اولین گل لیونل مسی برای اینترمیامی در اولین بازی به شکلی دراماتیک + ویدیو

اولین گل لیونل مسی برای اینترمیامی در اولین بازی به شکلی دراماتیک + ویدیو

لیونل مسی فوتبال آمریکا را تکان داد، پس از آنکه بازی برای اینترمیامی را با یک پیروزی دراماتیک و دیر هنگام در اولین بازی اش آغاز کرد. برنده جام جهانی در دقیقه ۵۴ بازی لیگز کاپ مقابل کروز آزول وارد زمین شد تا اولین حضور خود را برای این تیم حاضر در MLS تجربه کند اما تا وقت اضافه منتظر ماند تا به شکلی واقعی ورود خود را اعلام کند.و چه ورودی بود. این بازیکن آرژانتینی ضربه آزاد خیره کننده ای را به گوشه بالا سمت چپ دروازه کروز آزول دوخت تا این مسابقه به ضربات پنالتی کشیده نشود.

در این دیدار که جمعه شب در چارچوب رقابت های لیگز کاپ برگزار شد، تیم اینترمیامی موفق شد با نتیجه ۲ بر یک از سد کروز آزول مکزیکی بگذرد، بعد از آنکه برنده ۷ توپ طلای فوتبال جهان با گل خود در دقیقه ۹۴، پیروزی تیمش را تضمین کردضربه پای چپ لیونل مسی توپ را از روی دیوار چهار مدافع کروز آزول و به گوشه بالای سمت چپ تور فرستاد که بدون شک بهترین لحظه در تاریخچه کوتاه اینترمیلان بود. بازی تقریبا یک دقیقه قبل از سوت داور از سر گرفته شد و با پایان بازی، آتش بازی در آسمان شب آغاز شد.

اولین گل لیونل مسی برای اینترمیامی

چهار سال برنامه ریزی و دو سال پی گیری مصرانه برای آوردن مسی به باشگاه اینترمیامی طول کشید. دیوید بکهام، یکی از مالکان این باشگاه اوایل هفته گفته بود: «ارزشش را داشت»، کسی که پس از گل مسی حتی از خوشحالی به گریه افتاد.

و چقدر حق با او بود.

حتی وقتی سوت پایان نیمه اول بازی به صدا درآمد هیچ کس از جای خود در سکوها تکان نخورد. دلیل: مسی در میدان بود. او قبل از اینکه همه بازیکنان به رختکن بروند، به مدت ۵ دقیقه با سایر ذخیره ها خود را گرم کرد.

اولین گل لیونل مسی برای اینترمیامی

این زمانی بود که بالاخره طرفداران توانستند گوشی هایشان را زمین بگذارند و نفسی تازه کنند. به هر حال به طور موقت. انتظار به طور رسمی به پایان رسید: مسی کی وارد می شود؟ او در حالی که نیمه دوم در جریان بود، پشت خط کناری زمین در نزدیکی بخش هواداران میامی راه می رفت، دوباره شروع به گرم کردن کرد و وقتی برای تماشاگران دست تکان داد، هواداران از خوشحالی فریاد می کشیدند.

و حدود هشت دقیقه بعد از شروع نیمه دوم، پاسخ از راه رسید: وقت آمدن مسی بود.

اولین گل لیونل مسی برای اینترمیامی

اولین گل اینتر میامی در دوران مسی توسط رابرت تیلور به ثمر رسید که پاسی بلند از رابی رابینسون را گرفته و به داخل محوطه جریمه رفت و ضربه خود را به قعر دروازه کروز آزول فرستاد تا نتیجه یک بر صفر شود. مسی با این گل از جایش پرید، دست هایش را به هوا پرتاب کرد، چندین بار کف زد و لبخند زد.

کروز آزول کمی پس از ورود مسی بازی را به تساوی کشاند و فرصت های زیادی برای گلزنی داشت که از دست رفت. اما پرده آخر متعلق به مسی بود.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود