روایت روشنک عجمیان از سانسور کلمه «عزیز» و علت قطع همکاری او با تلویزیون + ویدیو

روایت روشنک عجمیان از سانسور کلمه «عزیز» و علت قطع همکاری او با تلویزیون + ویدیو

روشنک عجمیان، کار در تئاتر را با کلاس‌های بازیگری از سال ۱۳۷۲ شروع کرد و اولین کار تصویری او در همان سال بود. عجمیان در سال ۱۳۸۱ نیز با برنامه چشم‌انداز اولین کار خود را به عنوان مجری تجربه کرد. او در مصاحبه‌ی اخیر خود با تی‌وی پلاس از سانسور عجیب کلمه «عزیز» و دلیل اصلی قطع همکاری اش با تلویزیون گفت.

عجمیان در این مصاحبه می گوید: «در حین یک اجرای زنده گفتم در خدمت آقای پرستویی عزیز هستیم که در عرض ده ثانیه به من گفتند که عزیز نگو، نباید عزیز بگی، این آقا نباید عزیز تو باشه!»

وی در ادامه در توضیح علت قطع همکاری اش با تلویزیون گفت: ««به من گفتند از این به بعد مجری زن با مهمان زن و مجری مرد با مهمان مرد باید صحبت کند!»

بیوگرافی روشنک عجمیان

روشنک عجمیان متواد ۲۰ بهمن ۱۳۵۵، او کودکی را در محله‌های تجریش، دارآباد و دزاشیب گذراند. نخستین کار حرفه‌ای او در سریال گوهر کمال ساختهٔ عباس رنجبر در سال ۱۳۷۶ بود.

عجمیان در دوره کارشناسی رشته بازیگری را انتخاب کرد و در دوره کارشناسی ارشد رشته کارگردانی تئاتر را برگزید.

حضور موفق این بازیگر را در سریال کوچه اقاقیا در سال ۱۳۸۱ و جایزه بزرگ مهران مدیری در سال ۱۳۸۳ و پس از آن در اجراهای تلویزیونی چند مسابقه پرمخاطب، چهره او را مشهور کرد.

مهریار حمیدی همسر روشنک عجمیان است. روشنک عجمیان و همسرش در سال ۱۳۸۲ با یکدیگر ازدواج کرده و دختری به نام آروشا دارند.

اجرا در تلویزیون

روشنک عجمیان نیز از جمله بازیگرانی است که توانایی اجرا را دارد، فعالیت اش در مجری گری را از سال ۱۳۸۱ با برنامه چشم انداز آغاز کرد، اجرای مسابقه پلکان در سال ۸۵ و همسران در سال ۸۸ از دیگر کارهای جذاب وی بود.

فیلم شناسی روشنک عجمیان

آثار سینمایی:

۱۳۹۵ این زن حقش را می خواهد

۱۳۸۷ سوگند

۱۳۸۷ کارناوال مرگ

۱۳۸۷ یک اشتباه کوچولو

۱۳۸۷ کتاب قانون

۱۳۸۴ ابراهیم خلیل الله

۱۳۸۱ عشق فیلم

مجموعه تلویزیونی:

۱۳۸۱ کوچه اقاقیا

۱۳۹۵ شهرک جیم

۱۳۹۴ حالت خاص

۱۳۹۲ لبخند خدا

۱۳۹۱ سایه روشن

۱۳۹۰ راه در رو

مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود