نگاهی به محل زندگی لاکچری کیلیان امباپه پس از انتقال به رئال مادرید + ویدیو

نگاهی به محل زندگی لاکچری کیلیان امباپه پس از انتقال به رئال مادرید + ویدیو

کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی فوتبال جهان، پس از انتقال رویایی به رئال مادرید، با زندگی لوکس در مرکز تمرینی ۱۲۷ میلیون دلاری این باشگاه آشنا می‌شود. این مهاجم ۲۵ ساله که به صورت رایگان از پاری سن ژرمن به غول های اسپانیایی پیوسته، قرار است در کنار وینیسیوس جونیور و رودریگو، خط حمله ای را تشکیل دهد که می تواند بار دیگر بر فوتبال اروپا حکمرانی کند.

کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی رئال مادرید، پاداش ۱۰۰ میلیون یورویی انتقال خود به این باشگاه را به صورت قسطی دریافت خواهد کرد.

یک شبکه تلویزیونی اسپانیا، تصاویری از سوئیت خصوصی امباپه در مرکز تمرینی رئال مادرید منتشر کرده که نشان می دهد از هیچ هزینه ای برای راحتی آخرین ستاره این باشگاه دریغ نشده است. این اتاق که با شماره ۱۰۳ شناخته می شود و قبلاً متعلق به تونی کروس بوده، تنها با اثر انگشت خود امباپه قابل دسترسی است و بیشتر شبیه یک آپارتمان استاندارد است تا یک اتاق هتل پنج ستاره.

برای رسیدن به این سوئیت، امباپه از راهرویی با دیوارهای سفید براق و مزین به نشان باشگاه عبور می کند. داخل اتاق، یک فضای نشیمن جداگانه، اتاق خواب، تلویزیون های متعدد و یک حمام لوکس قرار دارد. اما شاید جذابترین بخش، بالکن بزرگی باشد که چشم اندازی بی نظیر از زمین های تمرین پیشرفته باشگاه را دارد.

این سوئیت، بخشی از مجموعه تمرینی والدبباس پارک رئال مادرید است که در سال ۲۰۰۵ افتتاح شد. این مرکز علاوه بر ۵۷ اتاق خصوصی، دارای استخر سرپوشیده، اتاق بازی و سینما بوده و مساحتی بیش از ۷,۸۰۰ متر مربع دارد.

امباپه با امضای قراردادی پنج ساله، برای تحقق رؤیایش حتی کاهش دستمزد را پذیرفته است. او که در آخرین سال حضورش در پاری سن ژرمن سالانه ۸۱.۲۴ میلیون دلار دریافت می کرد، در رئال مادرید به حقوق سالانه ۱۶.۲ میلیون دلار رضایت داده است.

امباپه پاری سن ژرمن را در حالی ترک کرد که با ۲۵۶ گل در ۳۰۸ بازی، رکورددار گلزنی این باشگاه شد و جام کوپ دو فرانس را نیز به ارمغان آورد. حال، هواداران رئال مادرید امیدوارند او در کنار هم‌تیمی های جوانش، عصر جدیدی از موفقیت را در برنابئو رقم بزند.

این انتقال نه تنها نشان دهنده جاه طلبی امباپه است، بلکه گویای تعهد رئال مادرید به جذب و حفظ بهترین استعدادهای جهان فوتبال با ارائه امکاناتی در سطح جهانی است. با این حال، تنها زمان نشان خواهد داد که آیا این سرمایه گذاری هنگفت، به جام های متعدد برای کهکشانی ها منجر خواهد شد یا خیر.

منبع: dailymail
دیجیاتو
بدون نظر

ورود