پیدا شدن آلبوم عکس قدیمی از زن مرموزی که با بیش از ۶۰ سلبریتی عکس دو نفره داشت

پیدا شدن آلبوم عکس قدیمی از زن مرموزی که با  بیش از ۶۰ سلبریتی عکس دو نفره داشت

در یکی از مغازه‌های کوچک دست‌دوم فروشی بلژیکی، چیزی کاملاً غیر منتظره توجه کارکنان مغازه را به خود جلب کرد که منجر به یک فراخوانی جستجوی آنلاین برای یافتن زنی مرموز در آلبومی شد که با همه چهره‌های معروف آن زمان عکس گرفته بود.

در ابتدا کارکنان مغازه دست دوم فروشی Opnieuw & Co در شهر مرتزل فکر می کردند که این زن یک «طرفدار پروپاقرص» است. با این حال، چیزی مشکوک در این آلبوم قدیمی وجود داشت.

این زن در تصاویر خوشحال بود، اما مانند بسیاری از عاشقان عکس گرفتن با سلبریتی های مشهور، شیدا و دیوانه سلبریتی ها به نظر نمی رسید.

تصاویر این زن که سر از این فروشگاه دست دوم فروشی درآورده بودند، کسانی که به این گنجینه عجیب و غریب نگاه می‌کردند را مسحور می کرد.

این زن چه کسی بود؟ از کجا آمده بود؟ رفتار آرام او، حسی از ارتباط با افراد برجسته را القا می‌کرد، گویی خوشحال است، اما از ملاقات با آنها هیجان‌زده نبود. شاید یک مامور یا شخصی در پشت صحنه باشد.

با در نظر گرفتن ایده‌های مختلف، کارکنان مغازه مسیری را انتخاب کردند که اکثر ما در عصر حاضر سراغ آن می رویم؛ اینترنت.

جستجوی آن ها با آپلود عکس‌ها و سرچ در اینترنت ادامه داشت و با کشف یک کارآگاه اینترنتی به پایان رسید که توانست نام روی برچسب یکی از عکس‌ها را شناسایی کرده و بخواند و بالاخره راز این زن مرموز برملا شد.

حقیقت، از بسیاری جهات، ترکیبی از نظریه های مختلف بود.

نام این زن ماریا اسنویز لاگلر است. یکی از اعضای سابق انجمن مطبوعات خارجی هالیوود که بیشتر برای پوشش مراسم جوایز سالانه گلدن گلوب شناخته شده است.

HFPA یک سازمان غیرانتفاعی شامل عکاسان و خبرنگاران است که درباره هالیوود گزارش می دهند، به ویژه در کشورهای خارج از ایالات متحده.

علیرغم اینکه کسی نمی دانست این عکس ها چگونه به این مغازه رسیده اند، دختر ماریا از طریق یک کانال تلویزیونی بزرگ در بلژیک پیدا شد.

ماریا در سال ۲۰۱۶ در سن ۸۷ سالگی درگذشت و گمان می‌رود که آلبوم عکس او به‌طور تصادفی و نه داوطلبانه به مغازه‌های دست دوم فروشی رسیده است.

پس از یافتن دختر ماریا، این آلبوم عکس جذاب به او بازگردانده شد که خاطره ای خاص از مادرش و شغل او بود.

منبع: compulsivecontents
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود