اولین ویدئو از اعترافات زن قاتل سریالی که همسران صیغه ای خود را به قتل می رساند

اولین ویدئو از اعترافات زن قاتل سریالی که همسران صیغه ای خود را به قتل می رساند

چند هفته پیش بود که زن ۵۶ ساله ای در مازندران به قتل ۷ همسر صیغه ای خود با هدف کسب مال اعتراف کرد، خبری که سر و صدای زیادی به پا کرد. این زن که کلثوم نام دارد به عنوان همسر صیغه ای و با شرط دریافت مهریه های سنگین با مردان مسن و متمول ازدواج موقت می کرد و با مسموم کردن همسران موقت خود آن ها را به قتل می رساند. سپس اقدام به دریافت مهریه از خانواده ی قربانیان می کرد. حالا برای اولین بار ویدئویی از این زن منتشر شده که در آن به قتل ۱۱ نفر از همسران صیغه ای اعتراف می کند. او حالا دومین زن قاتل سریالی ایران، پس از مهین قدیری محسوب می شود.

زن مازنی صیغه ای

فرمانده انتظامی مازندران، سردار حسن مفخمی درباره ی شناسایی این زن قاتل در محمودآباد گفت: این زن در قالب ازدواج با افراد مسن آنها را شناسایی و بعد از مدتی به قتل می‌رساند.

وی درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: طی روزهای گذشته با شکایت یک خانواده در محمودآباد مبنی بر فوت مشکوک پدر ۸۲ ساله آنها بحث پیگیری این پرونده در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اینکه بعد از شکایت تحقیقات پلیس به صورت جدی در دستور کار قرار گرفت، افزود: طی بررسی‌های پلیسی همسر این مرد که یک خانم ۵۶ ساله بود به عنوان فرد مشکوک مورد بازجویی قرار گرفت.

وی با اعلام اینکه این خانم طی تحقیقات پلیس به قتل همسرش اعتراف کرد، ادامه داد: این زن اعلام کرد که با حل کردن قرص فشار خون به تعداد زیاد در ظرف آب طی چند مرحله موجب بی‌حال شدن همسرش می‌شد و در نهایت اقدام به خفه کردن این پیرمرد ۸۲ ساله کرده است.

مفخمی شهرستانی با اعلام اینکه تاکنون طی اعترافات این زن به چندین مورد قتل به این شیوه اعتراف کرده است، افزود: گزینه‌های این فرد در قالب همسرش و افراد متمول مالی و مسن بودند که به عنوان همسر صیغه‌ای با آنها ازدواج می‌کرد.

وی با بیان اینکه این زن افرادی را که به عنوان همسر انتخاب می‌کرد افراد متمول و با سن حدود ۷۵ تا ۸۰ به بالا بودند، گفت: در شهرهای مثل ساری، نکا، محمودآباد و قائمشهر این قتل‌ها اتفاق افتاده است.

فرمانده نیروی انتظامی مازندران با اشاره به اینکه تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه داد، افزود: در گزینه آخر مهریه این زن ۵۰۰ میلیون تومان اعلام شده است و این زن بعد از قتل که به صورت فوت همسرانش بود، طلب مهریه و ارث می‌کرد.

جزئیات قتل ها

کلثوم در نقشه هایش پیرمردهایی را انتخاب می کرده که کسی به نقشه او شک نکند و در این سالها بیشتر از ۱۰ ازدواج موقت با مردان مسن داشته که پس از افشای راز جنایت هایش ابتدا به قتل ۷ مرد اعتراف کرد.

این زن یک دختر دارد و سالها قبل پسرش پس از دوران پایان خدمت سربازی بخاطر بیماری سرطان تسلیم مرگ شد و از همان سالها نقشه ها را به اجرا گذاشته است .

قاتل سریالی مردان مازندران مهریه هایش را بیشتر به صورت ملک و زمین از خانواده ها گرفته و همه آنها را به نام تنها دخترش کرده است.

آخرین سوژه این قاتل سریالی یک مرد در محمود آباد مازندران بوده که خانواده اش به مرگ پدرشان مشکوک و پس از بررسی در پزشکی قانونی مشخص شده که پیرمرد مازندرانی به خاطر مسمومیت با دارو و خفگی به کام مرگ فرو رفته است و متهم پس از دستگیری در پلیس آگاهی محمود آباد به قتل های سریالی در این ۱۰ سال اعتراف کرده است.

این زن ۲ سال قبل نیز با شکایت خانواده یکی از شوهرانش به اتهام قتل دستگیر شده بود اما در آن پرونده تبرئه و آزاد شده بود.

گفتگو با کلثوم

از کی قتل‌ها را شروع کردی؟

چند سال قبل وقتی همسر اولم فوت کرد من با دختر و پسرم تنها ماندیم. وضع مالی خوبی نداشتیم من ماندم و بزرگ کردن دو بچه بدون پول و سرمایه.

این شد که به فکر ازدواج با مردان پولدار افتادم. مردان تنها و پولدار و سالمندی که اغلب بچه هایشان نمی‌توانستند از آنها نگهداری کنند را پیدا می‌کردم و ازدواج می‌کردم.

همه آنها را کشته‌ای؟

نه.

با چه شیوه‌ای قتل‌ها را مرتکب می‌شدی؟

قرص قند یا فشار خون را در آب یا دوغ یا نوشیدنی‌های دیگر حل می‌کردم و به آنها می‌دادم. چندبار این کار را تکرار می‌کردم یکی دوبار اول که حالشان بد می‌شد آنها را به بیمارستان می‌بردم و باعث نجاتشان می‌شدم اما در مرحله آخر دوز دارو را بیشتر می‌کردم و اینطوری دیگر به من شک نمی‌کردند چون سابقه قبلی برایشان درست شده بود.

فرزندانت می‌دانستند قاتل هستی؟

نه پسرم که وقتی از سربازی آمد سرطان گرفت و فوت کرد. الان فقط یک دختر دارم که همه اموالم را به اسم او کرده ام.

چه شد که لو رفتی؟

این همسر آخرم یک بار که می‌خواستم به زور به او دارو بدهم به پسرش زنگ زد و گفت آنها هم به من مشکوک شدند.

انگیزه ات از قتل‌ها چه بود؟

پول. من شرط می‌کردم که مهریه‌ام ملک و املاک باشد و بعد از مرگ شوهرم فرزندانش باید مهریه مرا پرداخت کنند من از این راه کلی پول به دست آوردم اما ای کاش طمع نمی‌کردم.

چه مدت با هر کدام از شوهرهایت زندگی کردی؟

بین ۳ ماه تا یک سال.

ازاین همه جنایت پشیمان نیستی؟

خودم هم نمی‌دانم چرا دست به این کارها زده‌ام.

گفتگو با خانواده ۲ تن از قربانیان کلثوم

کلثوم سال ۸۰ با مردی ازدواج کرده بود که اهل جویبار بود.

آن زمان کلثوم ۲ فرزند خردسال داشت که یکی از آنها کلاس اول و دیگری کلاس سوم بود.

شوهر کلثوم بی دلیل و ناگهانی با حال وخیم راهی بیمارستان می شود و بعد از چند روز مرخص شده و به خانه می آید.

دختر او و کلثوم پرستاری اش را می کردند تا اینکه یک روز که دختر مقتول برای کاری بیرون می رود، کلثوم شیون کرده و می گوید پدرتان تمام کرد.

فرزندان مقتول در همه این ۲۲ سال به موضوع مشکوک نبودند اما کلثوم اعتراف کرده و گفته به پدر آنها الکل صنعتی خورانده و به این ترتیب اولین قربانی اش را گرفته است.

در ادامه گفتگو با خانواده ی این ۲ مقتول را می خوانید.

کلثوم صحنه جنایت را بازسازی کرد

یک ماه دیگر اولین سالگرد پدرشان را به سوگ می نشینند.اما سال قبل فکرش را هم نمی کردند چنین مصیبتی بر سرشان آوار شود.

عمر ازدواج این مرد به نام گنجعلی حمزه با یک هم خانه جنایتکار تنها ۴۳ روز بود. حالا فرزندان او تقاضای قصاص قاتل پدرشان را دارند و صحبت از مردی می کنند دلال ازدواج بوده و در ازای دریافت ۱۰ میلیون تومان کلثوم را به آنها معرفی کرده است.

زن مازنی صیغه ای

پسر مقتول در گفتگو با خبرنگار ما می گوید: «من مغازه صافکاری دارم و یک روز یک آقایی که راننده مسافربر بود به مغازه من آمد و گفت اگر برای پدرمان زن بخواهیم می تواند خانمی را به ما معرفی کند. مادرم ۷ ماهی بود که به رحمت خدا رفته بود و به او گفتم این خانم را معرفی کن تا او بشناسیم. گفت سن و سالش بالاست اما زن خوبی است.پدر من هم ۸۴ ساله بود و بالاخره آنها با هم ازدواج کردند و در خانه پدرم در یکی از روستاهای ساری، زندگی شان را شروع کردند.»

خانواده حمزه چیز زیادی از زندگی گذشته کلثوم نمی دانستند:«می گفت که پسرش جوان مرگ شده است. وقتی علت را از او پرسیدیم گفت که با قایق کار می کرده و از روی قایق افتاده است.می گفت یک دختر هم دارد. بعد همان واسطه ازدواج به ما گفت که پدر فرزندانش فوت کرده و بعد از او یک بار دیگر هم ازدواج کرده که شوهر دومش هم فوت کرده است.اما غافل از اینکه تمام حرف های این زن فریب و کلک بود چون بعدا فهمیدیم که او بارها ازدواج کرده است.»

زندگی کلثوم در خانه روستایی آقای حمزه شروع شد:«برخورد این خانم با همسایه ها به حدی خوب بود و به حدی با همه خوش رفتاری می کرد که ما یک درصد احتمال نمی دادیم مرگ پدرمان به دست او رخ داده باشد.دقیقا ۴۳ روز بعد از ازدواجش با پدرمان یک روز ساعت ۶ صبح به من زنگ زد و گفت که پدرم بعد از نماز صبح فوت کرده است.می گفت حال پدرت بد شد و بعد تمام کرد.ما هم فکر می کردیم که پدرم به خاطر سن و سال بالایی که داشت سکته کرده و اصلا دنبال ماجرا را نگرفتیم.»

کلثوم مهریه اش را هم از فرزندان آقای حمزه گرفت:«این خانم ۲۵۰ میلیون تومان بابت مهریه اش گرفت و قبل از آن هم پدرم مقداری النگوی طلا برایش خریده بود.بعد از اینکه به قتل پدرم اعتراف کرد،‌برای بازسازی صحنه جرم به خانه پدرم آمد و گفت نزدیک صبح حوله ای روی دهان پدرم گذاشته و او را خفه کرده است.»

دلال ازدواج کیست؟

اسماعیل بخشی نام یکی دیگر از قربانیان این پرونده است که سال ۹۵ با کلثوم ازدواج کرده بود.

زن مازنی صیغه ای

پسر مقتول به خبرنگار ما می گوید:” کلثوم تنها ۵۰ روز با پدرمان زندگی کرد.او را فردی که دلال ازدواج بود ما معرفی کرد.پدرم بازنشسته نکاچوب بود و برای فرار از تنهایی بعد از مرگ مادرم با او ازدواج کرد.پدرمان هیچ بیماری زمینه ای نداشت.برای همین بعد از مرگش به علت فوت او مشکوک شده و شکایت کردیم اما به ما گفتند برای روشن شدن علت دقیق مرگ باید نبش قبر شود که ما راضی به این کار نشدیم.”

حالا بعد از ۷ سال راز جنایت فاش شده است :” زن جنایتکار گفته که به پدرم قرص قند داده سپس او را خفه کرده است.او روز سوم بعد از فوت پدرم یخچال و ماشین لباسشویی خانه پدرم به علاوه ۶ میلیون تومان پول نقد در ازای مهریه اش که ۱۲ سکه بود از ما گرفت.”

بنابراین گزارش رسیدگی به این پرونده در دستور کار قضایی تا روشن شدن ابعاد پنهان ماجرا ادامه دارد.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۸ نظر

ورود

 • Mahdi شهریور ۱۲, ۱۴۰۲

  فتبارک الله

 • Mr.Saxobeat شهریور ۱۲, ۱۴۰۲

  یه لحظه فکر کردم حشمت فردوس رو روسری کردن سرش تا با دقت نگاه کردم آرم شبکه خبریه انگار سیبیل حشمت شده.

 • سعید شهریور ۱۲, ۱۴۰۲

  اقا این …نکشید تا من احتیاجش دارم برای پدرم🤣

 • ندارم شهریور ۱۲, ۱۴۰۲

  وقتی قانونی ازدواج های قبلی زنان، مخفیکاری میشود، و از طرفی تا کی این قانون مهریه (قهریه و بچاپیه) باید اجرا شود؟! درحالیکه بسیاری از همین قوانین دستخوش تغییر شدند حال با تبصره یا کلک مانند برابر سازی دیه زنان یا حق حضانت که غموما به نادر میرسد یا انواع طلاقهای توافقی و وکالتی و کراهتی… چرا برای حقوق و توانمندسازی مردا هیچ کار و حرفی انجام نمیشه، دنیایی با ظاهر زن ستیزی اما باطنی مردستیز و نامرد

 • مرتضی شهریور ۲۹, ۱۴۰۲

  بیاین ایشونو واسه حاج محمود و حاج حشمت بگیریم😍

  • Mahdi شهریور ۲۹, ۱۴۰۲

   حاج محمود بزرگوار حرمت داره
   از این حرفا نزن😂🤣

 • مریم شهریور ۲۹, ۱۴۰۲

  مشخصه که زن باهوشیه کاش دیرتر دستش رو میشد ی چند صد تایی مرد رو به دیار باقی راهی میکرد ازجمله شوهر منو که واقعا از دستش ذله شدم

  • Mahdi شهریور ۲۹, ۱۴۰۲

   کس نخارد پشت من
   جز انگشت شست من