استعفای اعتراضی مجری پرحاشیه در پی بازگشت رضا رشیدپور و محمدرضا گلزار به تلویزیون + ویدئو

استعفای اعتراضی مجری پرحاشیه در پی بازگشت رضا رشیدپور و محمدرضا گلزار به تلویزیون + ویدئو

به دنبال انتشار خبر قطعی بازگشت رضا رشیدپور و محمدرضا گلزار به صدا و سیما، محمدرضا شهبازی، مجری پر حاشیه ی تلویزیون که به عنوان «طنزپرداز جریان انقلابی» مشهور شده، با انتشار ویدئویی در صفحه ی اینستاگرامش از کناره گیری خود از صدا و سیما در اعتراض به بازگشت این دو چهره به تلویزیون خبر داد.

شهبازی در شرح این ویدئو نوشت:

از اجرای برنامه پاورقی کناره‌گیری کردم. دلایلش رو توی این ویدئو توضیح دادم. خلاصه‌ش اینکه قرار نیست بسیجی فحش‌خور زمان فتنه و جنگ و… باشه و در عافیت، سلاح‌ورزی‌ها و رشیدپور‌ها و آخوندی‌ها، در میدان اقتصاد و فرهنگ و سیاست جولان بدن.

قرار نیست هنوز سال شهید عجمیان و علی‌وردی نشده، فعالان و ساکنان و مشوقان فتنه برگردن روی آنتن.

ما زورمون به هیچ‌کس هم نرسه، به خودمون که میرسه! زورمون میرسه یقه خودمون رو بگیریم که آهای! مرد حسابی، بلند شو، داد بزن، نذار فحش به نظام و انقلاب و نایب امام زمان و شهدا عادی بشه. بلند شو یه دادی بزن که خون شهید آب جوی نیست که راه بیفته کف خیابون و هنوز سالش نشده به بهانه‌های مختلف اونایی که روی خونش پا گذاشتند رو برگردونید به آنتن. بلند شو فریاد بزن اون بدن عجمیان روی آسفالت داغ اتوبان کشیده نشد که شما برید سراغ اونایی که دور بدنش هلهله میکردن.

امیدوارم خدا عاقبت همه‌مون رو ختم به خیر کنه.

بیوگرافی محمدرضا شهبازی

این مجری پرحاشیه ی صدا و سیما در ویدئوی خود از اینکه برنامه ی او را کم مخاطب خوانده اند انتقاد کرد و گفت: «می روید و یک درصد مجعولی را به عنوان مخاطب اندک برنامه مطرح می کنید و می گویید حالا که شما مخاطب ندارید ما باید این ها (گلزار و رشید پور) را بیاوریم؟ ما بچه نازی آبادیم و تا تهش را خوانده ایم با ما این بازی ها را نکن.»

وی در بخش دیگری از این ویدئو گفت: «مگر ما اسگل نظام مقدسیم که من ۹ ماه مسخره کنم، بخندم، هجو کنم، حمله کنم به مثلا یه نوع سبک زندگی بعد کسی که عقد آریایی خونده رو شبی ۵۰۰ – ۴۰۰ میلیون بهش بدین بیاد برنامه اجرا کنه؟ ما رو گذاشتین حزب اللهی ها ارضا بشن؟! نمی شود که هم من باشم و هم آنها!»

او همچنین از حداد عادل و  محمد مخبر به خاطر اینکه با سید محمد خاتمی عکس گرفته اند انتقاد کرد و گفت: «چرا حداد عادل جلوی خاتمی جوری خم شد که کم مانده بوده کله اش به زانو برسد؟!»

از هفته ی گذشته زمزمه ی بازگشت رضا رشیدپور و محمدرضا گلزار به آنتن تلویزیون با اجرای برنامه هایی جدید با واکنش های زیادی مواجه شد. این تصمیم که به نظر می رسد در پی افت شدید مخاطبین صدا و سیما اتخاذ شده، به مذاق برخی چهره ها و رسانه های اصولگرا خوش نیامد و اعتراض آن ها را به دنبال داشت.

یکی از منتقدان این تصمیم، محمدرضا شهبازی، مجری برنامه های تلویزیونی «پاورقی» و «سید خندان» بود که با اظهارنظرهای جنجالی اش چه در فضای مجازی و چه در تلویزیون شناخته می شود.

بیوگرافی محمدرضا شهبازی

شهبازی که از جمله چهره های غیر ورزشی ای بود که سال گذشته به جام جهانی قطر رفت و حضور رانتی او در کنار دیگر چهره های صدا و سیما مانند امیرحسین ثابتی مجری شبکه ی افق در قطر انتقادات زیادی را به دنبال داشت، پس از مطرح شدن احتمال بازگشت رشیدپور و گلزار به تلویزیون، با انتشار توییتی اعتراض خود را اینگونه بیان کرد:

ما این‌ور پاورقی میسازیم، می‌گیم سلبریتی باید در خدمت رسانه باشه، هماهنگ با سیاست‌های نظام باشه، باید با سلبریتی‌ای که وسط شلوغی‌ها آب به آسیاب دشمن می‌ریخت برخورد بشه، بعد اون‌ور گلزار و رشیدپور دارن گرم می‌کنن برگردن روی آنتن. ا‌ین‌ور بچه ها با بی پولی ساختن، فحش خوردن، خانواده هاشون اذیت شدن و اونور هم طرف یه سال رفته دوراش رو زده، عشق و حالش رو کرده، به ریش نظام خندیده، توی لایو و کلفت بار نظام کرده، حالا که بواسطه دوربودن از آنتن یک کم مخاطبش کم شده، قشنگ میشینه توی هواپیما از کیش میاد تهران برنامه ای چند ده میلیون میگیره و برمیگرده. این وسط هم بی‌خیال آرمان و روح‌الله؛ بی‌خیال بدن عجمیان که روی آسفالت خیابان کشیده شد؛ بی‌خیال صدای بی‌رمق علی‌وردی که در لحظات آخر هم داشت رجز می‌خواند. ای دنیا.

این توییت با واکنش تند محمدرضا نجارزاده، مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما مواجه شد.

نجارزاده ضمن خطاب کردن شهبازی با لفظی غیر قابل انتشار، در انتقاد از وی نوشت:

آخه […] !

 امروز نظرسنجی برنامه فاخرت اومد مخاطب ۵ درصد ، سیدخندان.

معلی ۳۷ درصد، محفل قرآنی ۴ برابرشما، اعجوبه ها تا ۳۰ درصد رو زد،خودمونی رجبی ۱۹ درصد رو زده به چی مینازید؟

به سیاه کردن چهره جبلی و جلیلی با اشتباهاتتون؟ یا بی مخاطب کردن شبکه تون؟

این بدبخت هم که ساکت فتنه بود.

این توییت بعداً از حساب نجارزاده حذف شد.

بیوگرافی محمدرضا شهبازی

بحث و جدل ها بر سر بازگشت محمدرضا گلزار و رضا رشیدپور به تلویزیون، واکنش مسئولان صدا و سیما را هم در پی داشت.

محسن برمهانی، معاون سیما شنبه ی این هفته در حاشیه ی مراسم تجلیل از خبرنگاران حوزه صدا و سیما در پاسخ به پرسشی درباره ی بازگشت این دو چهره به تلویزیون گفت:

نمی‌توانیم در همکاری چهره‌ها با صداوسیما همه را با یک چوب بزنیم. در چند ماه اخیر جامعه درگیر جنگِ شناختی و آسیب شده است. ترکش‌هایی از این جنگ به همه ما خورده است. نمی‌توانیم همه‌ چهره‌ها را با یک چوب بزنیم. چون هر کدام یک فرد متفاوت هستند.

برای مثال فردی با نظام عناد داشته و هدفش چیزی جز مصلحت مردم بوده است؛ یکی به یک جمع‌بندی رسیده که الان فهمیده اشتباه کرده است. در سال ۸۸ هم این موارد را داشتیم.

جامعه انقلابی که نگران هستند بدانند که صداوسیما خلاف مصلحت‌های کشور حرکت نمی‌کند. کسی که خیانت کرده باشد را قرار نیست وارد فضای صداوسیما کنیم. چون صداوسیما سکویی است که مردم به آن اطمینان دارند.

به گفته ی خبرگزاری تسنیم، قرار است رضا رشیدپور و محمدرضا گلزار با مجری گری دو مسابقه به آنتن صدا و سیما بازگردند.

رشیدپور بار دیگر اجرای مسابقه «سیم آخر» را برعهده گرفته که قرار است سری جدید آن از شبکه سه سیما پخش شود. این مسابقه ی اطلاعات عمومی پخش خود را از سال ۹۹ با اجرای رضا رشیدپور آغاز کرد و پس از ۳ فصل در اسفند سال ۱۴۰۰ به پایان رسید.

گلزار نیز اجرای مسابقه ی جدیدی به نام «پانتولیگ» با محوریت پانتومیم را برعهده گرفته است.

بیوگرافی محمدرضا شهبازی

محمدرضا شهبازی متولد سال ۱۳۶۵ در تهران و دانشجوی انصرافی رشته مهندسی معدن است.

فعالیت خود را با نویسندگی در نشریات طنز آغاز کرد.

او اولین کتاب خود به نام «ماه بندان» را در سال ۹۲ منتشر کرد که درباره ی سفر رهبری به خراسان شمالی در سال ۹۱ است.

کتاب های «آقازاده عزیز»، «لانگ شوت» و «ترجیحا مجرد با روابط عمومی بالا» از دیگر آثار منتشر شده ی وی هستند که مضمونی طنز دارند.

بیوگرافی محمدرضا شهبازی

او در سال ۹۵ سایت کاریکاتور و طنز «راه راه» را راه اندازی کرد که زیر نظر باشگاه طنز انقلاب اسلامی فعالیت می کند، باشگاهی که از شاخه های دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است. شهبازی در حال حاضر مدیریت این سایت را برعهده دارد.

تولید برنامه‌ های طنز «حیفِ درخت» و «لیچار» در فضای مجازی از دیگر فعالیت های محمدرضا شهبازی است.

شهبازی سابقه ی نویسندگی فیلمنامه ی سریال طنز «وضعیت زرد» را هم دارد که فصل اول آن در سال ۱۴۰۰ و سری دوم آن نیز در سال ۱۴۰۱ از شبکه سه سیما پخش شد.

او مجری گری در تلویزیون را از سال ۹۹ با اجرای فصل اول مسابقه «رخداد» در شبکه افق سیما آغاز کرد که مسابقه ای اطلاعات عمومی با مضمون سیاسی بود.

بیوگرافی محمدرضا شهبازی

محمدرضا شهبازی از مهر ماه سال ۱۴۰۱ اجرای برنامه «پاورقی» در شبکه دو سیما را برعهده گرفت که به بررسی اخبار منتشر شده در فضای مجازی با زبان طنز اختصاص دارد. شهبازی بارها با اظهارنظرهای خود در این برنامه درباره ی موضوعات روز خبرساز شده است.

او از نوروز ۱۴۰۲ اجرای برنامه «سید خندان» در شبکه دو سیما را آغاز کرد که یک طنز شبانگاهی با حضور هنرمندانی در حوزه‌های شعر، استندآپ کمدی، نمایش، دوبله، ترانه و سرود و… بود. گفته می شد این برنامه به عنوان جایگزینی برای برنامه «خنداونه» ی رامبد جوان در نظر گرفته شده است.

محمدرضا شهبازی روز شنبه ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ در مراسم تجلیل از خبرنگاران حوزه صدا و سیما به عنوان چهره ی سال سواد رسانه‌ ای معرفی و تجلیل شد.

او ازدواج کرده و دارای فرزند است.

شهبازی را می توان از چهره های پرحاشیه ی صدا و سیما دانست که با اظهارنظرهای جنجالی اش شناخته می شود.

بیوگرافی محمدرضا شهبازی

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۴۵ نظر

ورود

 • حامد مرداد ۲۴, ۱۴۰۲

  این نون به نرخ روز خورها همیشه به بدنه قدرت میچسبن و با …امرار معاش میکنن چه حالا و چه در آینده که سیستم جدیدی حکمفرما بشه امثال این آدم ها به سرعت رنگ عوض می کنن و خودشونو میچسبونن به اون ها

  • علی مرداد ۲۴, ۱۴۰۲

   یه برنامه با کیفیت ۲۰ دقیقه ای که جلوی دروغای. شبکه های تروریستی اینترنشنال و بی بی سی و .. وهم آخور هاشون رو وایساده بود هم جریان نفوذ نتونست تحمل کنه بعد به پول پرستایی مثل رشیدپور با یه برنامه که کپی ضعیف از شبکه ۱۲ صهیونیست ها هست میدون میدن شهبازی با چهارتا بچه. تو اطراف تهران مستاجر هست و رشیدپور شبی چقدر میگیره وضع زندگیش هم که مشخصه شهبازی اگر بخور بود اوضاع زندگیش این نبود

   • تبتی مرداد ۲۴, ۱۴۰۲

    🤣🤣🤣🧃

   • غلام توالت مرداد ۳۰, ۱۴۰۲

    هم شهبازی و جبلی بخورن هم شما که اب به این اسیاب میریزی.خودتی برادر

 • ریحانه مرداد ۲۴, ۱۴۰۲

  نان به نرخ روز خور امثال رشیدی و گلزار هستن .این بنده خدا هر روز یک شکل نیست ،خود خودشه و هر روز بخاطر پول تغییر نمیکنه . واقعا برا صدا و سیما متاسفم .اقای شهبازی شما لایق بهترین هستید

  • حامد مرداد ۲۵, ۱۴۰۲

   میبینم که نوچه هم برای خودش جمع کرده D:

   • یک انسان مرداد ۲۵, ۱۴۰۲

    آدما وقتی صحبت میکنند شناخته میشوند؛ برای اوج شخصیتی که داری چیزی نمیشه گفت! فقط: خلایق هرچه لایق…

  • هالو مرداد ۳۰, ۱۴۰۲

   اونی که شهبازی لایقش هست رو نمیشه اینجا تایپ کرد

 • مظلومیت مرداد ۲۴, ۱۴۰۲

  خیلی عالی پول از سر سفره انقلاب و جمهوری اسلامی بخوری بعد بر عندازهم بشوی .باعث اعتشاش هم بشوی وخون جوانان وطن را با اتش به خورد نا اهلان دادن بریزی ،دست اخر بعد از یک دوره کوتاه نبودن در صدا سیما دوباره چهار زانو بنشینی پای سفره انقلاب .خون شهیدان پایمال شود و دوباره جیب مخالفان نظام و کشور پر پول شود برای اشوب بعدی و کشتار بعدی

  • ناشناس مرداد ۲۵, ۱۴۰۲

   خیلی رو میخواد که پول و ثروتی که متعلق به مردم هست رو به پای سفره فلان بزنی. این ثروت مال مردمه و نه مسئولین

  • شمیم مرداد ۲۷, ۱۴۰۲

   عرض سلام و احترام
   آقای شهبازی ثابت کردید که حسینی هستید و صدای مردم انقلابی هستین و دردمندین
   درود بر شما
   خداوند به شما جزای خیر دهید و همه مسئولین مملکت رو به راه راست هدایت کند.
   شاید این اقدام شما یه تلنگری برا مسئولین ما باشه ، تا مردم رو احمق فرض نکنن

  • جلیل مرداد ۲۷, ۱۴۰۲

   خیلی ها دارن سنگ غرب به سینه میزنن توجه کنین دوستان: یکی بایدن تهدید به کشتن کرد! اعدام!
   فکر کنین همین عوضی ها که با افکار بچه های مردم بازی کردن و آتیش و شعله ور هم مردم عادی هم نظامی و به کشتن دادن بماند تضعیف نظام و ضررهای مادی اگه اینا تو آمریکا یا اروپا بودن چیکارشون میکردن! موندم بچه مردم از سر‌ هیجان و بیتجربگی و تحریک همین ها یه شعار میده یا سنگی پرت میکنه ستاره میچسبونن و ایندشون به فنا ولی اینایی که با پول این نظام شدنرکیش نشین و گرین کارت به دست باز کسی کارشون نداره مردم مسخره نکنین آقا شما خودتون دشمن همین مردم و نظامین وشهدا ننگ به تگ تک شما قاتلین مجازی

 • مهدی مرداد ۲۴, ۱۴۰۲

  یه موی شهبازی به صد تا رشیدپور نون به نرخ روز خور نچسب پول پرست می ارزه
  اولی برای آرمانش هزینه میده. دومی آرمانش پوله. هیچ خلاقیتی هم که نداره برای امثال روحانی تبلیغ می کنه

 • شیرازی مرداد ۲۴, ۱۴۰۲

  تنهامرررد صداوسیمااا

 • امیرعباس مرداد ۲۴, ۱۴۰۲

  بی تعارف عرض کنم نون به نرخ روز خور امثال رشیدپور و گلزار و سلبریتی ها هستن که تا اغتشاش شد فاز برانداز می گیرن و الان منتظرن دوباره بیان صداوسیما پول شون رو به نرخ روز بگیرن
  اونی که انسانیت و غیرت داره چه اینوری چه اونوری نمی تونه ساکت بشینه این جماعت رو ببینه

 • احمدی مرداد ۲۴, ۱۴۰۲

  واقعا متاسفم برای صداوسیما
  آقای شهبازی حق دارن زورمون به خودمون که میرسه😑

 • محمد مرداد ۲۴, ۱۴۰۲

  اینقدر از این …کله زردو بدم میاد . بمحض اینکه بزنم شبکه ای و ببینم داره خنک بازی دردمیاره ، سریع میزنم شبکه ای دیگه . حال آدم ازش بهم میخوره

  • یک انسان مرداد ۲۵, ۱۴۰۲

   متاسفم برات! کاری ندارم که دین و مسلکت چیه! ولی به عنوان یک ^ انسان^ هنوز شعور و تربیت اینکه درمورد دیگران برای ظاهری که خودش هیچ دخالتی در این شمایل بودن رو داشته باشه نداری. چه برسه به اینکه بخوای سواد رسانه ای و مخاطب فعال بودن رو داشته باشید! راست گفته اند که خلایق هرچه لایق! 🖐🏻

 • حسین مرداد ۲۴, ۱۴۰۲

  دم این شهبازی گرم که تکلیفش با خودش معلومه، خاک تو سر اون رشید پور دو دوره باز مارموز

 • میلاد کاتبی مرداد ۲۵, ۱۴۰۲

  نون به نرخ روز خور یعنی شهبازی ثابتی میمندیان ازغدی عباسی رائفی اصلا اینا رو خود نظام شیر کرده وگرنه خودشون که عرضه کاری رو نداشتن ، سلبریتی ها خودشون با تلاش هاشون به یه جایی رسیدن مگه ایران فقط مال بچه مذهبی هاست که دارن تعیین تکلیف میکنن ؟ چیزی که مال شماست که مال شماست اما چیزی که مال ماست قابل مذاکره است ؟

  • بیگانه. مرداد ۲۵, ۱۴۰۲

   ایران مال بچه مذهبی ها نیست موضوع درمیان بودن خون سیصدهزار شهید است که برای به اهتزاز در امدن پرچم ایران با سربند یا زهرا ویا حسین به میدان جنگ رفتن ونگداشتن یک وجب ازخاک ایران به دست دشمن بیفتد تا بعد ها شما بتوانید با دیدگاهی باز ایران مقتدر را بسازید ودر برابر امپریالیسم وصهیوتیزم وهر مکتب الحادی از شرق وغرب گرفت کمرخم نکنید .همین

  • Sadaf مرداد ۲۵, ۱۴۰۲

   اره شما سر همه چیز مداکره می کنید حتی …،اینو خوب گفتی.

  • جاسم مرداد ۲۷, ۱۴۰۲

   تو هر وقت برای این کشور و پرچم و خاکش یه ذره از دماغت خون اومد بعد بیا مال ما و مال اونا بکن ‌ . بچه قرطی

 • ماه مرداد ۲۵, ۱۴۰۲

  حیف

 • هم وطن مرداد ۲۵, ۱۴۰۲

  نون به روز خورها امثال رشید پور و گلزار هستند

 • سید علی مرداد ۲۵, ۱۴۰۲

  نمی دونم چطوری میخوان جواب بدن این مدل سیاست مدیران صدا و سیما عین خیانته! آخه جذب مخاطب به چه قیمت؟!ولی دور نیست که بازم این سلبریتی ها لگدی بندازه و دوباره صدا و سیما محتاج امثال شهبازی ها بشه

 • بیگانه. مرداد ۲۵, ۱۴۰۲

  کافر همه را به کیش خود پندارد .

  • بیگانه. مرداد ۲۵, ۱۴۰۲

   این پیام در جواب حامدخان بود .چرا جا به جا پیام نشر می دهید !؟

 • بیگانه. مرداد ۲۵, ۱۴۰۲

  سردار شهید قاسم سلیمانی به خاطر همین زلالی دراندیشه ،گفتار وکردار گفتند ما ملت امام حسینیم ،آقای شهبازی چقدر زلال وشفاف دردودل کردید با تمام وجود دردت را می فهمیم .بگدار فکر کنند که نفهمیدیم.

 • محمد مرداد ۲۵, ۱۴۰۲

  از رشیدی و گلزار و علیدوستی و … حال انسان بهم میخوره
  آقای شهبازی با برنامه خوبش حالمون خوب میشد و اقلا یکی بود که حرف دل ما رو میزد
  ایشون هم اینطور از میدان بدر کردند

 • یک انسان مرداد ۲۵, ۱۴۰۲

  رسم ما نیست تن به مذلت دادن/ ما وارث خون سر بداران هستیم.! # هنرمند_شرافتمند

 • ارغوان مرداد ۲۵, ۱۴۰۲

  آقای نجار زاده! شما باید خوب متوجه این شده باشید که امثال این نظرسنجی ها که اقلیتی از انسان های یک جامعه در اون شرکت کرده اند، اعتبار ارزشمندی ندارد! مگر سرشماری کرده اید که نمی‌گویم تمام اما حداکثر مخاطب در نظر سنجی شرکت کرده باشند! شما که فرهنگ حتی مودبانه صحبت کردن را هم ندارید! من به شما عرض میکنم که پاورقی اینقدر جذابیت داشته که بسیاری را محو تماشا کند.جذابیت اش آنجاست که در هر قسمت مطالب زیبا و مستندی بیان میکند آن هم با لحن طنز. این برنامه آنقدر برای شعور مخاطب ارزش قائل بوده که هر انتقادی را پخش کند.

 • ایران مرداد ۲۵, ۱۴۰۲

  افراطی تند رو ومتحجر و ضد مردم

 • ب ت چ مرداد ۲۶, ۱۴۰۲

  آهان. تموم شد؟ خیلی تعثیرگضار بود

 • روشن مرداد ۲۶, ۱۴۰۲

  خوب حالا مگه این مفتی برنامه می ساخته تو اجرا کن اونا هم اجرا کنن ببینن کی بیشتر بیننده داره

 • F مرداد ۲۶, ۱۴۰۲

  درود بر شهبازی عزیز

 • ایرانی مرداد ۲۶, ۱۴۰۲

  امثال …ها کثیف ترین آدم برروی کره زمین هستند
  بویی از انسانیت نبردن

  • شمیم مرداد ۲۷, ۱۴۰۲

   عرض سلام و احترام
   آقای شهبازی ثابت کردید که حسینی هستید و صدای مردم انقلابی هستین و دردمندین
   درود بر شما
   خداوند به شما جزای خیر دهد و همه مسئولین مملکت رو به راه راست هدایت کند.
   شاید این اقدام شما یه تلنگری برا مسئولین ما باشه و اینکه مردم ایران رو احمق فرض نکنن

 • م.م.گ مرداد ۲۷, ۱۴۰۲

  سلام، هرکس با عذرخواهی فرصت دوباره ای دارد، البته که باید برای رشد چهره های جدید هم فرصت باشه.

 • شمیم مرداد ۲۷, ۱۴۰۲

  عرض سلام و احترام
  آقای شهبازی ثابت کردید که حسینی هستید و صدای مردم انقلابی هستین و دردمندین
  درود بر شما
  خداوند به شما جزای خیر دهید و همه مسئولین مملکت رو به راه راست هدایت کند.
  شاید این اقدام شما یه تلنگری برا مسئولین ما باشه ، آینده مردم رو احمق فرض نکنن

 • معصومه شهریور ۱۲, ۱۴۰۲

  لعنت به اینکه یه عده مثل این آقای شهبازی باید حرص بخورن ولی یه عده طرفدار فتنه باز بیان رو آنتن،آقاااااااا مملکت دست کیههههه؟!!یکی به من بگه!اصلا چرا باید هلهله کن های فتنه تصویرشون دیده بشه!حروم خورااا بسه کم حرص بدید مردم باشعورو،همه نفهم نیستن که باچشم رنگی جذب بشن یا با رشیدپور گستاخِ مجری نما،بس کنید میخواین کلا همه رو مخالف نظام کنید بااین بازیا؟ میخواین کلا همه رو متنفر کنین از جمهوری اسلامی؟ بس کنید فتنه جویان ،هدفتون خراب کردن ایران به دست خود مردمه؟ که دارین هر دو قطب رو خشمگین میکنید؟انقلابیون کم بیارن که مملکت زودتر بره هوا؟ اینو میخواین دیگه درسته؟ تف به ذاتتون

 • مهدی شهریور ۲۹, ۱۴۰۲

  گریه نکن 😂😂 خیلیا کلا صدا و سیما رو نگا نمیکنن . تنها نیستی