یک کارگر با آهنگ اعتراضی‌اش درباره زندگی کارگران یک شبه مشهور شد + ویدیو

یک کارگر با آهنگ اعتراضی‌اش درباره زندگی کارگران یک شبه مشهور شد + ویدیو

الیور آنتونی که در کارخانه ای در ویرجینیا کار می کند، پس از انتشار ویدیویی از او در حال خواندن آهنگی که نوشته بود مورد توجه بسیاری قرار گرفت و به سرعت محبوب و مشهور شده است. این آهنگ اعتراضی که «مردان ثروتمند شمال ریچموند» نام دارد، ناامیدی و خشم او را از دولت، ثروتمندان و سیستم ناعادلانه ای که او و سایر کارگران را فقیر و در حال مبارزه نگه می دارد، بیان می کند.

معنی بخش هایی از این ترانه عبارتند از: «خدایا، شرم آور است / کار دنیا به کجا رسیده است / برای افرادی مثل من و تو / کاش می توانستم بیدار شوم و این چیزها واقعی نباشند / اما واقعی هستند / زندگی در دنیای جدید / با روحی قدیمی / این مردان ثروتمند در شمال ریچموند / خدا می داند که همه آنها فقط می خواهند همه چیز را کنترل کنند»

یک کارگر با آهنگ اعتراضی‌اش درباره سرمایه داری و زندگی کارگران به شهرت رسید

ویدیوی این آهنگ اعتراضی، تنها در سه روز بیش از ۱.۵ میلیون بار در کانال یوتیوب radiowv، بازدید داشته است. هزاران بیننده از این نوازنده و توانایی او در انتقال احساسات از طریق اشعارش تمجید کردند.

یکی از طرفداران او به اشتراک گذاشت: «من یک دامپزشک ۳۹ ساله عراقی و کارگر ساختمانی هستم، مثل سگ برای مراقبت از دو بچه و نگه داشتن مزرعه ام روزی ۱۱ ساعت کار می کنم. امروز این آهنگ چنان احساسات من را درگیر کرد که اشک ریختم.»

یک کارگر با آهنگ اعتراضی‌اش درباره سرمایه داری و زندگی کارگران به شهرت رسید

کارگر دیگری او را تشویق کرد و نوشت: «این آهنگ عمیقاً مرا تحت تأثیر قرار داد و منتظرم کارهای بیشتری از تو بشنوم.»

شخص دیگری گفت: «دهه‌ها بود چنین آهنگی که در اعماق وجودم رخنه کند، نشنیده‌ بودم. تو به جای میلیون ها نفر از ما صحبت می کنی.»

دیگری گفت: «خیلی فوق العاده! تو حقیقت را همانطور که هست می گویی! این چیزی است که آمریکا به آن نیاز دارد. من احساس می‌کنم که صدایمان را پس گرفته‌ایم.»

یک کارگر با آهنگ اعتراضی‌اش درباره سرمایه داری و زندگی کارگران به شهرت رسید

در میان واکنش ها به این آهنگ اعتراضی، یک مرد به نام جیسون هاورتون، ادعا کرد که با الیور آنتونی در مورد علاقه اش به موسیقی صحبت کرده است. او به اشتراک گذاشت که الیور قبلاً با مشکلات سلامت روان خود دست و پنجه نرم می کرد و برای کنار آمدن با درد خود مشروب می خورد. او در عمق ناامیدی، حدود یک ماه پیش، به زانو در آمد و اشک ریخت. اولیور تصمیم گرفت هوشیار شود و حدود ۳۰ روز بعد، «مردان ثروتمند شمال ریچموند» را برای یوتیوب ضبط کرد و ورق برای او برگشت.

با انتشار این ویدیو، هاورتون می‌گوید برنامه‌هایی در دست اجراست تا الیور اولین آلبوم خود را ضبط کند.

یک کارگر با آهنگ اعتراضی‌اش درباره سرمایه داری و زندگی کارگران به شهرت رسید

پس از هزاران پیام و نظر تحسین آمیز، آنتونی به صفحه فیس بوک خود رفت تا از حمایت همه تشکر کند. او نوشت: «از حمایتی که آهنگ من تا کنون داشته است بسیار سپاسگزارم. من در حال کار بر روی برنامه‌ی کنسرت‌هایم هستم و زمانی که نهایی شد، آن را به اشتراک می گذارم.»

یک کارگر با آهنگ اعتراضی‌اش درباره سرمایه داری و زندگی کارگران به شهرت رسید

مردم به ابراز حمایت خود ادامه دادند و او را تشویق کردند که به راه خود ادامه دهد و استعداد خود را با جهان به اشتراک بگذارد.

شخصی نوشت: «شور در چشمان توست! کاملا از این آهنگ و هنرمند متحیر شدم. منتظرم تا یک روز تو را در صحنه ای بزرگ ببینم.»

الیور آنتونی یک کشاورز است که به مدت ۵ ماه، به طور مرتب آهنگ هایش را در کانال یوتیوب خود به اشتراک گذاشته است. او با سه سگش در زمینی زندگی می کند که امیدوار است آن را به مزرعه ای برای پرورش دام تبدیل کند.

آنتونی، هنک ویلیامز جونیور را یکی از هنرمندانی دانست که بیشترین تاثیر را روی کار او گذاشته است.

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
دیجیاتو
۴ نظر

ورود

 • علی مرداد ۲۳, ۱۴۰۲

  نگرفتن زندانش کنن؟؟

 • افضل نیک روش مرداد ۲۳, ۱۴۰۲

  با سلام ودرود من از ایران اسلامی
  کارگر نیستم کارمند هستم. اما این آهنگ شاید بعضی از سرمایه‌داران ودولتمردان را بیدار کند وکمک باشد برای کارگران زحمت کش

 • یه مهندس به دنبال وام ودیعه منزل اجاره ای مرداد ۲۶, ۱۴۰۲

  این آقا رو باید گرفت یه کتک مفصل زد ، ۱۲ سال زندان کرد ، نوشابه شیشه ای بهش تعارف کرد و بهش گفت تو از یک پزشک و مهندس ایرانی مرفه تر هستی چه مرگته

  • سلمان مرداد ۲۷, ۱۴۰۲

   این اگه تو ایران بود به جای شعر و شاعری خود کشی میکرد