کمپانی هواوی و تلاش برای کاهش فاصله میان دنیای فناوری و مُد

برند چینی اکنون حامی هفته مد دوبی و پاریس است

کمپانی هواوی و تلاش برای کاهش فاصله میان دنیای فناوری و مُد

مابین روزهای ۱۵ الی ۱۹ مهر ماه سال جاری هفته مد دوبی برگزار شد و در میان نمایش چشم گیر فعالان این صنعت یک شرکت از دنیای تکنولوژی، یعنی هوآوی نیز حضوری پر رنگ داشت.

در همین راستا دفتر روابط عمومی کمپانی یاد شده در تهران بیانیه خبری را برای روزیاتو ارسال کرده است که از شما دعوت به عمل می آوریم با مطالعه ی آن در ادامه ی مطلب از کوشش های هواوی جهت کاستن فاصله میان دنیای مد و تکنولوژی بیشتر و بهتر آگاه شوید.

سومین دوره هفته مد دوبی با همکاری کمپانی هواوی در تاریخ ۶ تا ۱۰ اکتبر ۲۰۱۶ در دوبی برگزار شد.

هفته مد دوبی با حضور بزرگترین طراحان مد برپا شد و حالا این مراسم مد با هفته‌های بزرگ مد در نیویورک، لندن، میلان و پاریس رقابت می کند. همکاری هواوی و هفته مد دوبی حالا فاصله مد و تکنولوژی را به حداقل رسانده است و این موضوع در طراحی مدل های خاص محصولات هواوی مانند رنگ های نسخه محدود Huawei P9 و ساعت Ruby Red Lady پیداست.

همچنین در این مراسم هواوی طرح های خلاقانه لباس طراح لبنانی یعنی Rami Kadi را با الهام از تکنولوژی معرفی کرد.

مریام بنارویا مدیر بازاریابی خاورمیانه و آفریقای هواوی در این باره گفت: همکاری هواوی و هفته مد دوبی فرصت های جدیدی را برای ما ایجاد می کند تا از ایده های همدیگر در عرصه فناوری و مد بهره مند شویم. Rami Kadi یکی از این نمونه هاست و نشان می دهد که چطور مد و فناوری می توانند کنار هم قرار گیرند و استاندارد جدید را در طراحی رقم بزنند و ما بسیار هیجان زده ایدم که او را به عنوان طراح هواوی در این فصل از هفته مد دوبی معرفی می کنیم.

گفتنی است هفته مد دوبی با معرفی کلکسیون های بهاره و تابستانه طراحان بین المللی و منطقه ای در هتل میدان دوبی برگزار شد.

پیش از این، شرکت هواوی در هفته مد پاریس نیز که با حضور خبرنگاران و خریداران بین المللی برگزار شد حامی سالن نمایش استعدادهای منطقه ای Faux شرکت مشاوره در زمینه مد شد و نسخه های رنگی Huawei P9 و Ruby Red Lady Watch را به نمایش گذاشت.

dubai-fashion-week

dubai-fashion-week1

dubai-fashion-week3

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود