چالش صخره نوردی بدون دست این مرد باعث حیرت کاربران شبکه‌های اجتماعی شد + ویدیو

چالش صخره نوردی بدون دست این مرد باعث حیرت کاربران شبکه‌های اجتماعی شد + ویدیو

شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که چالش های ترند شده را دنبال می کنند. برخی چالش های ورزشی، تخصصی تر هستند و طبیعتا افرادی که سابقه تمرین در رشته خاصی را داشته باشند، راحت تر از دیگران آن چالش ها را انجام می دهند. اما رابرت مک کافری، صخره نورد ایرلندی، علاوه بر انجام دادن یک چالش تمرینی که آنچان هم برای او سخت نبود، به سرعت توجه کاربران شبکه های اجتماعی را به خود جلب کرد. رابرت، ویدیویی را برای بیش از ۵,۰۰۰ فالوور خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که در آن در یک چالش صخره نوردی بدون دست در یک سالن ورزشی صخره نوردی در دوبلین شرکت می کند.

چالش صخره نوردی با دست های بسته

این ویدیو، رابرت را نشان می‌دهد که تعادل بدنش را با وجود دست هایش که پشت خود نگه داشته حفظ می‌کند. این کوهنورد ایرلندی در حالی که با قدرتی باورنکردنی از دیوار بالا می رود، با استفاده از پاهایش وزن بدن خود را کاملاً متعادل نگه می دارد.

این ویدیو باعث تعجب کاربران شبکه های اجتماعی شده و آنها را مبهوت کرده است که چگونه رابرت این چالش را بدون زحمت انجام داده است و بسیاری حتی باور نکردند که با چنین تکنیکی بتوان از صخره تمرینی بالا رفت.

چالش صخره نوردی با دست های بسته
مک کافری توضیح داد این چالش برای تمرین بالا رفتن از صخره بدون دست طراحی شده است تا تمرین و آموزشی باشد برای تقویت و عملکرد پاها در صخره نوردی. او گفت که این چالش علاوه بر اینکه باعث سرگرمی و شادی او شد، تمرین خوبی هم برای تقویت مهارت صخره نوردی با پاهایش بود.

چالش صخره نوردی با دست های بسته

او پیش از انتشار ویدیوی خود گمان نمی کرد که کار خارق العاده ای انجام داده باشد. اما پس از به اشتراک گذاشتن ویدیویی که مهارت او در انجام این چالش را نشان می دهد و تعجب فالوورهایش از توانایی عجیب او، متوجه شد که تصور انجام چنین تکنیکی برای افرادی که تجربه صخره نوردی ندارند چقدر دور از ذهن است.

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود