ماجرای رابطه عاشقانه متیو پری و گوئینت پالترو قبل از پخش سریال «فرندز»

ماجرای رابطه عاشقانه متیو پری و گوئینت پالترو قبل از پخش سریال «فرندز»

گوئینت پالترو، اخیراً درباره رابطه‌اش با متیو پری، پس از درگذشت او در سن ۵۴ سالگی توضیحاتی داده است.

پالترو، در تابستان سال ۱۹۹۳، زمانی که پری به خاطر بازی در سریال محبوب فرندز (Friends) در آستانه رسیدن به شهرتی جهانی بود، دوران عاشقانه کوتاهی را با او داشته است.

پالترو عکسی از دوران جوانی پری در اکانت اینستاگرام خود منتشر کرده و در توضیحات این عکس، گفته که با پری در جشنواره تئاتر ویلیامز تاون در ایالت ماساچوست ملاقات کرده است. این دو بازیگر جوان، بیشتر دوران تابستان خود را به اجرای نمایش و تئاتر گذراندند.

پالترو درباره رابطه خود با پری گفته است: «او شخصیت بامزه و شیرینی داشت و گذراندن وقت با متیو بسیار سرگرم‌کننده بود. ما برای شنا بیرون رفتیم و در میان چمن‌های بلند یکدیگر را بوسیدیم. آن تابستان جادویی بود.»

پالترو اضافه کرد که در مدت دوستی آن‌ها، هنوز سریال فرندز پخش نشده بوده و پری امیدوار بود که دوران استراحت طولانی او نزدیک باشد.

او گفته است: «ما مدتی با هم دوست بودیم تا اینکه از هم دور شدیم. اما من همیشه از دیدن او خوشحال می‌شدم. امیدوارم متیو بالاخره در آرامش باشد.»

پری در کتاب خاطرات خود در سال ۲۰۲۲ با عنوان «دوستان، عشق و آن چیز وحشتناک بزرگ»، در مورد رابطه خود با پالترو نوشته بود و به این موضوع اشاره کرده که آن‌ها قبل از پخش سریال فرندز همدیگر را در کمد بوسیده‌اند.

پری در مصاحبه‌ای در سال گذشته، گفت که امیدوار بود «این یک داستان زیبا باشد.»

او افزود: «اگر گوئینت پالترو از من متنفر باشد بد است؛ من دوست ندارم که این اتفاق بیفتد.»

جسد پری، روز شنبه در خانه‌اش در لس آنجلس پیدا شد. بنابر گزارشگات، هیچ‌گونه مواد مخدر در محل کشف نشده است.

خانواده پری، بیانیه‌ای اختصاصی در واکنش به مرگ ناگهانی او به اشتراک گذاشته‌اند: «ما برای از دست دادن غم‌انگیز پسر و برادر عزیزمان دل شکسته‌ایم. متیو، هم به عنوان یک بازیگر و هم به عنوان یک دوست، شادی زیادی را برای جهان به ارمغان آورد. همه شما برای او ارزش زیادی داشتید و ما بابت همدردی‌تان قدردان هستیم.»

منبع: people
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود