با ماشین‌ لباسشویی هوشمند AddWash سامسونگ بیشتر آشنا شوید؛ وسیله ای از آینده

امکاناتی جدید برای شست‌وشوی حرفه‌ای

با ماشین‌ لباسشویی هوشمند AddWash سامسونگ بیشتر آشنا شوید؛ وسیله ای از آینده

خانه های هوشمند یکی از دغدغه های اهالی فناوری است که در چند سال اخیر بیشتر تمرکز خود را روی آن گذاشته و محصولاتشان را به گونه ای تولید می نمایند که تا حد امکان از میزان دخالت انسان برای راه اندازی، استفاده یا انجام وظایف این دستگاه ها کم کنند. به زبانی ساده باید گفت که بیشتر تمرکز برندها و شرکت های مطرح در حوزه تولید لوازم خانگی، طراحی و عرضه کالاهایی است که یک قدم شما را به آینده نزدیک تر می کنند.

یکی از برندهایی که چشم اندازهای اصلی خود را روی همین مقوله تعیین نموده، سامسونگ است که در عرصه های گوناگونی فعالیت داشته و تقریبا همیشه نیز در جلب رضایت مشتری های خود موفق بوده است. یکی از صدها محصول این کمپانی کره ای را ماشین های لباسشوئی تشکیل داده اند که نسل به نسل بهبود یافته و امکانات ویژه و نوینی را در اختیار مشتری ها قرار می دهند.

از جمله جدیدترین خانواده ماشین‌های لباس‌شویی سامسونگ که می توان آنها را وسیله ای از آینده نیز برشمرد، AddWash نام دارند. که در همین راستا از شما دعوت می کنیم در ادامه این مطلب بیانیه خبری این محصول که توسط دفتر روابط عمومی سامسونگ در تهران برای روزیاتو ارسال شده را مطالعه کرده و با رازهای شست‌وشوی حرفه ای آشنا شوید.

چرا حوله‌های هتل‌ها از حوله‌های خانگی نرم‌تر هستند؟ چرا لباس‌های کودک، بعد از شست‌وشو از لطافت روز اولشان کم می‌شود؟ چرا لباس‌های نخی حتی وقتی با دست شسته می‌شوند، فرم اولیه خود را از دست می‌دهند؟ سوال‌هایی از این دست، یکی از دغدغه‌های همیشگی خانم‌های خانه‌دار هستند. سوال‌هایی که شستن لباس‌ها را به یک معضل تبدیل کرده. این در حالی است که امروزه در اکثر خانه‌ها یک ماشین لباس‌شویی وجود دارد و کار شست‌وشوی لباس‌ها دیگر نباید دغدغه هر روزه باشد.

واقعیت این است که لباس شستن هم مانند آشپزی است. در آشپزی هر خانمی به روش خود غذا می‌پزد. میزان شعله گاز و اندازه روغن، نمک، ادویه و زمان اضافه کردن هرکدام از آنها به فرآیند پخت غذا،‌ موضوعاتی هستند که به نظر سرآشپز بستگی دارند. اتفاقا همین‌ها هستند که مزه غذای مادربزرگ‌ها را از دستپخت یک خانم جوان، متمایز می‌کنند. در مورد شست‌وشوی خانگی لباس‌ها هم همین‌طور است و هر کدبانویی با شیوه خاص خود لباس‌هایش را می‌شوید.

تفاوت خشک‌شویی‌ها و لباس‌شویی هتل‌ها با آنچه در خانه‌ها اتفاق می‌افتد، در نوع استفاده از ماشین لباس‌شویی است، به عبارتی همان دستپخت سرآشپز. پس برای حل مشکل، کافی است به یک پرسش پاسخ دهیم: چطور در شست‌وشوی لباس، حرفه‌ای باشیم؟

فوت کوزه‌گری

addwash-introduction-1-w900

احتمالا شما تبلیغات ماشین لباس‌شویی جدید سامسونگ را دیده‌اید. همان ماشینی که در ظاهر یک «در» اضافه دارد و می‌توان لباس‌های جا مانده را در هنگام شستشو به آن اضافه کرد. اما این تنها کاربرد «در» اضافه ماشین لباس‌شویی‌های اَدواش (AddWash) سامسونگ نیست. این «در» باعث می‌شود شما حرفه‌ای باشید و می‌توان آن را آغاز نسل جدیدی از تفکر و نگاه به ماشین‌های لباس‌شویی و شست‌وشوی خانگی به شمار آورد.

در هتل‌ها برای نرم‌شدن ملحفه‌ها و حوله‌ها به آنها نرم‌کننده می‌زنند، این اتفاق در خانه هم رخ می‌دهد، اما باز هم نتیجه یکی نیست! دلیل این امر، زمان اضافه کردن مایع نرم‌کننده به فرآیند شستشو است. در ماشین لباس‌شویی‌های معمولی، پودر شوینده (یا مایع شوینده) به همراه نرم‌کننده از همان ابتدا در مخزن ریخته می‌شوند، اما ادواش این امکان را به شما می‌دهد که مایع نرم‌کننده را هر زمان که خواستید به فرآیند شست‌وشو اضافه کنید. این یکی از رازهای کلیدی نرم‌تر شدن حوله‌ها و لباس‌ها است.

از این روش در شستن لباس‌های کودکان نیز می‌توان استفاده کرد، با این توضیح که ادواش یک حالت خاص برای لباس کودک دارد و بدین ترتیب شما می‌توانید از لطافت لباس کودک خود، اطمینان بالایی داشته باشید. در ضمن، می‌توانید با فعال کردن گزینه قفل کودک ادواش، بابت امنیت آن «در» اضافه، نگرانی نداشته باشید.

یک همکاری لذت‌بخش

addwash-introduction-3-w900

یکی دیگر از مزایای استفاده از ادواش، زمانی است که ترجیح می‌دهید برخی لباس‌ها را با دست بشویید. بسیاری از خانم‌ها، لباس‌های نخی یا مجلسی زنانه را یا با دست می‌شویند یا به خشکشویی می‌دهند، چون معتقدند بافت این لباس‌ها با این کار آسیب کمتری می‌بیند. تا اینجا مشکلی نیست، اما زمانی که لباس‌ها را از طریق فرآیند «چلاندن» خشک می‌کنید، همه زحمات شما برای حفاظت از بافت لباس‌ها بر باد می‌رود.

پیشنهاد ما این است که لباس‌ها را بعد از شست‌وشو با دست، به ادواش اضافه کنید و کار آبگیری را به این دوست حرفه‌ای خود بسپارید. دیگ ادواش با بافت الماس‌گون داخلی‌اش طوری طراحی شده که امکان ندارد لباس‌های حساس و اغلب گران‌قیمت شما نخکش یا بدحالت شوند.

سکوت از هوشمندی است

addwash-introduction-2-w900

همه آنچه گفتیم، بی‌صدا انجام می‌شود. ادواش برای خوشحال کردن شما و انجام شست‌وشوی حرفه‌ای، نیازی به سروصدا کردن و لرزیدن ندارد. چرا که طراحی آن به نحوی است که صدای تولیدی آن به اندازه صدایی است که از یک کتابخانه می‌شنوید! در واقع، صدایی نمی‌شنوید.

علاوه بر همه آنچه گفته شد، در مدل «H147» ادواش، شما یک لباس‌شویی باهوش دارید که می‌توانید آن را با اینترنت کنترل کنید و حتی زمانی که در خانه نیستید هم بر عملیات شست‌وشو تسلط کامل داشته باشید. با این حال شاید نگران باشید که ماندن لباس‌ها در لباس‌شویی بعد از پایان عملیات شست‌وشو و گردش نداشتن هوا در آن، باعث بو گرفتن لباس‌ها شود، اما ادواش برای حل این مشکل هم راه حل دارد. شما می‌توانید «در» اضافه را به اندازه کمی باز کنید تا هوا در ماشین لباس‌شویی گردش داشته باشد و لباس‌هایی تمیز، آبگیری شده و خوش‌بو را تحویل بگیرید.

احتمالا تا چند سال آینده، بیشتر ماشین لباس‌شویی‌های موجود در بازار، یک «در» اضافه خواهند داشت. شما می‌توانید از آینده جلوتر باشید.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود