هرآنچه باید درباره خواهر و برادر برد پیت بدانید

هرآنچه باید درباره خواهر و برادر برد پیت بدانید

برد پیت با یک برادر به نام داگ پیت و خواهری به نام جولی نیل بزرگ شد. با وجود تجارت متفاوت در زندگی این خواهر و برادرها، یک چیز در میان خانواده پیت مشترک است: عشق به بخشیدن. همه آنها در کارهای بشردوستانه فعالیت دارند.

این بازیگر برنده اسکار به همراه خواهر و برادرش که هر دو از او کوچک‌تر هستند از مالک سابق یک شرکت حمل و نقل، ویلیام پیت و مادرشان، جین، که مشاور مدرسه بود متولد شدند.

برد پیت چند خواهر و برادر دارد؟

برد در سال ۱۹۶۳ و زمانی که خانواده‌اش هنوز در اوکلاهاما زندگی می‌کردند به عنوان اولین فرزند خانواده متولد شد. وقتی برد هنوز خردسال بود با خانواده‌اش به ایالت میزوری نقل مکان کرد؛ جایی که سه سال بعد داگ زاده شد و در سال ۱۹۶۹ جولی پا به دنیا گذاشت.

برد پیت با یادآوری دوران رشد خود در مصاحبه‌ای گفته بود: «اسپرینگفیلد میزوری حالا مکان بزرگی است اما ما در محاصره مزارع ذرت بزرگ شدیم. ده دقیقه با شهر فاصله داشت و جنگل و رودخانه و کوه‌های اوزارک را می‌دیدی. خیره‌کننده بود.»

برد پیت چند خواهر و برادر دارد؟

اما برد تنها عضو خانواده نیست که حس نوستالژیکی نسبت به شهر محل بزرگ شدنش دارد. داگ هم یک‌بار در مصاحبه‌ای درباره خاطرات کودکی خود صحبت کرده و دلیل ماندن در آنجا را فاش کرد:‌ «من این امکان را داشتم که بچه‌هایم را هرجایی از دنیا بزرگ کنم اما اسپرینگفیلد را برای این کار انتخاب کردم. من نسبت به اینجا احساساتی‌ام.»

برد پیت درنهایت به هالیوود نقل مکان کرد اما سایر اعضای خانواده‌اش در غرب میانه آمریکا باقی ماندند.

برد پیت چند خواهر و برادر دارد؟

داگ گهگاه در مصاحبه‌ها درباره برادر معروفش صحبت می‌کند و حتی در یک آگهی تبلیغاتی ادای برادر بزرگش را درآورده، در حالی که جولی عمدتاً از کانون توجهات فاصله می‌گیرد.

در حالی که برد به یک ستاره سینما تبدیل می‌شد، داگ کارآفرینی را در پی گرفت و جولی تشکیل خانواده داد.

هر سه خواهر و برادر در امور بشردوستانه فعالند

برد پیت چند خواهر و برادر دارد؟

با وجود تجارت متفاوت در زندگی این خواهر و برادرها، یک چیز در میان خانواده پیت مشترک است: عشق به بخشیدن. همه آنها در کارهای بشردوستانه فعالیت دارند.

داگ Care to Learn را در سال ۲۰۰۸ برای برآوردن نیازهای بهداشتی، غذایی و بهداشتی دانش آموزان در منطقه میزوری تأسیس کرد.

هر سه خواهر و برادر به اهمیت آب پاک نیز واقف‌اند. داگ در سال ۲۰۱۰ به عنوان سفیر حسن نیت تانزانیا منصوب شد و برای افزایش دسترسی به آب پاک در این کشور در پروژه‌های زیادی شرکت کرد. در حالی که جولی سفیر آب WorldServe International است که داگ در هیئت مدیره آن حضور دارد.

برد پیت چند خواهر و برادر دارد؟

کار جولی زمانی آغاز شد که پس از به فرزندی گرفتن دو کودک از اتیوپی به این کشور سفر کرد. جولی با الهام از زمانی که آنجا سپری کرده بود، برای دسترسی به آب سالم در جایی که بچه‌هایش در آن متولد شده بودند، شروع به فعالیت کرد.

برد و خواهر و برادرش همچنین در سال ۲۰۰۹ با همکاری یکدیگر یک میلیون دلار به بیمارستانی در میزوری اهدا کردند تا بخشی به نام مادرشان افتتاح شود: مرکز سرطان کودکان جین پیت.

داگ پیت در آگهی تبلیغاتی بازی کرده است

برد پیت چند خواهر و برادر دارد؟

داگ شاید در میان طرفداران برد بیشتر به خاطر تبلیغاتی که در آن واقعیت‌های برادر یک ستاره بودن را به سخره گرفته شناخته شود.

یکی از این تبلیغات سال ۲۰۱۲ برای Virgin Mobile ساخته شد که پیش از انجام آن با برادر بزرگترش مشورت کرد.

در سال ۲۰۱۹ هم در آگهی دیگری با عنوان ۶ix ظاهر شد که در آن پایان فیلم جنایی Se7en یکی از معروف‌ترین کارهای اولیه برد را بازسازی کرد.

داگ صاحب یک شرکت کامپیوتری است

برد پیت چند خواهر و برادر دارد؟

داگ شرکت کامپیوتری خود به نام ServiceWorld Computer Center را در سال ۱۹۹۱ راه‌اندازی کرد. بر اساس اطلاعات وبسایت این شرکت، این کسب و کار برنده جایزه در سال ۲۰۱۳ با شرکت فناوری اطلاعات TSI مستقر در سنت چارلز ادغام شد.

پس از آن داگ مجدداً یک شرکت کامپیوتری دیگر به نام گروه فناوری پیت را در سال ۲۰۱۷ راه اندازی کرد.

خواهر و برادران پیت در مجموع ۱۴ فرزند دارند

برد پیت چند خواهر و برادر دارد؟

برد و همسر سابقش آنجلینا جولی والدین شش فرزند هستند. داگ نیز سه فرزند و جولی پنج فرزند دارد که مجموع فرزندانشان را به ۱۴ نفر می‌رساند.

داگ بیش از ۳۰ سال است که با همسرش لیزا در ازدواج است. جولی هم بیش از ۳۰ سال است که با شوهرش راب زندگی می‌کند و پنج فرزند دارد. او اغلب در اینستاگرام خود پست‌هایی از خود و خانواده‌اش به اشتراک می‌گذارد.

مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود