بدون نظر

داشتن سگ یا گربه در خانه موجب شادی و بهبود روحیه ساکنین آن خانه می شود. این حیوانات به قدری بامزه و شیرین هستند که می توانید ساعت ها با آنها سرگرم بوده و فشارهای روحی و فکری خود را فراموش کنید.

بازی های جالبی که گربه ها دارند از تیز کردن ناخن هایشان روی مبل گرفته تا بالا دادن پشت بدن و تمرکز کردن روی سوژه ای که قصد حمله به آن را دارند، برای صاحبانشان بسیار جذاب به نظر می رسد. سگ ها هم که حرف ندارند؛ از وفاداری و مهربانی گرفته تا همراهی همیشگی و گوش به زنگ بودن.

اما فارغ از تمامی شیرین کاری ها، این حیوانات گاهی کارهای عجیب و غریبی هم می کنند که احتمالا موجب ناراحتی یا عصبانی شدن لحظه ای شما خواهد شد. یا از غیرمنتظره بودن کارشان خنده تان خواهد گرفت.

تصور کنید که از سرکار برگشته اید و هیچ خبری از سگ مهربان و دوست داشتنی شما نیست. در این حالت با نگرانی دنبال او گشته و مدام نامش را صدا می کنید، تا اینکه می بینید، این خانم یا آقا در یخچال را باز کرده و در میان خوراکی ها جا خوش کرده است.

پیشنهاد می کنیم که برای دیدن تصویرهای خنده داری که فقط از عهده حیوانات خانگی بر می آیند، در ادامه این مطلب با روزیاتو همراه باشید.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

مطلب برای شما مفید بود؟

به مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازها 5 / 5. تعداد رای: 2

تاکنون رأی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهد.

مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود