بدترین شکستگی پا در تاریخ MMA که اشک حریف را هم درآورد! + ویدیو

بدترین شکستگی پا در تاریخ MMA که اشک حریف را هم درآورد! + ویدیو

هشدار: مطلب زیر حاوی تصاویری است که شاید برای برخی دلخراش باشد.

اگرچه مسابقات MMA سطح خشونت بالایی دارد، اما به نسبت درگیری هایی که شکل می گیرد می توان گفت همه بازی ها مصدوم به جا نمی گذارد. برخی از آسیب ها اجتناب ناپذیر به نظر می رسند و ورزشکاران با آگاهی به احتمال مصدوم شدن خود، وارد تشک مسابقه می شوند. اما در برخی مواقع، شدت مصدومیت وحشتناک است. دقیقا مثل اتفاقی که در مبارزه MMA روز شنبه در رقابت های Combate Global رخ داد. دیلن رایشمن در برابر حریفش، جیمی مورا مبارزه می کرد که دچار مصدومیتی شد که بدترین شکستگی پا در تاریخ MMA، نام گرفت. 

بدترین شکستگی پا در تاریخ MMA

این مبارز ۲۱ ساله در اواسط راند دوم در حالی که مورا او را بلند کرد تا روی تشک بیاندازد پای چپ این مبارز آمریکایی با زاویه نامناسبی در زیر خودش و حریفش ماند و با صدای بلند از وسط دو نیم شد.

بدترین شکستگی پا در تاریخ MMA

رایشمن شروع به فریاد زدن کرد و بلافاصله توجه داور را به مصدومیتش جلب کرد تا اینکه داور بلافاصله مبارزه را پایان داد. مورا که از اتفاقی که برای حریفش افتاده بود احساساتی شد، سرش را بین دستانش گرفت. ویدیوی منتشر شده از این اتفاق نشان می دهد که استخوان پای حریفش تقریباً از بالای زانو خرد شده است.

طرفداران MMA پس از دیدن ویدیوی این حادثه وحشتناک شوکه شدند.

یکی از طرفداران در توییتی نوشت: «بدترین شکستگی پا در تاریخ MMA؟! همینطور است.»

دیگری اظهار داشت: «دیدن این ویدیو همه شبم را خراب کرد.»

نفر سوم پست کرد: «صدای شکستن پایش.»

بدترین شکستگی پا در تاریخ MMA

رایشمن در رشته جو جوتسو کمربند قهوه ای دارد و اهل کارولینای شمالی است که به صورت آماتور مبارزات MMA را شروع کرده بود و تا به این مسابقه نتیجه ۳-۱ به دست آورده بود. هنوز خبر دقیقی از وضعیت دیلن رایشمن منتشر نشده است. اما این اتفاق، هم برای ورزشکاران این رشته و هم طرفدارانی که آنها را دنبال می کنند فراموش نشدنی به نظر می رسد. حتما تجربه چنین دلخراش، برای این مبارز در ۲۱ سالگی، دردناک تر از همه است.

منبع: thesun
بدون نظر

ورود