مهارت گیتارنوازی پسر دیوید بکهام با آهنگ کلاسیک گروه بیتلز + ویدیو

مهارت گیتارنوازی پسر دیوید بکهام با آهنگ کلاسیک گروه بیتلز + ویدیو

ویکتوریا بکهام روز یکشنبه گذشته در اکانت اینستاگرامی خود، ویدیویی از پسرش کروز، در حال نشان دادن استعداد موسیقیایی اش را به اشتراک گذاشت.

ویکتوریا بکهام ۴۹ ساله، عضو سابق گروه موسیقی Spice Girl، با فیلم گرفتن از پسر ۱۸ ساله‌اش در حال نواختن گیتار در کرواسی، نشان می‌دهد که به اصطلاح، «سیب از درختش دور نمی‌افتد» (پسر کو ندارد نشان از مادر!).

در این فیلم، کروز بکهام روی صخره ای در کنار دریا، در برابر غروبی زیبا نشسته و به زیبایی قطعه Here Comes The Sun از گروه بیتلز (The Beatles) را با گیتار می‌نوازد.

طرفداران نیز تمجیدشان را از هنرمنمایی کوچکترین پسر ویکتوریا و دیوید بکهام، به خاطر مهارت گیتار نوازی‌اش در کامنت‌ها نشان داده‌اند.

گیتار نوازی کروز بکام

یک نفر نوشته است: «مرد جوان با استعداد!» طرفدار دیگری نوشته است: «وای! این باورنکردنی است!»

یک فالوور دیگر این نظر را به اشتراک گذاشته است: «۵۰ سال پیش مرد جوان دیگری این آهنگ را نوشت و من مطمئن هستم که او با اجرای دوباره آن خشنود می‌شود. آفرین کروز!»

و فرد دیگری به این اشاره کرده که کروز استعداد موسیقی خود را از مادرش که ستاره موسیقی پاپ بوده، به ارث برده است و به شوخی کروز را Spice Boy خطاب کرده است.

کامنت ها در تمجید استعداد کروز بکام

اما یکی دیگر از فالوور‌ها آنقدر تحت تأثیر اجرای کروز قرار گرفته که به اشتباه فکر کرده که او خودش این آهنگ را نوشته است. او پرسیده که: «آیا کروز این آهنگ را نوشته؟ او خیلی با استعداد است.»

زیر این کامنت پر از نظرات طرفداران شده و تعداد زیادی از افراد، واکنششان به این اشتباه را با ایموجی خنده نشان داده‌اند.

کامنت در تمجید استعداد کروز بکام

آهنگ Here Comes the Sun در سال ۱۹۶۹ در آلبوم Abbey Road توسط گروه موسیقی بیتلز منتشر شد و به موفقیتی جهانی دست یافت و مورد تحسین منتقدان قرار گرفت.

گروه بیتلز

این آهنگ توسط جورج هریسون نوشته شده و از سال ۲۰۲۱، پرمخاطب‌ترین آهنگ گروه بیتلز در پلتفرم پخش موسیقی اسپاتیفای در سراسر جهان بوده است.

این اولین بار نیست که کروز بکهام توانایی موسیقایی خود را به نمایش می‌گذارد، چرا که او قبلاً نیز ویدیویی از خود در حال نواختن پیانو در اوایل امسال به اشتراک گذاشته بود.

پیانو نوازی کروز بکام

کروز بکهام در سال ۲۰۱۶ تک آهنگ If Everyday Was Christmas را منتشر کرد و در حالی که تصویری از خود را در استودیوی ضبط به اشتراک گذاشت، تصریح کرد که در ماه‌ آوریل روی ترانه جدیدی کار خواهد کرد.

او نواختن ساز‌های گیتار، پیانو و درام و ماندولین را آموخته و گفته که تمرکزش فقط روی «ساختن موسیقی مورد علاقه‌اش» است.

تصویری از کروز بکام

به نظر می‌رسد که کروز از همان کودکی به موسیقی علاقه داشته است. زیرا در تولد ۱۸ سالگی‌اش، والدین مشهورش، ویکتوریا و دیوید بکهام، مجموعه‌ای از کلیپ‌های قدیمی از پسرشان در حال آواز خواندن و اجرای موسیقی در در دوران کودکی‌اش را به اشتراک گذاشتند.

تصویری از کودکی کروز بکام

سال گذشته، کروز برای اجرای موسیقی در میامی با یک گروه راک روی صحنه رفت و طبق گزارشات، با شرکت Tap Music، که پیش از این با دوآ لیپا و تعدادی از افراد مشهور دیگر از جمله الی گولدینگ و لانا دل ری همکاری کرده، قرارداد امضا کرده است.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود