مرد جوانی دو بلیط اضافه گرفت تا سگ بزرگش در طول پرواز کنارش بنشیند + ویدیو

مرد جوانی دو بلیط اضافه گرفت تا سگ بزرگش در طول پرواز کنارش بنشیند + ویدیو

گابریل بوگنر ۲۷ ساله، مسافران و خدمه پرواز لس‌آنجلس به نیویورک را شوکه کرد. او برای خودش و سگ گریت دین بزرگ خود به نام داروین، سه صندلی گرفت، تا سگش در طول پرواز کنارش باشد. داروین به دو صندلی کامل نیاز داشت تا بتواند به راحتی روی آن بچرخد و چرت بزند.

گابریل که بنیانگذار یگ استارت آپ است قصد داشت برای زندگی به نیویورک برود و این اولین باری بود که سگش پرواز را تجربه می کرد. او توضیح داد که سگ بزرگش که پنج سال دارد، سگ پشتیبان اوست و باید همیشه با وی باشد. گابریل از بیماری کرون رنج می برد، که نوعی بیماری التهابی روده است و دست و پنجه نرم کردن با درد زیادش، زمان زیادی از او می برد. در حقیقت داروین در این لحظات سخت، کمک حال اوست.

گابریل ویدیویی از ماجراجویی هوایی سگ خود در تیک تاک به اشتراک گذاشت که بیش از ۱۷.۹ میلیون بازدید، ۲.۹ میلیون لایک داشت و بیش از ۱۲۰۰۰ نظر دریافت کرد. 

ویدیو نشان می‌دهد که داروین سوار هواپیما می‌شود، به افرادی که در ردیف‌های جلو هستند سلام می‌کند و حتی برای خوشامدگویی به خلبان‌ها به کابین خلبان نگاه می‌کند. سپس سگ با آرامش روی صندلی‌هایش می‌نشیند و با کنجکاوی به اطراف نگاه می‌کند. او حتی در کمال آرامش چرت می زند. وقتی داروین از خواب بیدار می‌شود، صاحبش از او فیلم می‌گیرد که نشان می دهد به آرامی روی زمین نشسته، انگار که این سگ بزرگ، سال‌ها تجربه پرواز داشته است.

گابریل گفت: «مردم کاملاً شوکه شده بودند، اما همه از دیدن او بسیار هیجان زده بودند. من تا به حال این همه لبخند در فرودگاه ندیده بودم.»

گابریل با صحبت از اولین تجربه داروین در فرودگاه و سوار شدن بر هواپیما، توضیح داد: «ابا اینکه این اولین بار بود که داروین پرواز می کرد، اما هیچ مشکلی وجود نداشت. او عالی بود و کل خدمه فوق العاده مهربان بودند.» 

وقتی گابریل در مورد حمل سگ عزیزش در جعبه های زیر هواپیما پرس و جو کرده بود، متوجه شد داروین حتی برای بزرگترین جعبه های فرودگاه هم بزرگ است. 

تعداد قابل توجهی از کاربران تیک تاک، نسبت به این ویدیو ابراز حسادت کردند و حسرت خوردند که در سفرهای هوایی، مسافر همراه دوست داشتنی ای مانند داروین در کنارشان نبوده است.

یک نفر به شوخی گفت: «فوراً درخواست بازپرداخت برای پرواز اخیر خود کردم، که به طور غیرمنطقی فاقد گریت دین بود.»

یکی دیگر نوشت: «نمی‌فهمم چطور ممکن است کسی از سگ در هواپیما متنفر باشد.»

نفر سوم گفت: «چرا صندلی من کنار یک گریت دین نبود؟»

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود