ثروتمندترین فوتبالیست جهان کیست؟ بازیکن گمنامی که ۱۲ برابر مسی و رونالدو ثروت دارد!

ثروتمندترین فوتبالیست جهان کیست؟ بازیکن گمنامی که ۱۲ برابر مسی و رونالدو ثروت دارد!

ثروتمندترین فوتبالیست جهان تقریبا ۱۶ میلیارد پوند ثروت خالص دارد اما شرط می بندیم که هیچ گاه نام او را نشنیده اید. فایق بلقیه ۲۵ ساله ۱۲ برابر از مجموع دارایی های کریستیانو رونالدو و لیونل مسی بیشتر ثروت دار اما او پس از مصدومیت هولناک در زمین، آخر هفته گذشته را به طرز غم انگیزی در بیمارستان سپری کرد.

ثروتمندترین فوتبالیست جهان کیست؟

فایق برادرزاده سلطان برونئی، حسن البلقیه است – مردی که بیش از ۲۳ میلیارد پوند ثروت دارد و به عنوان دومین پادشاه ثروتمند کره زمین شناخته می شود. اما تمام پول و سبک زندگی لوکس او نتوانست مانع از آن شود که نوجوان خوش آتیه سابق چلسی در آخر هفته توسط بازیکن حریف به شدت مصدوم نشود.

ثروتمندترین فوتبالیست جهان کیست؟

فایق که برای تیم راتچابوری در لیگ ۱ تایلند بازی می کرد، پس از مصدومیت شدید از ناحیه مچ پا به سرعت به بیمارستان منتقل شد. یک بازیکن تیم پلیس ترو با او برخورد کرده و پس از اینکه به شکل عجیبی روی پای راست بلقیه فرود آمد، باعث شد این شاهزاده برونئی از درد به خود بپیچد. این وینگر جوان اگر چه در تایلند برخی از بهترین پزشکان را در اختیار داشت، اما اکنون نیاز به عمل جراحی دارد و انتظار می رود برای مدتی قادر به بازی نباشد.

ثروتمندترین فوتبالیست جهان کیست؟
فهرست ثروتمندترین فوتبالیست های جهان

تیم راتچابوری در این دیدار با نتیجه یک بر صفر پیروز شد و در رتبه پنجم لیگ برتر تایلند قرار گرفت.

و برای بدتر شدن اوضاع برای این ورزشکار ثروتمند، این اولین بازی بلقیه از زمانی بود که هفته گذشته کارت قرمز گرفت و از مسابقه اخراج شد تا یک هفته اجازه بازی نداشته باشد.

فایق که در لس آنجلس متولد شده و در کالج بردفیلد در برکشایر تحصیل کرده است، بازیکن اهل برونئی که تابستان گذشته از تیم دسته اولی چونبوری تایلند به راتچابوری پیوست.

ثروتمندترین فوتبالیست جهان کیست؟

او که در سال ۲۰۰۸ حرفه فوتبالی خود را در نیوبری، برکشایر آغاز کرده بود، در تیم های ساوتهمپتون، چلسی و لستر نیز بازی کرد و حتی تست هایی برای حضور در آرسنال نیز گذراند.

او بین سال های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ برای تیم ملی برونئی بازی می کرد و کاپیتان تیم بود.

قایق بلقیه در شش بازی که برای تیم ملی برونئی انجام داد، یک بار موفق به زدن گل شد.

پدرش جفری بلقیه به عنوان پسر بازیگوش خانواده سلطنتی برونئی شناخته می شد.

ثروتمندترین فوتبالیست جهان کیست؟
حسن البلقیه سلطان برونئی

گزارش ها حاکی از آن است که جفری به عنوان رئیس آژانس سرمایه گذاری برونئی در مدت ۱۵ سال حدود ۱۰ میلیارد پوند هزینه کرده و به خاطر سبک زندگی لاکچری اش شناخته می شود.

در یک مورد، گفته شد که او ماهانه ۳۵ میلیون پوند برای ماشین، ساعت، خودکارهای طلای سفید اروتیک و تا یک میلیون پوند برای مهمانی های کاریوکی با انبوهی از زنان زیبا هزینه می کند.

شاهزاده برونئی حتی یک بار ۱۷ میلیون پوند برای استخدام مایکل جکسون برای جشن تولد ۵۰ سالگی اش هزینه کرد.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • اها اسفند ۳, ۱۴۰۲

    اها نتیجه ی …هم رفته بود پول پارتی یا استخر پارتی جاستین بیبیر. استخرپارتی دختر پسرا لخت میشن میرن تو استخر همدیگه رو مییبینن ….
    خود من دختر …میشناسم استخر پارتی میرفت. اخرشم به یه پسره رفتن ترکیه. دختره رو ول کرد برگشت.