شهریار وارد گود شد

انگيزه های سرمربي نفت برای جبران مافات

یک نظر

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در تمرینات این تیم دوباره به میادین بازگشته است. با همان جديت و شوري كه از او سراغ داريم. سرمربي نفت كه اين فصل با تيم تازه اش دوباره قرار است ليگ را به وجد بياورد. دايي بسان فصل گذشته خيلي ديرتر از موعد استارت زده و زمان قابل توجهي ازفصل را به دليل همين بلاتكليفي از دست داده.

علی دایی

او براي جبران عقب ماندگي تيمش حالا گوشي هاي پرتعداد موبايلش را به كناري نهاده، لباس از تن خارج كرده و با شورت ورزشي وارد گود شده تا با همان انگيزه و جديتش اين عقب ماندگي را جبران كند. به ويژه اينكه تيمش در هفته نخست در يك بازي دشوار بايد برابر استقلال باطراوت و پرستاره عليمنصور قرار بگيرد.

تیم فوتبال نفت تهران برای برگزاری اردویی ۵ روزه از روز شنبه در دهکده ورزشی چهارباغ کردان کرج به سر می برد و زیر نظر کادرفنی تیم در دو نوبت صبح و بعد از ظهر تمرینات خود را انجام می دهد. کادرفنی تیم نفت و به ویژه علی دایی با دقت و جدیت خاصی عملکرد بازیکنان را در این تمرینات زیر نظر دارند. البته این به معنای خشک بودن تمرینات نیست بلکه تمرین کردن برخی از اعضای کادرفنی و بویژه علی دایی با بازیکنان شور و نشاط خاصی را بر تمرینات نفتی ها حاکم کرده است

یک نظر

ورود

  • Tyya جولای 31, 2016

    I could watch Scn’hdleris List and still be happy after reading this.