عکس های دو نفره جدید بهاره رهنما جنجالی شد؛ خانم بازیگر برای سومین بار ازدواج کرد؟

عکس های دو نفره جدید بهاره رهنما جنجالی شد؛ خانم بازیگر برای سومین بار ازدواج کرد؟

عکس های دو نفره ی جدیدی از بهاره رهنما در کنار یک مرد جوان در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است که سر و صدای زیادی به پا کرده است. برخی مدعی شده اند این تصاویر مربوط به همسر سوم بهاره رهنما است. با این حال، این ادعا تاکنون از سوی بهاره رهنما تأیید نشده و این بازیگر ۵۰ ساله هنوز واکنشی به انتشار این تصاویر نداشته است. به نظر می رسد این تصاویر جدید و مربوط به روز ولنتاین امسال هستند.

بهاره رهنما چند بار ازدواج کرده است؟

بهاره رهنما تاکنون ۲ بار ازدواج کرده است.

بهاره رهنما (متولد سال ۱۳۵۲) و پیمان قاسم خانی (متولد سال ۱۳۴۴) از زوج های مشهور سینما بودند و حتی همکاری های سینمایی و تلویزیونی متعددی با یکدیگر داشتند. ثمره ی زندگی مشترک ۲۰ ساله ی آن ها دختری به نام پریا قاسم خانی بود که متولد سال ۷۶ است و در رشته ی موسیقی تحصیل می کند. خبر جدایی این زوج مشهور در سال ۹۴ سر و صدای زیادی به پا کرد و حتی حواشی ای به دنبال داشت.

همسر بهاره رهنما

همسر بهاره رهنما

با انتشار تصاویر ازدواج مجدد بهاره رهنما با امیر خسرو عباسی در سال ۹۶، جنجال تازه ای به پا شد. امیر خسرو عباسی متولد سال ۱۳۵۳، مدیر شرکت پارس پخش کهن است که تولید ۱۲۰ قلم کالای ایرانی در صنعت آرایشی و بهداشتی با برند ژاکسی و هاینس را برعهده دارد. این ازدواج دوم امیر خسرو عباسی هم محسوب می شد. او از ازدواج قبلی خود دختری به نام انیس دارد.

همسر بهاره رهنما

با این حال، فروردین ماه ۱۴۰۱ پس از انتشار قسمتی از برنامه اینترنتی «شباهنگی» که بهاره رهنما و امیرخسرو عباسی مهمان آن بودند، رهنما در اینستاگرام خود اعلام کرد این برنامه پیش از تغییرات اخیر زندگی او ضبط شده بود و تلویحاً از جدایی خود از امیرخسرو عباسی خبر داد.

همسر بهاره رهنما

پیمان قاسمخانی در سال ۹۹ با میترا ابراهیمی ازدواج کرد. میترا ابراهیمی متولد سال ۱۳۶۸ است. او لیسانس مدیریت جهانگردی و ارشد روانشناسی بالینی دارد. ابراهیمی به عنوان روانشناس بالینی کودک و نوجوان فعالیت دارد اما در چندین دوره ی هنری از جمله فیلمنامه نویسی، فیلمسازی، تصویربرداری و تدوین شرکت داشته و تجربه ی ساخت یک فیلم مستند را هم دارد.

همسر بهاره رهنما

بیشتر بخوانید:

همسر سابق بهاره رهنما هم مجری شد!

ادعای بهاره رهنما درباره حذف او از سینما پس از جدایی از پیمان قاسمخانی

بدون نظر

ورود