سوپرگل تماشایی فدریکو دیمارکو که می‌تواند بهترین گل سال شود! + ویدیو

سوپرگل تماشایی فدریکو دیمارکو که می‌تواند بهترین گل سال شود! + ویدیو

فدریکو دیمارکو، در بازی یکشنبه اینترمیلان مقابل فروزینونه، گلی شگفت‌ انگیز به ثمر رساند که طرفداران فوتبال را هیجان زده کرد. او در واپسین لحظات نیمه اول بازی از فاصله ۵۶ متری گل اول را برای اینتر به ثمر رساند. در نهایت اینتر با نتیجه ۲-۰، مجدداً صدرنشین لیگ سری آ ایتالیا شد و این گل حیرت‌انگیز دیمارکو بود که راه پیروزی آنها را هموار کرد.

سوپرگل تماشایی فدریکو دیمارکو

شاگردان سیمونه اینزاگی در طول مسابقه با ۲۱ شوت دروازه استفانو توراتی را تهدید کردند، اما طلسم گلزنی مسابقه دقیقه ۴۳ و با شلیک استثنایی فدریکو دیمارکو از فاصله ۵۶ متری گشوده شد. او از خروج دروازه‌بان حداکثر استفاده را برد و با یک شوت دقیق توپ تور دروازه فروزینونه را لرزاند. در ابتدای نیمه دوم چالهان‌اوغلو از روی نقطه پنالتی برتری آبی و سیاه‌ها را دوبرابر کرد و حاصل تمام حملات شاگردان اوزه‌ بیو دی فرانچسکو در طرف دیگر زمین، تنها یک بار لرزاندن تیر دروازه یان زومر با شوت ولید چدیرا، مهاجم ۲۵ ساله مراکشی بود. 

سوپرگل تماشایی فدریکو دیمارکو

گل تماشایی فدریکو دیمارکو با پاس هنریخ مخیتاریان، هافبک سابق منچستر یونایتد و آرسنال، آغاز شد که پس از بازپس‌گیری توپ در نیمه زمین اینتر، پاسی را به عمق برای دیمارکو فرستاد. او پس از اجازه دادن به توپ برای ورود به نیمه زمین حریف، به بالا نگاه کرد تا دروازه‌بان را ببیند که در حال عقب‌نشینی است و تصمیم گرفت تا شوتی باورنکردنی بزند. این بازیکن ۲۶ ساله، ایستاد و تماشا کرد که چگونه توپ تقریباً نیمی از زمین را طی می‌کند، از بالای سر توراتی در حال شیرجه عبور می‌کند و وارد دروازه می شود.

هواداران پس از دیدن این گل شگفت‌انگیز دیوانه وار شادمانی کردند، در حالی که بازیکنان و خود دیمارکو نیز با شعف بسیار به ثمر رسیدن این گل را جشن گرفتند. یان سومر، دروازه‌بان اینتر، با دستانی روی سر و قدم زنان حیرت‌زده به نظر می‌رسید، در حالی که هم‌تیمی‌هایش در دیگر سوی زمین جمع شده بودند. در همین حال، دیمارکو راه خود را به یکی از گوشه‌های ورزشگاه سن سیرو باز کرد و در آنجا هم تیمی‌هایش او را محاصره کردند و با شادمانی فراوان این گل را جشن گرفتند.

سوپرگل تماشایی فدریکو دیمارکو

اگرچه کاربران شبکه های اجتماعی این گل را تحسین کردند، اما بسیاری معتقد بودند که گل دیمارکو در واقع یک سانتر اشتباه بوده است که به طور اتفاقی وارد دروازه شده است. کاربر منتقدی در توییتر نوشت: «این گل هرگز ضربه‌ای حساب‌شده نبود! یک سانتر کاملاً اشتباه پس از تلاش برای پاس دادن به مهاجمی که در کنار دروازه آزاد بود!»

فرد دیگری افزود: «قطعا هدفش این بود که توپ را پشت مدافعان بفرستد.»

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود