مرگ جوردن دیاکیسه مدافع سابق پاری سن ژرمن در سن ۲۴ سالگی

مرگ جوردن دیاکیسه مدافع سابق پاری سن ژرمن در سن ۲۴ سالگی

جوردن دیاکیسه (Jordan Diakiese) مدافع و ستاره سابق آکادمی تیم فوتبال پاری سن ژرمن به شکلی تراژیک در سن ۲۴ سالگی درگذشت. هنوز علت مرگ دیاکیسه مشخص نشده اما مرگ او توسط مقامات باشگاه جدیدش تایید شده است. این خبر ناخوشایند توسط کسانی اعلام شد که اکنون در لیگ های آماتور فوتبال فرانسه بازی می کنند. مقامات باشگاه آ اس فوریانی آگیلانی در بیانیه خود دیایکسه را پسری دوست داشتنی توصیف کرده اند که همیشه لبخند می زده است. جوردن دیاکیسه جولای گذشته به این تیم آماتور پیوسته بود.

جوردن دیاکیسه (Jordan Diakiese)

آن ها در ادامه بیانیه خود گفته اند که همه اعضای باشگاه از این تراژدی به شدت شوکه شده و به فکر خانواده او هستند. از زمان اعلام مرگ دیاکیسه ، شایعات بسیاری در شبکه های اجتماعی در مورد علت مرگ این فوتبالیست جوان به گوش می رسد، هر چند تاکنون علت مرگ او توسط هیچ رسانه ای تایید نشده است. باشگاه پاری سن ژرمن نیز در شبکه های خبر نسبت به مرگ ستاره سابق آکادمی خود واکنش نشان داد و چنین نوشت :«خانواده دوم تو همیشه به فکر تو خواهد ماند. در آرامش بخواب جوردن». دیاکیسه بعدازظهر روز جمعه در پاریس درگذشت.

جوردن دیاکیسه (Jordan Diakiese)

وی از طریق آکادمی باشگاه پاری سن ژرمن به مسابقات قهرمانی لیگ یک فرانسه راه یافته و در لیگ جوانان یوفا در فصل ۲۰۱۳-۱۴ نیز در چندین مسابقه وارد زمین شده بود. دیاکیسه هیچگاه برای تیم بزرگسالان پاری سن ژرمن موفق به بازی نشد اما در سطح جوانان برای تیم فرانسه بازی کرده بود. دیاکیته در تیم جوانان پاری سن ژرمن با بازیکنانی مانند پرسنل کیمپمبه و کینگزلی کومان همبازی بود. او پس از ترک پاری سن ژرمن در سال ۲۰۱۵ به طور آزاد به شوس د فوندس در سوییس پیوست و بعد از آن نیز شانس خود را در تیم های ان کا رودز کرواسی و اخیراً نیز آ اس فوریانی فرانسه آزمود.

جوردن دیاکیسه (Jordan Diakiese)

بیانیه کامل باشگاه کنونی جوردن دیاکیسه در واکنش به مرگ او چنین است: «امروز باشگاه ما داغدار است. با اندوه فراوان و عمیق دریافتیم که بازیکن ما جوردن دی، ۲۴ ساله، بعدازظهر روز گذشته در پاریس درگذشته است. بعد از پیوستن به ما در جولای گذشته، این پسر فوق العاده هم در زمین و هم خارج از آن یک برنده بود. همیشه لبخند می زد، آرام بود، سخت تلاش می کرد و خیلی زود با شرایط ما کنار آمد. تمام خانواده فوریانینکا از این خبر شوکه شده است. کارکنان، همبازی های جوردن و همچنین مدیران و داوطلبان به سختی شوکه شده اند. فکر ما بیشتز ار همه با خانواده، دوستان و عزیزان اوست. در آرامش بخواب، جوردن. تو برای همیشه یک شیر فوریانینکایی خواهی بود».

بیشتر بخوانید: جوهر توکتاش ؛ فوتبالیست ترکیه ای که پسر ۵ ساله اش را به خاطر ابتلا به کرونا خفه کرد

منبع: express
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود