کریس همسورث عضلات ورزیده خود را هنگام تمرینات ورزشی به نمایش گذاشت + ویدیو

کریس همسورث عضلات ورزیده خود را هنگام تمرینات ورزشی به نمایش گذاشت + ویدیو

کریس همسورث با به اشتراک گذاشتن ویدیویی از خود در حال انجام یک سری تمرینات تناسب اندام، طرفداران خود را در اینستاگرام به وجد آورد. این بازیگر استرالیایی ۴۰ ساله با انتشار این ویدیو نشان داد که چگونه اندام یک خدای اسطوره‌ای (ثور) را ساخته و حفظ کرده است. او در توضیح این ویدیو نوشت: «اخیراً کلی تمرین با وزنه‌های سبک تر و ترکیب دوی سرعت و تمرینات فانکشنال را انجام می دهم. یک روال تمرین کامل بدن. احساس خوبی دارم».

او با شوخی حضور راس ادگلی مربی پرورش اندام معروف در ابتدای این ویدیو که در حال دویدن با کریس بود را تایید کرد و نوشت: «اگر براتون سوال شده، باید بگم که بله، او راس ادگلی بود که من ازش جلو زدم؛ البته خیلی معلوم نیست چه کسی جلو زده است، چون از دید دوربین خارج شدیم؛ بنابراین ما هرگز با قطعیت متوجه نخواهیم شد.» او همچنین اپلیکیشن آموزشی خود یعنی Centrfit را تگ کرد.

تمرینات بدنسازی محبوب کریس همسورث چیست؟
راس ادگلی نیز در واکنش به این متن اظهار داشت: «تنها کسی که می شناسم که با هر تکه کیک تولد، عضلاتش قدرتمندتر و سرعتش بیشتر می شوند.»

در ابتدای این ویدیو، کریس به همراه راس شروع به دویدن سرعتی می‌کند و پس از آن دوربین روی تمرینات وزن بدن وی تمرکز می کند.

تمرینات بدنسازی محبوب کریس همسورث چیست؟

با این خودنمایی ها، جای تعجب نیست که نظر ۵۷.۷ میلیون فالوور خود را جلب کرده است. ربل ویلسون چند ایموجی آتشین در واکنش به این ویدیو گذاشت و سرنا ویلیامز نوشت: «بله، تمرین با وزن بدن بهترین است!»
بسیاری دیگر بیشتر شیفته سگ پاکوتاه کریس شدند که در مسابقه دوی او و راس، پشت سر آنها دیده می شود. آنها خواهش کردند ویدیوهای بیشتری از این سگ سوسیسی به اشتراک بگذارد.

تمرینات بدنسازی محبوب کریس همسورث چیست؟

کریس تولد ۴۰ سالگی خود را در ۱۱ آگوست با سفر به ساحل برای موج سواری با دوستان و برادرش، لیام، همسر سابق مایلی سایرس جشن گرفت. او قبلاً گفته بود که چرا موج سواری را دوست دارد: «هر بار که وارد آب می شوم، روحم پاکسازی می شود. اگر نوعی درگیری یا آشفتگی درونی دارم، موج سواری تنها کاری است که باید انجام دهم. برای من مثل شروع دوباره است.»

منبع: mirror
مطالب مرتبط
یک نظر

ورود

  • امیر شهریور ۷, ۱۴۰۲

    سلام من یک کارگرم کچندوقته سرگذرکاربهم نمیخوره به امام حسین دوتابچه دارم مستعجرم اجارم عقب افتاده به فاطمه زهراع خیلی مهتاجم زنم زانوش آب برداشته ندارم ببرمش دکتراگه مسلمونی میتونه کمکم کنه انسانیت کنید خدا عزیزانتو نگه داره واقعا کسی میتونه کمکم کنه
    ۶۱۰۴۳۳۷۴۴۶۵۸۰۴۴۹