ویدیوی «روحی سرگردان» در خیابان های مکزیک؛ داستانی واقعی یا ماجرایی خیالی؟ [تماشا کنید]

ویدیوی «روحی سرگردان» در خیابان های مکزیک؛ داستانی واقعی یا ماجرایی خیالی؟ [تماشا کنید]
یک نظر

اگر به خاطر داشته باشید، چندی پیش ویدیویی منتشر گشت که در آن روح سرگردان یک زن در خیابان دیده می شد. سپس یک ماشین با وی تصادف می کند اما هیچ گونه اتفاقی رخ نمی دهد و خودرو از آن عبور می کند. این ویدیو بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشت و بحث های زیادی پیرامون آن مطرح شد. برخی آن را واقعی دانسته و برخی دیگر آن را خیالی و غیر قابل باور می دانند. بهتر است ویدیوی منتشر شده در این رابطه را تماشا کنید و خودتان درباره آن قضاوت کنید.

حالا بعد از گذشت چند روز از این ماجرا، اطلاعات تازه ای منتشر شده که واقعیت این اتفاق را برای ما روشن می کند. به نظر می رسد ویدیوی منتشر شده، اهداف تبلیغاتی برای یک شرکت تولید کننده نوشیدنی داشته و واقعی نیست. ظاهرا کمپینی قصد داشته با انتشار چنین چیزی، یاد افسانه های بومی کشور مکزیک را گرامی بدارد. آن ها قصد داشتند با نشان دادن شبح «la llorona» یا همان «زن گریان» که یک روح افسانه ای در فرهنگ این سرزمین به شمار می رود، آن را گرامی بدارند.

در تصاویری که دوربین های مدار بسته هفته گذشته به ثبت رسانده اند، روح یک زن به طور ناگهانی پدیدار می گردد و یک ماشین نیز از درون آن عبور می کند. این ویدیو در ساعت دو و بیست دقیقه بامداد روز ۱۸ سپتامبر ضبط شده است.

cctv-ghost-w600

حالا کمپانی «Cerveza Victoria» به دست داشتن در ساخت این ویدیو اذعان کرده است. تا کنون ۱.۸ میلیون نفر این رویداد ساختگی را در یوتوب مشاهده نموده اند. کمپین تبلیغاتی «Hotel Leyendas Victoria» برای «روز مرگ» (Day of The Dead) در نخستین روز ماه نوامبر آماده می شود.

cctv-ghost-2-w600

کارگردان این مجموعه می گوید که آن ها قصد دارند بر روی افسانه های مکزیکی مانند «La Llorona»، «El Charro Negro» و «La Planchada» تمرکز کنند. وی گفته است که شخصیت های هالووین مانند «مرد گرگ نما» و «فرانکن اشتاین» تنها داستان هستند و این کار برای مقابله با آن ها صورت می گیرد.

«El Charro Negro» افسانه مردی لاغر اندام است که اسبی سیاه در اختیار داشته در شب هایی که ماه کامل بوده ظاهر می شده است. وی کیفی پر از چول همراه خود داشت و به افراد درمانده کمک می نمود. مردم اعتقاد داشتند که این کار یکی از حیله های شیطان است.

cctv-ghost-1-w600

«La Planchada» نیز افسانه شبح پرستاری را روایت می کند که در راهروی بیمارستان سرگردان بوده و به افراد بیمار کمک می نموده است. به هر حال، ویدیوی منتشر شده رنگی از واقعیت ندارد و باید آن را به فراموشی بسپارید.

مطلب برای شما مفید بود؟

به مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازها 0 / 5. تعداد رای: 0

تاکنون رأی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهد.

منبع: mirror
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود