بازیگر مشهوری که زمانی نامزد جیسون موموآ بود و حالا با پسرش زندگی فقیرانه ای دارد

بازیگر مشهوری که زمانی نامزد جیسون موموآ بود و حالا با پسرش زندگی فقیرانه ای دارد

سیمون جید مکینون، بازیگر سابق که در گذشته با نقش آفرینی در سریال‌های محبوب گارد ساحلی (Baywatch) و دختران مک لود (McLeod’s Daughters) شهرت زیادی کسب کرده بود، از دوران سخت و سرنوشت تلخ خود پس از افول شهرت و ورشکستگی پرده برداشت.

این بازیگر ۵۰ ساله که در سال ۲۰۰۷ نامزد دریافت جایزه گلد لوگی شده بود، روزگاری با جیسون موموآ، ستاره هالیوودی نامزد بود، اما پس از شش سال رابطه، آن‌ها از هم جدا شدند.

پس از پایان سریال دختران مک لود در سال ۲۰۰۹، مکینون از صنعت سینما فاصله گرفت و با مشکلات مالی جدی مواجه شد که باعث شد دچار حملات عصبی و ریزش موی شدید شود.

وی میگوید: «سه سال گذشته، سخت‌ترین دوران زندگی من بوده است. این مسئله باعث اضطراب شدید من شد. پس از یک هفته حملات عصبی پشت سر هم، موهایم به شدت ریخت.»

این روزها، مکینون که در گذشته چهره‌ای محبوب به شمار می‌رفت، در یک کاروان با پسر ۱۳ ساله‌اش زندگی می‌کند و تلاش می‌کند زندگی‌اش را دوباره سامان دهد. او در حال حاضر شرکت کننده یک مسابقه Nine The Summit است که در آن ۱۴ شرکت کننده برای به دست آوردن جایزه یک میلیون دلاری با هم رقابت می‌کنند.

در این مجموعه اکشن ماجراجویی که توسط بازیگر جای کورتنی اجرا می‌شود و در لوکیشنی در نیوزلند فیلمبرداری شده است، هر شرکت کننده وظیفه دارد یک کوله پشتی پر از ۷۰,۰۰۰ دلار پول نقد را تا بالای کوه حمل کند و اگر کسی از مسابقه خارج شود پولش از کل صندوق جایزه کم می شود.

این بازیگر که زمانی برای ایفای نقش در سریال محبوب گارد ساحلی از استرالیا به آمریکا رفته بود، اکنون امیدوار است با شرکت در این مسابقه بتواند زندگی جدیدی را آغاز کند. وی در مورد تجربه سخت خود در چند سال گذشته می‌گوید: «من همه چیزم را برای شراکت در یک کسب و کار آنلاین لباس فروشی سرمایه گذاری کردم، اما در نهایت این بیزینس نتوانست ثروتی برایم به ارمغان بیاورد. زندگی با کارت اعتباری و امید به اینکه مردم طراحی‌های جدید من را دوست داشته باشند، روحیه مرا از بین برده است.»

با این حال، مکینون اکنون امیدوار است بتواند دوباره راه جدیدی را در زندگی خود بگشاید. او که اکنون با چالش‌های زیادی از جمله مشکلات مالی و از دست دادن موهایش دست و پنجه نرم می‌کند، معتقد است تنها راه پیش رو، بالا رفتن از قعر این وضعیت تاریک است.

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود