ثبت رکورد باورنکردنی بلندترین پشت موی جهان به طول ۱۷۶ سانت به نام یک زن آمریکایی

ثبت رکورد باورنکردنی بلندترین پشت موی جهان به طول ۱۷۶ سانت به نام یک زن آمریکایی

یک زن ۵۸ ساله ساکن ایالت تنسی در آمریکا، رکورد بلندترین پشت موی جهان (تقریباً معادل قد متوسط یک مرد) را به نام خود ثبت کرده است. طول پشت موی تامی مانیس به طور باورنکردنی به ۱۷۶ سانتی‌متر می‌رسد.

در مدل موی کفال، مو‌های بالای سر کوتاه و در پشت بلند بوده و با عنوان “از جلو مناسب محل کار و از پشت مناسب مهمانی” شناخته می‌شود.

بلندترین پشت موی جهان

به گزارش بی بی سی، مانیس، ساکن شهر ناکسویل آمریکا بوده و به عنوان یک پرستار بهداشت عمومی کار می‌کند. او گفته که طی ۳۳ سال اخیر مو‌های خود را کوتاه نکرده و از دهه ۱۹۸۰ این مدل مو را دارد. او از موزیک ویدیوی Voices Carry از گروه راک آمریکایی Til Tuesday برای مدل موی خود الهام گرفته است.

طول پشت موی او در کتاب رکورد‌های جهانی گینس در سال ۲۰۲۴ ثبت خواهد شد.

بلندترین پشت موی جهان

ایمی‌ مان، خواننده اصلی Til Tuesday، در موزیک ویدیوی مورد علاقه مانیس، مدل موی بلوند پلاتینیومی سیخ داشته است.

تامی مانیس به خبرگزاری دنیای رکورد‌های گینس گفته است: «ایمی‌ مان این مدل مو را داشت و من هم واقعاً می‌خواستم چنین مدل مویی داشته باشم.»

مدل موی کفال در دهه ۱۹۸۰ و اوایل دهه ۱۹۹۰ رایج بود و نوازندگان و بازیگران زیادی از جمله پاتریک سویزی، بیلی ری سایرس و ماریو لوپز این مدل مو را داشتند.

بلندترین پشت موی جهان

تامی مانیس، آخرین باری که مو‌هایش را کوتاه کرده بود (در سال ۱۹۸۹) را به اشتراک گذاشته که بلافاصله پس از آن پشیمان شده بود. او دیگر از آن زمان مو‌هایش را کوتاه نکرده است.

این رکورد، اولین رکورد مانیس نیست. او در سال ۲۰۲۲ به مقام دوم بلندترین پشت مو در آمریکا رسیده بود. راز‌ بلندی مو‌هایش، به گفته مانیس، “ژن خوب” است.

بلندترین پشت موی جهان

برخی نکات مراقبت از موی او شامل استفاده از روغن آرگان به عنوان نرم‌کننده برای کمک به حفظ سلامت و صافی مو‌هایش بوده و برای کنترل کردن حجم مو‌هایش، اغلب آن را می‌بافد.

این پرستار گفته که اکثر افراد متوجه نمی‌شوند که مو‌هایش چقدر بلند است تا زمانی او را از پشت بینند. از نظر او این غافلگیری بسیار سرگرم‌کننده است.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود