از فصل دوم سریال کره ای «ما همه مرده ایم» چه خبر؟

از فصل دوم سریال کره ای «ما همه مرده ایم» چه خبر؟

سریال کره ای محبوب ما همه مرده ایم (All of Us Are Dead)، طرفداران را مشتاقانه منتظر فرا رسیدن فصل دوم خود کرده است. خبر ساخت فصل دوم این سریال، در تاریخ ۶ ژوئن ۲۰۲۲ به طور رسمی اعلام شد و بینندگان اختصاصی این سریال کره ای را امیدوار کرد. با این حال، در گفتگوی اخیر مجله نوجوانان ووگ در مارس ۲۰۲۳ با پارک جی هو، بازیگر این سریال فاش کرد که فیلمبرداری فصل دوم هنوز شروع نشده است و امید طرفداران برای دیدن فصل دوم این سریال را در سال ۲۰۲۳، کم کرد.

فصل دوم سریال کره ای «ما همه مرده ایم» کی پخش می شود؟

علیرغم شایعات مبنی بر شروع تولید در سال ۲۰۲۲، هنوز هیچ خبری رسمی در مورد تاریخ انتشار فصل دوم ما همه مرده ایم در شبکه JTBC و نتفلیکس اعلام نشده است. از آنجایی که نتفلیکس در حال حاضر برنامه خود را برای تابستان منتشر کرده و به برنامه های آینده در پاییز اشاره کرده است، عدم اشاره به فصل جدید این سریال، طرفداران را ناامید کرده است.

فصل دوم سریال کره ای «ما همه مرده ایم» کی پخش می شود؟

با توجه به نبود اطلاعاتی در مورد وضعیت فیلمبرداری، بعید به نظر می رسد که فصل دوم ما همه مرده ایم، قبل از سال ۲۰۲۴ پخش شود. اگر فیلمبرداری در ماه آگوست آغاز شود، براساس جدول زمانی تولید سریال های تلویزیونی معمولی، ممکن است تا ۱۲ ماه طول بکشد تا فیلمبرداری و تدوین و کارهای پس از تولید آن انجام شود و در نتیجه انتشار آن ممکن است تا اواسط سال ۲۰۲۴، به تعویق بیافتد.

فصل دوم سریال کره ای «ما همه مرده ایم» کی پخش می شود؟

سریال ما همه مرده ایم، یک درام جذاب کره ای است که بر اساس وب کمیک Geun جو دونگ ساخته شده است. داستان در دبیرستانی در کره جنوبی اتفاق می‌افتد که در آن یک آزمایش علمی نادرست باعث یک آخرالزمان زامبی می‌شود و زندگی دانش‌آموزان را به خطر می‌اندازد. دانش آموزانی که در داخل مدرسه با منابع محدود به دام افتاده اند، باید برای زنده ماندن در یک میدان نبرد آلوده به زامبی ها بجنگند، در غیر این صورت خطر تبدیل شدن به زامبی را دارند.

فصل دوم سریال کره ای «ما همه مرده ایم» کی پخش می شود؟

این سریال دارای بازیگران با استعدادی از جمله پارک جی هو، یون چان یونگ، چو یی هیون، لومون، یو این سو، لی یو می، کیم بیونگ-چول، لی کیو-هیونگ و جئون بائه سو است. نقش آفرینی این بازیگران در این سریال، با نقدهای مثبتی از سوی تماشاگران و منتقدان مواجه شده است.

منبع: devdiscourse
مطالب مرتبط
۵ نظر

ورود

 • امیر مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

  یعنی فصله دومش میاد؟

 • راهب مرداد ۱۷, ۱۴۰۲

  فصل اولش خوب بود…ولی فصل دومش تبدیل میشه به ی سریال ابر قهرمانی کره ای….

 • سبحان مرداد ۱۷, ۱۴۰۲

  فصل دوم و میخوام

 • آتنا شهریور ۱۲, ۱۴۰۲

  و منی که هر دو هفته یبار انترتو زیرو رو میکنم که شاید خبری از بخش فصل دومش پیدا کنم🙁