پرواز تماشایی سه جت من در کنار هشت هواپیمای نیروی هوایی فرانسه [تماشا کنید]

پرواز تماشایی سه جت من در کنار هشت هواپیمای نیروی هوایی فرانسه [تماشا کنید]

پرواز همواره یکی از آرزوها و خواسته های بشر به شمار می رفته است. به همین دلیل، انسان ها همواره در تلاش بوده اند تا راهی برای این مسئله بیابند و بتوانند پرواز را تجربه کنند. با اختراع هواپیما، این رویا تا حدودی به حقیقت پیوست و بشر توانست احساس معلق بودن در هوا را تجربه کند. اما این به تنهایی کافی نبود و همچنان اهداف دیگری در این زمینه وجود داشت.

به همین دلیل، پرواز به وسیله جت مورد توجه قرار گرفت. برای این کار، یک جت به فرد بسته می شود و وی می تواند به وسیله آن پرواز کند. هواپیما ها و وسایلی که در مورد آن ها صحبت کردیم، مکمل یکدیگر هستند و می توان به وسیله آن ها کارهای جالبی انجام داد.

همانطور که می دانید، خلبانان همواره در مراسم مختلف توسط هواپیما ها به هنرنمایی می پردازند. آن ها حرکات نمایشی انجام می دهند و تماشاگران را به وجد می آورند. ما در این مطلب قصد داریم به یکی از همین موارد بپردازیم.

تقریبا یک سال پیش بود که یک جت من، کنار هواپیمای ایرباس «A380» در آسمان دبی پرواز کرد و صحنه های زیبایی را رقم زد. اکنون نیروی هوایی فرانسه کار مشابهی انجام داده است. در این نمایش، هشت جت آلفا همراه با سه جت من در کنار یکدیگر پرواز می کنند. این کار در ارتفاع ۱۲۰۰ متری از سطح زمین و با سرعت ۲۶۰ کیلومتر بر ساعت انجام می گیرد. پیشنهاد می دهیم ویدیوی این نمایش را تماشا کنید و از آن لذت ببرید.

منبع: businessinsider
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود