جدایی سروش «هیچکس» و همسرش پس از ۱۲ سال زندگی مشترک؛ آزاده اکبری کیست؟

جدایی سروش «هیچکس» و همسرش پس از ۱۲ سال زندگی مشترک؛ آزاده اکبری کیست؟

سروش لشکری ملقب به «هیچکس» و همسرش، آزاده اکبری، در شبکه‌های اجتماعی از جدایی از یکدیگر خبر دادند. خبر طلاق هیچکس و همسرش سر و صدای زیادی در فضای مجازی به پا کرده و بار دیگر گمانه‌زنی‌ها درباره ارتباط آزاده اکبری با سازمان مجاهدین خلق را قوت بخشیده است.

خواننده نسل یک رپ فارسی و همسر سابقش در صفحات خود در اینستاگرام با انتشار استوری‌هایی خبر جدایی‌شان را اعلام کردند.

بیوگرافی سروش هیچکس و همسرش آزاده اکبری

بیوگرافی سروش هیچکس و همسرش آزاده اکبری

واکنش‌ کاربران به جدایی هیچکس از همسرش

واکنش‌ها به این خبر متفاوت بوده. برخی که آزاده اکبری را دلیل تغییر مواضع و افت فنی هیچکس می‌دانستند از این خبر خوشحال شدند و برخی دیگر فرصت را مغتنم شمرده و به مسائل حرفه‌ای این خواننده طعنه‌ زده‌اند. چند نمونه از واکنش کاربران به این موضوع در ادامه آمده است.

بیوگرافی سروش هیچکس و همسرش آزاده اکبری

کاربری به نام علی با اشاره به استوری جنجالی همایون شجریان نوشت: خلاصه‌ی صحبت‌های آزاده در مورد جدایی از هیچکس: تا همیشه رفاقت و حمایت پابرجاست.

کاربری به نام امیر نوشت: غمگینم مثل سروش هیچکس، زنم طلاق گرفته، آهنگساز درست حسابی ندارم، از گروهی که خودم ساختم هم اخراج شدم …

کاربری به نام وحید نوشت: سروش هیچکس را خدا آزاد کرد.

بیوگرافی سروش لشکری

بیوگرافی سروش هیچکس و همسرش آزاده اکبری

سروش لشکری متولد ۱۹ اردیبهشت سال ۱۳۶۴ در تهران و دانشجوی اخراجی رشته مترجمی از دانشگاه آزاد گرمسار است. بـه دلیل تأثیرگذاری هیچ‌کس بر سبک موسیقی رپ در ایران، از او با لقب «پدر رپ فارسی» یاد می‌شود.

او فعالیت خود در زمینه موسیقی را از اوایل دهه ۸۰ آغاز کرد. نخستین آلبوم رسمی او با نام «جنگل آسفالت» در سال ۸۵ منتشر شد. او همچنین از بنیان‌گذاران گروه‌های موسیقی زیرزمینی ۰۲۱؛ صامت و ملتفت اسـت.

بیوگرافی سروش هیچکس و همسرش آزاده اکبری

سروش لشکری از اولین رپرهای ایرانی بود که مضامین اجتماعی را به دایره رپ فارسی اضافه کرد. پس از وقایع سال ۸۸، لشکری به انگلیس مهاجرت کرد و فعالیت خود را در خارج از ایران ادامه داد. او یک سال پس از خروج از ایران یعنی در سال ۸۹ گروه رپ «ملتفت» را با همکاری دو رپر دیگر مهدیار آقاجانی و فدایی تأسیس کرد. اما پس از مدتی با بالا گرفتن اختلافات میان اعضای گروه، از این گروه کناره‌گیری کرد.

بیوگرافی سروش هیچکس و همسرش آزاده اکبری

هیچکس در فیلم «کسی از گربه‌های ایرانی خبر نداره» ساخته بهمن قبادی که به موضوع گروه‌‌های موسیقی زیرزمینی در ایران پرداخته بود و در سال ۸۸ پخش شد، حضور داشت. ترانه «یه روز خوب میاد» که واکنش او به حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ بود، از مشهورترین آثار رپ سیاسی فارسی است.

او در سال ۸۸ ایران را به مقصد انگلیس ترک کرد و فعالیت خود در زمینه موسیقی رپ را در آنجا ادامه داد.

بیوگرافی آزاده اکبری

بیوگرافی سروش هیچکس و همسرش آزاده اکبری

آزاده اکبری، همسر سابق سروش هیچکس دانش آموخته رشته حقوق از دانشگاه استرالیا، مؤسس و مدیرعامل شرکت Lync Media Group و فعال حقوق بشری است.

او فعالیت‌های داوطلبانه بسیاری در زمینه سلامت کودکان، سلامت دانش‌آموزان و فعالیت‌های خیرخواهانه انجام می‌دهد.

بیوگرافی سروش هیچکس و همسرش آزاده اکبری

بیوگرافی سروش هیچکس و همسرش آزاده اکبری

هیچ‌کس پیش‌تر گفته بود، پدر و مادر همسرش حامی سازمان مجاهدین خلق هستند، اما او و همسرش با گرایش سیاسی این سازمان که آن را «فرقه» نامید موافق نیستند و آزادی‌خواه و خواهان برقراری دموکراسی لیبرال هستند.

بیوگرافی سروش هیچکس و همسرش آزاده اکبری

نام آزاده اکبری بعد از گزارش او و چند فعال دیگر در خصوص اقدامات شنیع امیر تتلو در قاچاق دختران کم سن و سال بیشتر بر سر زبان‌ها افتاد. او و چند فعال مجازی با گزارش اقدامات تتلو به مدیریت اینستاگرام، صفحه این خواننده را ریپورت کردند که موجب مسدود شدن صفحه تتلو شد. این اقدام با تحسین بسیاری از کاربران فضای مجازی همراه شد و البته دشمنی طرفداران این خواننده را به دنبال داشت.

مطالب مرتبط
۷ نظر

ورود

 • احسان اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۳

  هر چند که خود سروش تحفه خاصی نیست اما دوستان عاقبت ازدواج با فمنیست جلوی چشماتونه

  هر زمان خواستید با دختری دوست یا ازدواج کنید حتما تفکرات فمنیستی رو چک کنید و به صورت غیر مستقیم ازش سوال بپرسید اگر فمنیست بود که فرار کنید اما جدیدا انقدر فمنیست بد نام شده که بعضی دخترا مخفیانه فمنیست هستند و یادتون باشه به صورت غیر مستقیم سوالات فمنیستی رو بپرسید در صورتی که تفکرشون فمنیستی بود فرار کنید، بچه اینارو واقعی میگم شوخی نگیرید زندگیتون به فنا میره

  یادتون باشه فمنیست هر نوعش اسلامی، رادیکال، غیر رادیکال، روشنفکر، فمنیست مهربون، فمنیست حامی مرد و… یه چیزه و ذاتش خرابه

  • نیما اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۳

   دقیقا آفرین بر آگاهی شما

 • پوریا اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۳

  دیگه ازدواج تشکیلاتی همین میشه نتیجه ش، که هیچکس رو تهدید به قتل کنن تا جدا بشه از زنه. حالا یه عده هم این گاگول مزد بگیر رو دنبال میکنن، اونا دیگه چی ان؟ 🙂

  • امیر اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۳

   تو خودت عمله … هستی ساندیس خور پس زر زر نکن

  • ؛ اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۳

   نترس با وجود این …ک جای مغز تو سرته کسی حتی به ازدواج باهات فکر نمیکنه

 • 🐱Mahdi😼 اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۳

  هرجا دیدید طرف گفت،فعال حقوق بشر ،فعال زنان،فعال کارگری،۹۹ درصد احتمال داره طرف کمونیست باشه که اسم عوض کرده.

 • فربد اردیبهشت ۳۱, ۱۴۰۳

  سلام دوستان پدر رپ فارس اسمش روشه اون این بچه ها رو وارد رپ کرده پس سعی نکنید توهین کنید
  سروش بهترینه🤩🤩🤩