن به ماجراها و دردسرهایی که به خاطر شرایطش در هنگام کار تجربه کرده بود، اشاره می کرد، با گریم مردانه شده بود. اما هم در ویدیویی که برای تبلیغ نمایش یکی از دوستانش منتشر کرده بود و هم در ویدیوی اخیر، به وضوح می توان رشد موهای صورت و تغییر صدای او را مشاهده کرد.

مطالب مرتبط
دیجیاتو
۳ نظر

ورود

  • سندرز خرداد ۲۷, ۱۴۰۲

    داداشم سید مازیار لرستانی

  • لنزاینرمد خرداد ۲۹, ۱۴۰۲

    اقا مازیار لطفا لطفا لاغر شو واقعا بی ریخت هستی

  • امیرعلی خرداد ۲۹, ۱۴۰۲

    هر کاری بکنی بازم شهره لرستانی هستی، هیچیت به یک مرد نمیخوره تلاش نکن، این آمپول های هورمونی مردانه رو تا کی میخوای بزنی که ریش و سبیل دربیاری؟😑 تا آخر عمرت؟😐 چشمات ومیخوای چیکارشون کنی که زنونه هستند؟ حتی ژست های مردونه هم که می گیری تابلو زنونگیتو میزنه تو ذوق 😣