ستاره‌ها در خانه خلوت: رحمتی؛ همسر شماره ۱

گلر استقلال جزو بااخلاق ها و خوب‌های فوتبال است

ستاره‌ها در خانه خلوت: رحمتی؛ همسر شماره ۱
بدون نظر

شاید خیلی ها به این نکته اذعان داشته باشند که سیدمهدی رحمتی بدون شک یکی از بهترین دروازبان های حداقل یک دهه گذشته ایران باشد. او که جزو بااخلاق ها و خوب های ورزش فوتبال است در برخی مواقع که البته خیلی تعداد آن بسیار کم است کمی از کوره خارج شده و عصبی می شود اما شماره ۱ سابق تیم ملی و فعلی آبی های پایتخت در خانه یک همسر و البته پدر شماره ۱ است.

مهدی رحمتی یک مرد خانواده دوست است. او همیشه تاکید کرده که همسرش یکی از دلایل موفقیتش در فوتبال است. او می گوید:«همسرم در پیشرفت من چه در فوتبال و ورزش و چه در زندگی تاثیر زیادی داشته و به نوعی باید بگویم او بیشترین نقش را داشته. چون از زمانی‌که فوتبال حرفه‌ای را آغاز کردم، او بود که کنارم حضور داشت و شرایط را درک کرد. من هم شخصا تمام سعی‌ام را می‌کنم که همسر خوب و ایده‌آلی باشم، ولی در یک‌سری زمینه‌ها نمی‌توانم. این هم به دلیل حرفه‌ام است و مسلما کمبودهایی وجود دارد.»

مدیر خانه رحمتی، همسرش است. چون دروازبان استقلال مدام در اردو و تمرین حضور دارد و نمی تواند به امور خانه رسیدگی کند. خودش می گوید:« مدیریت خانه بیشتر با همسرم است، به‌خاطر اینکه من زیاد منزل نیستم و او هم انصافا مدیر خوبی است. هرچند همسرم در مسائل اقتصادی، زیاد خودش را دخالت نمی‌دهد چون علاقه‌ای به مادیات ندارد. هیچ‌وقت در این موارد من چالش نداشته‌ام و در این زمینه آرامش فکری دارم.»

مطلب برای شما مفید بود؟

به مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازها 5 / 5. تعداد رای: 1

تاکنون رأی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهد.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود