سام اصغری از تصادف سخت مادرش و انتقال او به بیمارستان خبر داد

سام اصغری از تصادف سخت مادرش و انتقال او به بیمارستان خبر داد

سام اصغری بازیگر ۲۹ ساله و همسر بریتنی اسپیرز در اینستاگرام خود خبر تصادف سخت و بیمارستان رفتن مادرش را با فالوورهایش به اشتراک گذاشت. او جزئیات بیشتری را ارائه نکرد جز اینکه تایید کرد حال مادرش خوب است.

ماجرای تصادف مادر سام اصغری چیست؟

سام اصغری پیش از این درباره تلاش های مادرش فاطمه و پدرش مایک برای بزرگ کردن او و مهاجرت از ایران به ایالات متحده، توضیح داده بود. در سال ۲۰۱۸ او یک عکس صمیمانه از مادرش که او را در آغوش گرفته بود به اشتراک گذاشت و نوشت: «او خواهر من نیست، این مادر زیبای من است. آخرین باری که یکدیگر را دیدیم، سال ۲۰۰۶ بود؛ پدر و مادرم برای من خیلی تلاش کردند تا زندگی بهتری داشته باشم.»

بریتنی همسر سام هم این روزها در حال برنامه ریزی برای کار بعدی خود است. او که آخرین همکاری اش با Will.i.am، بسیار مورد استقبال قرار گرفت، ظاهراً آماده انتشار آهنگ دیگری است. بریتنی اشاره کرده است که تمایل دارد با زین مالیک، ستاره سابق وان دایرکشن، کار مشترک داشته باشد و تصویری از این خواننده بریتانیایی را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است.

قرار بود اسپیرز کتاب خاطرات خود را در اواخر امسال منتشر کند، اگرچه ممکن است تاریخ انتشار آن به تعویق بیفتد. انتشار کتاب خاطرات بریتنی اسپیرز به نام «یک زن در من» به دلیل شکایت‌های جاستین تیمبرلیک و کالین فارل با تاخیر مواجه شد. جاستین تیمبرلیک و کالین فارل بریتنی اسپیرز را تهدید کرده‌اند که اگر جزئیات نامزدیشان را در کتاب خاطرات آینده‌اش حذف نکند، از او شکایت خواهند کرد.


ظاهراً این ماجرا، باعث شده است که او تصمیم دشواری در مورد چگونگی انتشار کتابش بگیرد. محتوای این ادعاها هنوز فاش نشده است، اما تصور می‌شد که برای واکنش نشان دادن، تیم‌های حقوقی تیمبرلیک و فارل کافی بوده است. با این حال، ادعا شده که مشکلات اکنون حل شده اند و بریتنی در حال ویرایش دوباره کتاب خود است.

منبع: mirror
دیجیاتو
بدون نظر

ورود