هالک ۱۳ ساله؛ بدنساز جوان پرطرفداری که به دلیل سن کم نمی تواند به باشگاه برود

هالک ۱۳ ساله؛ بدنساز جوان پرطرفداری که به دلیل سن کم نمی تواند به باشگاه برود

اریک انگلیس، بدنساز ۱۳ ساله‌ای است که می‌تواند یک وزنه ۴۵ کیلویی را بلند کند. او در خانه تمرین می‌کند و به دلیل سن کمش نمی‌تواند در باشگاه ثبت نام کند.

اریک اهل شهر فردریکتون در کانادا است؛ اما از زمانی که به آریزونا نقل مکان کرده، طرفداران زیادی در شبکه‌های اجتماعی، حمایت‌های مالی و یک وب‌سایت برای به اشتراک‌ گذاشتن برنامه تناسب اندام خود دارد.

او ویدیو‌های تناسب اندامش را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته و اکنون بیش از ۵۰۰ هزار دنبال‌کننده دارد.

اریک پس از تماشای یک ویدیوی چالشی درازنشست در یوتیوب، مشتاق به ورزش کردن شده و اکنون بیش از یک سال و نیم است که از اسطوره‌های دنیای تناسب اندام مانند الکس یوبانک و دیوید لید الهام می‌گیرد.

پدر او، کریستوفر، به دستاورد‌های پسرش افتخار می‌کند. او گفته است: «من به پسرم اریک افتخار می‌کنم. او به طور مداوم تمرین کرده و هر روز برای رسیدن به ظاهری مردانه تلاش کرده است. داستان او می‌تواند برای الهام‌بخش جوانان باشد تا زندگی فعال‌تری داشته باشند.»

این اینفلوئنسر به دلیل سن کمش نمی‌تواند در باشگاه حضور پیدا کند؛ اما از تجهیزات بدنسازی خود در خانه، ۵ روز در هفته نهایت استفاده را می‌برد.

اریک به دلایل پزشکی خانوادگی مجبور به مهاجرت به ایالات متحده شده است. تغییر شرایط، او را تشویق کرده که تا حد امکان فعال بماند.

اریک در مورد بدن عضلانی خود گفته است: «اعتماد به نفس زیادی در مورد بدنم دارم؛ زیرا نسبت به سنم دارای تناسب اندام خوبی هستم. معمولاً وقتی پیراهنم را در می‌آورم، مردم تحت تأثیر قرار می‌گیرند؛ زیرا پیراهن عضلاتم را پنهان می‌کند.»

«مردم با توجه به سن من، تحت تأثیر تناسب اندامم قرار گرفته‌اند و این عامل محبوبیت من بوده است. من ۵ روز در هفته در خانه با تجهیزات شخصی خود یا بیرون از خانه برای انجام تمرینات هوازی ورزش می‌کنم؛ زیرا در حال حاضر به باشگاه دسترسی ندارم.»

منبع: dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۴ نظر

ورود