رقم قابل توجه بیمه تام کروز برای انجام بدلکاری هایش در فیلم «ماموریت غیر ممکن ۷»

رقم قابل توجه بیمه تام کروز برای انجام بدلکاری هایش در فیلم «ماموریت غیر ممکن ۷»

گزارش جدیدی نشان داده که بیمه حرکات نمایشی تام کروز در فیلم ماموریت غیر ممکن ۷ (Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One) چقدر هزینه داشته است. این فیلم، در ژوئیه ۲۰۲۳ در سینماها اکران شده و اکران قسمت بعدی که اکنون تقریباً نصفش فیلمبرداری شده، برای تاریخ ۲۸ ژوئن ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده است. کروز در فیلم ماموریت غیر ممکن ۷ برخی از جسورانه‌ترین حرکات نمایشی خود، از جمله پرش از صخره با موتور سیکلت و یک سکانس عظیم غرق شدن قطار را انجام داده است.

به طور معمول، کل هزینه‌های بیمه برای یک فیلم که بازیگران، آسیب‌های مالی، وسایل، ست‌ها و تجهیزات را پوشش می‌دهد، از ۱٪ تا ۲.۵٪ بودجه متغیر است. از آنجایی که بودجه این فیلم ۲۹۱ میلیون دلار بوده، هزینه بیمه آن بین ۲.۹ تا ۴.۴ میلیون دلار خواهد بود. با این حال، به دلیل حرکات نمایشی غیرمعمول و خطرناک کروز، احتمالاً پوشش اضافی موردنیاز بوده که می تواند ۵٪ تا ۲۰٪ بودجه فیلم باشد.

در قسمت دوم این فیلم که سکانس های نمایشی زیادی دارد، احتمالاً باید بودجه گزافی برای بیمه در نظر گرفته شود. بخشی از فیلمبرداری آن در ناو هواپیمابر بوش، در دریای آدریاتیک انجام شده است. هنوز دقیقاً مشخص نیست که چه نوع سکانس‌هایی در آنجا فیلمبرداری شده؛ اگرچه می دانیم که قسمت دوم سکانس‌هایی در زیر آب دارد. طبق گفته کارگردان فیلم، کریستوفر مک کوری، کروز فرصت این را دارد که رکورد نفس‌گیری خود زیر آب را که در فیلم مأموریت غیرممکن – ملت یاغی (Rogue Nation) به ثبت رسانده بود و توسط کیت وینسلت در فیلم آواتار (Avatar) شکسته شد، پس بگیرد.

عکس‌هایی از کروز در طول تولید قسمت دوم منتشر شده که او را در حال انجام حرکات نمایشی نشان می‌دهد. در این عکس‌ها، کروز در حال آویزان شدن از یک هواپیمای دوباله در آفریقای جنوبی است. با توجه به تأخیر در تولید این فیلم، بودجه آن به ۳۰۰ میلیون دلار رسیده که به نوبه خود هزینه‌های بیمه را افزایش می‌دهد.

منبع: screenrant
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود