آمادگی بدنی خارق العاده مایک تایسون در سن ۵۷ سالگی در مبارزه‌ای تمرینی + ویدیو

آمادگی بدنی خارق العاده مایک تایسون در سن ۵۷ سالگی در مبارزه‌ای تمرینی + ویدیو

ویدیویی مایک تایسون، اسطوره ۵۷ ساله بوکس را در باشگاه ورزشی در حال مبارزه با حریف تمرینی نشان می دهد و سرعت و دقت ضرباتی که وارد می کند، بسیاری را شگفت زده کرده است. او در این ویدیو بسیار سرحال و آماده به نظر می رسد.

تایسون، در سال ۱۹۸۶ در سن ۲۰ سالگی، جوانترین قهرمان بوکس سنگین وزن تاریخ شد. پس از آن، مایک آهنین در طول دوران ورزشی خود ۶ قهرمانی سنگین وزن را به دست آورد تا اینکه در سال ۲۰۰۵ از دنیای رقابت های بوکس حرفه ای خداحافظی کرد.

اما ۱۹ سال بعد، برخی از طرفداران بوکس همچنان معتقدند او می تواند از اکثر بوکسورهای حال حاضر دنیا بهتر عمل کند.

مبارزه مایک تایسون با حریف تمرینی اش در 57 سالگی که همه را شگفت زده کرد

پس از تماشای ویدیوی مبارزه تمرینی مایک تایسون و سرعت ضربات و جابجایی اش در رینگ، یکی از طرفداران در شبکه های اجتماعی نوشت: «مایک تایسون می تواند دیانتی وایلدر را شکست دهد.»

فرد دیگری گفت: «این مرد همچنان می تواند تمام کمربندهای قهرمانی جهان را بگیرد و بیش از یک دهه نگه دارد.»

شخص دیگری نوشت: «او در راند ششم، تایسون فیوری را نقش زمین می کند.»

کاربری هم ادعا کرد: «بدون شک مایک می توانست الان قهرمان سنگین وزن باشد.»

تایسون در سال ۲۰۲۰ از بازنشستگی برگشت تا در یک مبارزه نمایشی با اسطوره دیگر، روی جونز جونیور، مبارزه کند.

مبارزه مایک تایسون با حریف تمرینی اش در 57 سالگی که همه را شگفت زده کرد

البته همه درباره توانایی خارق العاده تایسون هم نظر نیستند، حتی برندن شاب، مبارز یواف‌سی به صورت مستقیم به تایسون گفته است که فکر می‌کند تایسون فیوری می‌توانسته او را شکست دهد.

شاب در پادکست محفل شیرها به همراه مایک تایسون و دوستان، گفت: «مایک، با احترام به شما، اما از نظر فنی، فیوری می‌تواند شکستت دهد. به نظر من، از نظر تکنیکی، او بهترین مبارز تاریخ است.»

مبارزه مایک تایسون با حریف تمرینی اش در 57 سالگی که همه را شگفت زده کرد

البته تایسون با این ارزیابی مخالف بود و پاسخ داد: «گوش کن، فقط اینکه اسم او تایسون فیوری است نشان‌دهنده بزرگی من است. نمی‌دانم. برایم مهم نیست که آیا او می‌تواند مرا شکست دهد یا نه. نام او تایسون است. شاید بتواند مرا شکست دهد، اما برایم مهم نیست، چون او نامش را از بزرگ‌ترین مبارز تاریخ گرفته است.»

هرچند طرفداران دوست دارند تایسون دوباره با یکی از بوکسورهای سنگین وزن حال حاضر دنیا مبارزه کند، اما احتمالش بسیار کم است که چنین اتفاقی بیفتد و به جای آن، آنها باید به دیدن مبارزه قهرمانی سنگین وزن بین تایسون فیوری و اولکساندر اوسیک در ماه مه اکتفا کنند.

این مبارزه که دو بار توسط تایسون فیوری به تعویق افتاده بود، سرانجام قرار است انجام شود.

منبع: the sun
دیجیاتو
بدون نظر

ورود