۱۲ بادیگارد جذاب سلبریتی ها که خودشان مانند افراد مشهور طرفدار دارند

۱۲ بادیگارد جذاب سلبریتی ها که خودشان مانند افراد مشهور طرفدار دارند

کار به عنوان بادیگارد سلبریتی ها، هم خطرناک و هم سخت است. بادیگاردهای سلبریتی ها باید همیشه هوشیار باشند و تمام حواس خود را جمع کنند تا از هرگونه حمله به فردی که برایش کار می کنند جلوگیری کنند. از آنجایی که این افراد همیشه در نزدیکی سلبریتی ها هستند تا از آنها محافظت کنند، اغلب در عکس های آنها دیده می شوند. برخی از این بادیگاردهای حرفه ای سلبریتی ها، آنقدر خوش تیپ هستند که حسابی توجه ها را به خود جلب می کنند. حتی برخی از آنها، مانند بادیگارد کریستن استوارت، در فضای مجازی فن پیج هم دارند. در ادامه بادیگاردهای جذاب برخی از سلبریتی ها را مرور می کنیم.

۱. بادیگارد کاردی بی

بادیگاردهای سلبریتی ها
دسامبر گذشته، کاردی بی، خواننده رپ به دادگاه رفت. اما بیشتر از خودش، بادیگارد او در تصاویر منتشر شده، مورد توجه کاربران اینترنت قرار گرفت. نام او پرایس است و صفحه شخصی اش در اینستاگرام حدود ۱۵,۰۰۰ فالوور دارد.

۲. بادیگارد جاستین بیبر

بادیگاردهای سلبریتی ها
رئیس تیم امنیتی جاستین بیبر مایکل آرانا است. او کل تیم محافظان این خواننده را سازماندهی می کند و با توجه به صفحه اینستاگرام مایکل، او رابطه گرمی با این خواننده دارد و حتی در یک پست صمیمانه و تاثیرگذار به جاستین برای انتشار مستند زندگی او تبریک گفت.

۳. بادیگارد کارل لاگرفلد

بادیگاردهای سلبریتی ها

سال گذشته، مدیر خلاق خانه مد شَنل، کارل لاگرفلد درگذشت. سباستین جوندو ۴۴ ساله بادیگارد این طراح مد و دستیار شخصی او بود. آنها ۲۰ سال با هم کار کرده بودند و لاگرفلد حتی به بادیگارد خود پیشنهاد داد در شوهای شَنل شرکت کند و در تابستان ۲۰۱۹، سباستین مجموعه بهار/تابستان لاگرفلد را در نمایش مد مردانه ارائه کرد.

۴. بادیگارد پاریس هیلتون

بادیگاردهای سلبریتی ها

پاریس هیلتون همیشه در مورد امنیت خود محتاط بوده است. چندین سال پیش، او عکسی از تیم امنیتی ۶ نفره خود به اشتراک گذاشت. هنگامی که شریک زندگی اش با یک انگشتر فوق العاده ارزشمند از او خواستگاری کرد، این سلبریتی، بادیگارد دیگری را برای محافظت از جواهرات گران قیمت خود استخدام کرد.

۵. بادیگارد کیتی هلمز

بادیگاردهای سلبریتی ها

پس از جدایی از تام کروز در سال ۲۰۱۲، کیتی هولمز بادیگارد شخصی و راننده خود را تغییر داد، زیرا تیم امنیتی او برای شوهر سابقش کار می کردند. اما حیف شد چون در سال ۲۰۱۰، این بادیگارد که بیشتر شبیه مدل هاست، اغلب در کنار این بازیگر مشهور دیده می شد.

۶. بادیگارد هایدی کلوم

بادیگاردهای سلبریتی ها

هایدی کلوم به مدت ۲ سال با بادیگارد خود مارتین کریستن رابطه داشت. برخی از مردم حتی انتظار داشتند که آنها با هم بچه دار شوند. با این حال، هایدی و مارتین در سال ۲۰۱۴ از هم جدا شدند. البته، مارتین نتوانست با شریک زندگی سابق خود به کار ادامه دهد و هایدی یک محافظ خوش تیپ جدید را استخدام کرد تا امنیت او را تامین کند.

۷. بادیگارد بلا حدید

بادیگاردهای سلبریتی ها
بادیگارد بلا حدید همیشه سعی کرده در کنار این سوپر مدل ظاهری زیبا داشته باشد. سایمون نیوتن ترندهای مد را دنبال می کند و با ظاهر شیک خود، پاپاراتزی ها را تحت تاثیر قرار می دهد. سایمون حرفه بادیگاردی را رها کرده و اکنون به عنوان مدل تناسب اندام و تاجر مشغول به کار است.

۸. بادیگارد جیجی حدید

بادیگاردهای سلبریتی ها

اگرچه جیجی ترجیح می‌دهد در عکس‌ها مرکز توجه باشد، اما اجازه داده است که یک بادیگارد جذاب او را همراهی کند.

۹. بادیگارد ایمی آدامز و ویکتوریا بکهام 

بادیگاردهای سلبریتی ها

در سال ۲۰۱۶، ایمی آدامز بادیگارد جوانی داشت که شبیه یک مدل بود. چند ماه بعد، همان مرد به تیم امنیتی ویکتوریا بکهام منتقل شد. این مرد جوان همیشه خوش تیپ است و کاملاً با ویکتوریا شیک پوش، هماهنگ است.

۱۰. بادیگارد کریستن استوارت

بادیگاردهای سلبریتی ها
بادیگارد یکی از بهترین بازیگران زن هالیوود به قدری خوش تیپ است که حتی چندین فن پیج در فیس بوک و توییتر دارد که از سال ۲۰۱۰ راه اندازی شده اند. این مرد مدت زیادی است که با کریستن استوارت کار می کند. او همچنین از افراد مشهور دیگری مانند نینا دوبرو و ملیسا مک کارتی نیز محافظت کرده است.

۱۱. بادیگارد کایلی جنر

بادیگاردهای سلبریتی ها

به نظر می رسد خانواده کارداشیان-جنر نه تنها بادیگاردها را با توجه به مهارت های حرفه ای، بلکه با توجه به ظاهرشان انتخاب می کنند. تمام دنیا به بادیگارد خوش تیپ کایلی، تیم چونگ، توجه نشان می دهند.

۱۲. بادیگارد بروکلین بکهام

بادیگاردهای سلبریتی ها

جاستین ریبلت در سال ۲۰۱۴ زمانی که در حال محافظت از جنیفر لارنس دیده شد، به شدت در فضای مجازی محبوب شد. کاربران اینترنت جذابیت این مرد جوان را ستایش کردند. یک سال بعد، این بادیگارد کار خود را با تیم امنیتی بروکلین بکهام آغاز کرد. جاستین از دانشگاه راتگرز نیوجرسی با لیسانس عدالت کیفری فارغ التحصیل شد و همچنین به عنوان گروهبان نیروهای ویژه در ارتش ایالات متحده خدمت کرده است.

آیا با داشتن بادیگار در کنار خود احساس راحتی می کنید؟ به نظر شما حضور دائمی یک محافظ در کنار شما، چه سختی هایی دارد؟

منبع: brightside
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود