تیر و کمانی عظیم که یک انسان را پرتاب کرد یا ویدیویی که همه را سر کار گذاشت [تماشا کنید]

تیر و کمانی عظیم که یک انسان را پرتاب کرد یا ویدیویی که همه را سر کار گذاشت [تماشا کنید]
۵ نظر

تا به حال دیده بودیم که فردی برای مطرح نمودن خود و یا شکستن رکوردهای مختلف، کارهای خطرناکی مانند راه رفتن بر روی طناب در ارتفاع بسیار زیاد را انجام دهد. اما ماجرایی که اخیرا مطرح شده کاملا متفاوت با این نوع اتفاقات است و باعث شده همگان آن را دنبال کنند.

هفته گذشته ویدیویی منتشر شد که تعجب همه را بر انگیخت. ظاهرا چند نفر برای دستیابی به هدفی خاص، فردی را درون یک وسیله تیر و کمان مانند قرار می دهند و قصد دارند آن را به هوا پرتاب کنند. به نظر می رسد همه چیز از قبل پیش بینی شده و نکات ایمنی (در نظر گرفتن تور برای فرود آمدن) هم مورد توجه قرار گرفته است.

اما ناگهان اتفاق غیر مترقبه ای رخ می دهد و سرنشین نگون بخت بیش از مقدار پیش بینی شده پرتاب می شود. ظاهرا مسئولان این کار به شدت سراسیمه شده و ترس وجود آنان را فرا می گیرد.  ویدیوی زیر را تماشا کنید تا بیشتر به جزئیات این حادثه پی ببرید.

ویدیوی این اتفاق به سرعت در شبکه های اجتماعی انتشار یافت و تنها ظرف ۲ روز تقریبا ۱۲۵۰۰۰ بار مورد بازدید قرار گرفت. با این حال برخی در واقعی بودن ماجرا تردید داشتند. آن ها معتقد بودند که این گونه کارها با هماهنگی کامل صورت می گیرد و امکان ندارد به این شکل با جان افراد بازی شود. به علاوه خود ویدیو هم مشکوک است و بعد از رخ دادن حادثه چیز دیگری به تصویر کشیده نمی شود. حالا بعد از گذشت چند روز جزئیات جدیدی از این حادثه مشخص شده است.

به نظر می رسد شرکتی در دبی به نام «کریم» (Careem) پشت پرده این ماجرا قرار داشته باشد. بهتر است خودتان ویدیوی زیر را مشاهده کنید تا واقعیت برایتان روشن گردد.

این شرکت با استفاده از سرویس آنلاین، مسافران را با نزدیک ترین راننده مرتبط می سازد و تاکنون توانسته فعالیت های خود را در ۱۰ کشور و ۲۵ شهر گسترش دهد. با توجه به نوع فعالیت کمپانی «کریم» می توان آن را نسخه عربی سرویس «اوبر» (Uber) آمریکا دانست. این شرکت در حساب توییتر خود به حادثه مذکور واکنش نشان داده و اعلام کرده هیچ فردی طی این رویداد آسیب ندیده است. بنابراین همه ما زیادی ساده لوح بودیم و خیلی زود آن را باور کردیم.

screenshot-60-w600

مطلب برای شما مفید بود؟

به مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازها 1 / 5. تعداد رای: 1

تاکنون رأی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهد.

منبع: 9gag
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۵ نظر

ورود

 • برنا مهر 3, 1395

  همونطور که ویدئوی اول چیزی رو ثابت نمیکرد، ویدئوی دوم هم به استناد به همون چیزی رو ثابت نمیکنه 🙂

 • پارسایی مهر 3, 1395

  اینجاست که باید بگیم “کریم تو مسلمون نیستی” !!!

 • حسن مهر 3, 1395

  شما سادلوح هستید که چنین پستی میگذارید اصلا جلوه ویژه مناسبی نداشت خیلی ساده میشه تشخیص داد که ساختگیه از تکان خوردن بعد از پرتاب ببین تا زاویه پرتاپ نسبت به سرعت و زاویه کش

 • علیرضا مهر 4, 1395

  اون شدتی که یارو پرت شد بیفته تو استخر باید دو دقیقه بعد بیاد بالا. اینکه از لب استخر پرید تو آب

 • فرانه مهر 4, 1395

  فرد پرتاب شده کلاه داره و کفش
  دومی اصا اون لباسا رو نپوشیده و پابرهنه هم هست
  کریم چی فکر کرده با خودش؟