واکنش اسنپ به ویدئوی برخورد خشونت‌ آمیز با یک مسافر

واکنش اسنپ به ویدئوی برخورد خشونت‌ آمیز با یک مسافر

پس از انتشار ویدئویی جنجالی از ضرب و شتم یک مسافر زن به دست یک راننده ی اسنپ، شرکت اسنپ با انتشار بیانیه ای توضیحاتی در رابطه با این حادثه ارائه کرده که به شرح زیر است:

به تازگی ویدئویی از برخورد خشونت‌آمیز یکی از کاربران راننده با یکی از مسافران اسنپ منتشر شده که احساسات مردم را جریحه‌دار کرده است. ما در اسنپ بابت این رفتار متاسفیم و از مسافر به دلیل تجربه‌ی چنین رفتاری در حین یک سفر اسنپی و از تمامی کسانی که با دیدن این ویدئو متاثر شدند عذرخواهی می‌کنیم.

در اتفاق پیش‌آمده، واحد امنیت سفر، از لحظه‌ی دریافت گزارش، فرایند پشتیبانی را آغاز کرد. به محض دریافت گزارش، با جایگزین کردن خودرو و انجام اقدامات فوری سعی کردیم پشتیبانی لازم را از مسافر داشته باشیم. رفتار خشونت‌آمیز کاربر راننده به هیچ عنوان پذیرفته‌شده نیست و مطابق قوانین اسنپ، این فرد در همان دقایق اولیه پس از ثبت گزارش برای بررسی دقیق موضوع غیرفعال شد.

در مورد پیش‌آمده، اسنپ در تمامی مراحل شکایت در کنار کاربر مسافر خواهد بود. همواره تاکید کرده‌ایم که کاربران‌مان در صورت بروز هرگونه اختلاف، موضوع را از طریق پشتیبانی و مراجع قانونی پیگیری کنند.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۳ نظر

ورود

 • احسان شهریور ۷, ۱۴۰۲

  گویا اسنپ فراموش کرده پارسال از راننده ای که بخاطر حجاب با یک خانم درگیر شده بود ، تجلیل کرده بود.
  سیاست های اسنپ باعث شده چنین اتفاقی امروز بیوفته.

 • بهرام‌پور شهریور ۸, ۱۴۰۲

  اون اوسکول‌هایی که ربط داده بودند قضیه رو به بی حجاب بودن مسافر 🤣

  • امیر شهریور ۹, ۱۴۰۲

   ساندیست سرد نشه!؟ 😏😏😏