خودکشی هوادار روس به خاطر شکست خروس‌ها

شکست میزبان تمام معادلات این جوان را به هم ریخت

۳ نظر
کیش تور

فوتبال هميشه استعاره ای از زندگی بوده و همين سبب شده تا در تار و پود زندگی عامه مردم جريان داشته باشد. بسياری از طرفداران سرسخت و دوآتشه فوتبال هستند كه با فوتبال زندگی مي كنند و فوتبال نقش غيرقابل انكار در زندگی آنها و اتفاقات رخ داده دارد. بنابراين شنيدن اتفاقات زندگی اين دسته از هواداران كه در آن فوتبال محور بوده، عجيب نيست. اتفاقی كه در زندگی يك هوادار روسی رخ داد، مصداق عينی اين گزاره است.

فرانسه هفته گذشته در فینال جام‌ملت‌های اروپا ۲۰۱۶ مقابل پرتغال شکست خورد تا جام قهرمانی را از دست بدهد. اتفاقی كه اندوه و ماتم ملی را برای فرانسوی ها و طرفداران فوتبال اين كشور رقم زد. شكستی كه آنقدر تلخ و غيرمنتظره بود كه يك قربانی گرفت. در يك اتفاق ناگوار و تراژيك يك جوان ۲۷ ساله روسی كه طرفدار تيم ملي فرانسه بود، خودكشی كرد و به زندگی خود پايان داد.

فیدل نیکیتین جوان ۲۷ ساله روس به امید اینکه تمام بدهی‌های خود را پرداخت کند روی پیروزی فرانسه مقابل پرتغال در فینال با مبلغ ۲٫۳ میلیون پوند شرط بندی کرد اما شکست فرانسه تمام معادلات این جوان را بهم ریخت. در این چند روز این جوان که در یکی از نمایندگان فروش تلفن همراه مشغول است بسیار تحت فشار بود و در نهایت خود را زیر ریل قطر انداخت و خودکشی کرد.

کیش تور
۳ نظر

ورود

 • علی تیر ۲۷, ۱۳۹۵

  این سایتتون رو روی گوشی یه چک بکنید لطفا

  • مهراد رحیمی تیر ۲۸, ۱۳۹۵

   دوست عزیز چند مدل از گوشی های مختلف و سیستم عامل های مختلف را چک کردم و مشکلی نداشت. اگر ممکنه بفرمایید شما چه مشکلی دارید

   • محمد تیر ۲۹, ۱۳۹۵

    برای من هم رو گوشی مشکل داره، بیشتر اوقات متن رو نشون نمیده و صفحه کامل باز نمیشه.